INFUInfuSystems Holdings, Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $255,94 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $109,06 Mn | $110,88 Mn | $109,89 Mn | $106,24 Mn | $101,99 Mn | $96,99 Mn | $79,22 Mn | $64,07 Mn | $68,88 Mn | $102,97 Mn | $100,51 Mn | $83,80 Mn | $77,37 Mn | $81,47 Mn | $80,20 Mn | $130,36 Mn | $114,69 Mn | $116,22 Mn | $116,43 Mn | $100,30 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $3,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $51,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | $57,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $24,44 Mn | $29,90 Mn | $36,37 Mn | $36,92 Mn | $37,77 Mn | $42,66 Mn | $44,43 Mn | $33,78 Mn | $28,93 Mn | $37,40 Mn | $34,81 Mn | $25,48 Mn | $26,73 Mn | $31,27 Mn | $29,13 Mn | $32,20 Mn | $24,14 Mn | $30,67 Mn | $32,29 Mn | $19,62 Mn |
| Net Borç† | $21,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | $143,44 Mn | $134,86 Mn | $125,78 Mn | $109,91 Mn | $102,38 Mn | $97,39 Mn | $81,11 Mn | $67,14 Mn | $71,08 Mn | $70,50 Mn | $70,54 Mn | $66,49 Mn | $62,28 Mn | $58,83 Mn | $54,64 Mn | $47,23 Mn | $38,96 Mn | $35,41 Mn | $6,58 Mn | $0,00 |
| Brüt Kâr | $78,18 Mn | $68,11 Mn | $61,02 Mn | $56,97 Mn | $55,03 Mn | $53,67 Mn | $41,98 Mn | $33,97 Mn | $37,30 Mn | $40,30 Mn | $46,72 Mn | $44,54 Mn | $40,75 Mn | $39,71 Mn | $32,69 Mn | $31,29 Mn | $26,81 Mn | $24,40 Mn | $4,63 Mn | $0,00 |
| FAVÖK | $25,21 Mn | $19,39 Mn | $16,60 Mn | $15,01 Mn | $17,64 Mn | $22,85 Mn | $16,39 Mn | $12,10 Mn | $10,73 Mn | $12,57 Mn | $16,22 Mn | $15,87 Mn | $13,93 Mn | $10,40 Mn | $10,28 Mn | $6,68 Mn | $11,28 Mn | $10,55 Mn | -$434.000 | -$20,82 Mn |
| Net Kâr | $6,63 Mn | $2,35 Mn | $872.000 | $18.000 | $1,42 Mn | $17,33 Mn | $1,36 Mn | -$1,09 Mn | -$20,71 Mn | -$222.000 | $2,79 Mn | $3,36 Mn | $1,67 Mn | -$1,49 Mn | -$45,44 Mn | -$1,85 Mn | $774.000 | $9,96 Mn | -$2,80 Mn | -$7,86 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,31 | 0,11 | 0,04 | 0,00 | 0,06 | 0,80 | 0,07 | -0,05 | -0,91 | -0,01 | 0,12 | 0,15 | 0,08 | -0,07 | -2,16 | -0,09 | 0,04 | 0,53 | -0,15 | -0,58 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | $23,85 Mn | $19,37 Mn | $9,97 Mn | $16,54 Mn | $1,66 Mn | $3,37 Mn | -$8,72 Mn | $3,09 Mn | $4,96 Mn | $2,64 Mn | $2,54 Mn | $1,09 Mn | $1,50 Mn | -$1,09 Mn | $3,02 Mn | $8,37 Mn | $5,10 Mn | $9,16 Mn | $4,38 Mn | -$912.350 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -$560.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,4% | 27,0% | 33,1% | 34,7% | 37,0% | 44,0% | 56,1% | 52,7% | 42,0% | 36,3% | 34,6% | 30,4% | 34,5% | 38,4% | 36,3% | 24,7% | 21,0% | 26,4% | 27,7% | 19,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,32 | 1,22 | 1,14 | 1,03 | 1,00 | 1,00 | 1,02 | 1,05 | 1,03 | 0,68 | 0,70 | 0,79 | 0,80 | 0,72 | 0,68 | 0,36 | 0,34 | 0,30 | 0,06 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,50 | 2,35 | 2,19 | 1,92 | 1,79 | 1,70 | 1,41 | 1,17 | 1,24 | 1,23 | 1,23 | 1,16 | 1,09 | 1,03 | 0,95 | 0,82 | 0,68 | 0,62 | 0,11 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 54,5% | 50,5% | 48,5% | 51,8% | 53,8% | 55,1% | 51,8% | 50,6% | 52,5% | 57,2% | 66,2% | 67,0% | 65,4% | 67,5% | 59,8% | 66,2% | 68,8% | 68,9% | 70,3% | — |
| FAVÖK Marjı | 17,6% | 14,4% | 13,2% | 13,7% | 17,2% | 23,5% | 20,2% | 18,0% | 15,1% | 17,8% | 23,0% | 23,9% | 22,4% | 17,7% | 18,8% | 14,1% | 28,9% | 29,8% | -6,6% | — |
| Net Kâr Marjı | 4,6% | 1,7% | 0,7% | 0,0% | 1,4% | 17,8% | 1,7% | -1,6% | -29,1% | -0,3% | 3,9% | 5,0% | 2,7% | -2,5% | -83,2% | -3,9% | 2,0% | 28,1% | -42,5% | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,6% | 14,4% | 7,9% | 15,0% | 1,6% | 3,5% | -10,8% | 4,6% | 7,0% | 3,7% | 3,6% | 1,6% | 2,4% | -1,9% | 5,5% | 17,7% | 13,1% | 25,9% | 66,5% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Equinox Gold Corp. | 11,20 | -%6,20 | |
| Uranium Energy Corp. | 8,83 | -%6,16 | |
SE SEB | Seaboard Corporation | 3972,35 | +%0,08 |
NH NHC | National HealthCare Corporation | 229,88 | +%1,11 |
PR PRK | Park National Corporation | 176,92 | -%2,62 |
NG NG | Novagold Resources Inc. | 6,73 | -%5,61 |
US USAS | Americas Gold and Silver Corporation | 4,20 | -%13,04 |