INTTinTest Corporation
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $138,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $157,83 Mn | $159,12 Mn | $137,94 Mn | $113,53 Mn | $106,34 Mn | $64,42 Mn | $61,61 Mn | $67,82 Mn | $63,31 Mn | $42,84 Mn | $39,98 Mn | $38,74 Mn | $35,48 Mn | $32,83 Mn | $31,24 Mn | $21,41 Mn | $15,14 Mn | $20,49 Mn | $27,72 Mn | $35,76 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $18,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $54,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | $103,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $16,97 Mn | $26,04 Mn | $17,46 Mn | $22,49 Mn | $26,72 Mn | $7,26 Mn | $5,10 Mn | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $1,52 Mn | $1,53 Mn | $15.000 | $23.000 |
| Net Borç† | -$1,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | $113,83 Mn | $130,69 Mn | $123,30 Mn | $116,83 Mn | $84,88 Mn | $53,82 Mn | $60,66 Mn | $78,56 Mn | $66,80 Mn | $40,23 Mn | $38,89 Mn | $41,80 Mn | $39,43 Mn | $43,38 Mn | $47,27 Mn | $46,20 Mn | $23,50 Mn | $38,79 Mn | $48,70 Mn | $62,35 Mn |
| Brüt Kâr | $45,57 Mn | $55,42 Mn | $56,98 Mn | $53,44 Mn | $41,22 Mn | $24,10 Mn | $29,23 Mn | $39,40 Mn | $34,69 Mn | $20,38 Mn | $18,70 Mn | $20,46 Mn | $19,02 Mn | $15,16 Mn | $22,89 Mn | $22,14 Mn | $7,81 Mn | $13,79 Mn | $18,78 Mn | $26,39 Mn |
| FAVÖK | $3,92 Mn | $8,84 Mn | $15,12 Mn | $15,46 Mn | $11,89 Mn | $3,23 Mn | $6,67 Mn | $13,95 Mn | $12,37 Mn | $4,84 Mn | $3,32 Mn | $5,79 Mn | $4,81 Mn | $4,58 Mn | $8,12 Mn | $7,75 Mn | -$3,88 Mn | -$6,14 Mn | -$2,04 Mn | $5,02 Mn |
| Net Kâr | -$2,53 Mn | $2,89 Mn | $9,34 Mn | $8,46 Mn | $7,28 Mn | -$895.000 | $2,32 Mn | $3,04 Mn | $975.000 | $2,66 Mn | $1,86 Mn | $3,44 Mn | $3,08 Mn | $2,16 Mn | $9,86 Mn | $7,25 Mn | -$4,84 Mn | -$9,13 Mn | -$6,74 Mn | $2,87 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,21 | 0,24 | 0,79 | 0,78 | 0,68 | -0,09 | 0,22 | 0,29 | 0,09 | 0,26 | 0,18 | 0,33 | 0,30 | 0,21 | 0,96 | 0,72 | -0,49 | -0,97 | -0,73 | 0,31 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -$9,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | $5,68 Mn | $2,50 Mn | $14,91 Mn | -$2,75 Mn | $9,84 Mn | $2,59 Mn | -$9,03 Mn | $8,75 Mn | $6,50 Mn | $3,77 Mn | $2,90 Mn | $4,30 Mn | $3,35 Mn | $6,21 Mn | $7,04 Mn | $5,79 Mn | -$4,28 Mn | -$3,33 Mn | -$1,28 Mn | $5,55 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -$1,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,8% | 16,4% | 12,7% | 19,8% | 25,1% | 11,3% | 8,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 10,1% | 7,5% | 0,1% | 0,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,72 | 0,82 | 0,89 | 1,03 | 0,80 | 0,84 | 0,98 | 1,16 | 1,06 | 0,94 | 0,97 | 1,08 | 1,11 | 1,32 | 1,51 | 2,16 | 1,55 | 1,89 | 1,76 | 1,74 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,10 | 1,26 | 1,19 | 1,13 | 0,82 | 0,52 | 0,59 | 0,76 | 0,64 | 0,39 | 0,38 | 0,40 | 0,38 | 0,42 | 0,46 | 0,45 | 0,23 | 0,37 | 0,47 | 0,60 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 40,0% | 42,4% | 46,2% | 45,7% | 48,6% | 44,8% | 48,2% | 50,2% | 51,9% | 50,7% | 48,1% | 49,0% | 48,2% | 35,0% | 48,4% | 47,9% | 33,2% | 35,5% | 38,6% | 42,3% |
| FAVÖK Marjı | 3,4% | 6,8% | 12,3% | 13,2% | 14,0% | 6,0% | 11,0% | 17,8% | 18,5% | 12,0% | 8,5% | 13,9% | 12,2% | 10,6% | 17,2% | 16,8% | -16,5% | -15,8% | -4,2% | 8,1% |
| Net Kâr Marjı | -2,2% | 2,2% | 7,6% | 7,2% | 8,6% | -1,7% | 3,8% | 3,9% | 1,5% | 6,6% | 4,8% | 8,2% | 7,8% | 5,0% | 20,9% | 15,7% | -20,6% | -23,5% | -13,8% | 4,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,0% | 1,9% | 12,1% | -2,4% | 11,6% | 4,8% | -14,9% | 11,1% | 9,7% | 9,4% | 7,5% | 10,3% | 8,5% | 14,3% | 14,9% | 12,5% | -18,2% | -8,6% | -2,6% | 8,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Equinox Gold Corp. | 10,85 | -%3,13 | |
| Uranium Energy Corp. | 8,24 | -%6,63 | |
SE SEB | Seaboard Corporation | 3964,87 | -%0,19 |
NH NHC | National HealthCare Corporation | 231,19 | +%0,57 |
PR PRK | Park National Corporation | 175,76 | -%0,66 |
NG NG | Novagold Resources Inc. | 6,64 | -%1,26 |
US USAS | Americas Gold and Silver Corporation | 4,03 | -%4,17 |