REIRing Energy, Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $380,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $1,51 Mr | $1,50 Mr | $1,48 Mr | $1,33 Mr | $706,48 Mn | $668,81 Mn | $1,02 Mr | $600,95 Mn | $441,67 Mn | $317,69 Mn | $275,26 Mn | $188,39 Mn | $120,03 Mn | $30,98 Mn | $6,74 Mn | $939.797 | $1,09 Mn | $1,39 Mn | $734 | $21.849 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $902.913 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $677,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | $836,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $423,24 Mn | $389,10 Mn | $430,02 Mn | $419,13 Mn | $292,68 Mn | $314,92 Mn | $369,07 Mn | $39,50 Mn | $0,00 | $0,00 | $45,90 Mn | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $10,10 Mn | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $56.800 | $10.100 |
| Net Borç† | $422,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | $307,18 Mn | $366,33 Mn | $361,06 Mn | $347,25 Mn | $196,31 Mn | $113,03 Mn | $195,70 Mn | $120,07 Mn | $66,70 Mn | $30,85 Mn | $31,01 Mn | $38,09 Mn | $10,32 Mn | $1,76 Mn | $485.630 | $8.269 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 |
| Brüt Kâr | $107,12 Mn | $163,24 Mn | $175,51 Mn | $221,30 Mn | $112,35 Mn | $26,91 Mn | $80,93 Mn | $47,00 Mn | $26,48 Mn | $7,51 Mn | $5,46 Mn | $21,13 Mn | $6,29 Mn | $443.793 | $139.231 | -$2.822 | -$1.099 | $0,00 | $0,00 | $0,00 |
| FAVÖK | $172,39 Mn | $232,98 Mn | $235,82 Mn | $250,57 Mn | $137,77 Mn | $56,86 Mn | $121,38 Mn | $73,79 Mn | $37,05 Mn | $11,45 Mn | $11,72 Mn | $24,55 Mn | $1,95 Mn | -$1,39 Mn | -$216.810 | -$56.320 | -$121.900 | -$123.760 | -$115.400 | -$28.090 |
| Net Kâr | -$34,73 Mn | $67,47 Mn | $104,86 Mn | $138,64 Mn | $3,32 Mn | -$253,41 Mn | $29,50 Mn | $9,00 Mn | $1,75 Mn | -$37,64 Mn | -$9,05 Mn | $8,42 Mn | -$452.209 | -$1,67 Mn | $71.487 | -$78.419 | -$334.055 | -$124.078 | -$127.081 | -$28.267 |
| Hisse Başı Kâr | -0,17 | 0,34 | 0,54 | 0,98 | 0,03 | -3,48 | 0,44 | 0,15 | 0,03 | -0,97 | -0,32 | 0,33 | -0,03 | -0,21 | 0,01 | -0,02 | -0,09 | -0,04 | -0,04 | -0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | $52,93 Mn | $37,94 Mn | $42,96 Mn | $65,76 Mn | $19,49 Mn | $28,33 Mn | -$48,91 Mn | -$133,17 Mn | -$115,11 Mn | -$27,13 Mn | -$99,82 Mn | -$72,42 Mn | -$26,26 Mn | -$3,88 Mn | -$5,10 Mn | -$62.760 | -$286.000 | -$181.720 | -$119.900 | -$21.240 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -$97,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,0% | 25,9% | 29,0% | 31,5% | 41,4% | 47,1% | 36,1% | 6,6% | 0,0% | 0,0% | 16,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 149,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 7.738,4% | 46,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,20 | 0,24 | 0,24 | 0,26 | 0,28 | 0,17 | 0,19 | 0,20 | 0,15 | 0,10 | 0,11 | 0,20 | 0,09 | 0,06 | 0,07 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,37 | 0,44 | 0,43 | 0,42 | 0,23 | 0,14 | 0,23 | 0,14 | 0,08 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 34,9% | 44,6% | 48,6% | 63,7% | 57,2% | 23,8% | 41,4% | 39,1% | 39,7% | 24,3% | 17,6% | 55,5% | 61,0% | 25,3% | 28,7% | -34,1% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 56,1% | 63,6% | 65,3% | 72,2% | 70,2% | 50,3% | 62,0% | 61,5% | 55,6% | 37,1% | 37,8% | 64,5% | 18,9% | -79,4% | -44,6% | -681,1% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -11,3% | 18,4% | 29,0% | 39,9% | 1,7% | -224,2% | 15,1% | 7,5% | 2,6% | -122,0% | -29,2% | 22,1% | -4,4% | -95,0% | 14,7% | -948,3% | — | — | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,2% | 10,4% | 11,9% | 18,9% | 9,9% | 25,1% | -25,0% | -110,9% | -172,6% | -87,9% | -321,9% | -190,1% | -254,6% | -220,6% | -1.049,8% | -759,0% | — | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Equinox Gold Corp. | 11,20 | -%6,20 | |
| Uranium Energy Corp. | 8,83 | -%6,16 | |
SE SEB | Seaboard Corporation | 3972,35 | +%0,08 |
NH NHC | National HealthCare Corporation | 229,88 | +%1,11 |
PR PRK | Park National Corporation | 176,92 | -%2,62 |
NG NG | Novagold Resources Inc. | 6,73 | -%5,61 |
US USAS | Americas Gold and Silver Corporation | 4,20 | -%13,04 |