VSAVSA Capital Group PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9.039 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £2,82 Mn | £2,34 Mn | £2,37 Mn | £5,44 Mn | £5,31 Mn | £5,23 Mn | £97.520 | £98.148 | £276.447 | £77.857 | £84.561 | £1,14 Mn | £825.409 | £1,59 Mn | £3,96 Mn | £2,09 Mn | £1,85 Mn | £3,96 Mn | £4,11 Mn | £3,85 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £528.541 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £1,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £1,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £917.035 | £0,00 | £216.836 | £433.396 | £595.111 | £194.638 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £350.000 | £770.000 | £890.000 | £384.897 | £355.625 | £541.288 | £433.125 |
| Net Borç† | -£218.867 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £2,42 Mn | £2,78 Mn | £1,89 Mn | £4,36 Mn | £3,61 Mn | £0,00 | £6.000 | £38.770 | £148.888 | £10.314 | £9.000 | £120.000 | £1,50 Mn | £1,04 Mn | £3,57 Mn | £202.909 | £1,82 Mn | £3,59 Mn | £3,66 Mn | £3,78 Mn |
| Brüt Kâr | £1,83 Mn | £2,11 Mn | £1,17 Mn | £3,65 Mn | £2,91 Mn | £0,00 | £0,00 | -£28.709 | £138.888 | £314 | — | £2,21 Mn | £1,39 Mn | £895.831 | £3,46 Mn | £162.437 | £1,12 Mn | £1,94 Mn | £2,38 Mn | £2,12 Mn |
| FAVÖK | -£244.610 | £512.010 | -£578.720 | £1,62 Mn | £992.590 | -£19.800 | £1.000 | -£52.610 | £133.970 | -£4.240 | -£1,08 Mn | £69.050 | -£458.020 | -£1,63 Mn | £1,14 Mn | -£1,20 Mn | -£619.580 | -£121.290 | £86.510 | -£96.830 |
| Net Kâr | -£652.231 | -£17.538 | -£2,79 Mn | £251.203 | £41.892 | £194.097 | £1.038 | -£53.121 | £137.060 | -£4.216 | -£1,08 Mn | £69.100 | -£525.178 | -£1,68 Mn | £615.733 | -£1,63 Mn | -£1,49 Mn | -£845.055 | -£70.006 | -£299.307 |
| Hisse Başı Kâr | -154,70 | -4,40 | -740,50 | 129,30 | 21,60 | 10.649,30 | 1.529,40 | -78.268,70 | 20,20 | -0,60 | -159,50 | 11,20 | -104,00 | -336,00 | 135,00 | -840,00 | -998,00 | -940,00 | -100,00 | -620,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£243.520 | £102.850 | -£829.850 | -£542.940 | -£23.870 | -£13.290 | £9.170 | -£189.790 | £237.680 | -£6.580 | £12.210 | -£114.130 | -£374.030 | -£928.120 | £816.230 | -£1,71 Mn | -£1,38 Mn | -£475.680 | -£343.290 | -£742.350 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£237.345 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 32,5% | 0,0% | 9,2% | 8,0% | 11,2% | 3,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 22,0% | 19,5% | 42,6% | 20,8% | 9,0% | 13,2% | 11,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,86 | 1,19 | 0,80 | 0,80 | 0,68 | 0,00 | 0,06 | 0,40 | 0,54 | 0,13 | 0,11 | 0,11 | 1,82 | 0,65 | 0,90 | 0,10 | 0,99 | 0,91 | 0,89 | 0,98 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,86 | 2,14 | 1,45 | 3,36 | 2,78 | 0,00 | 0,00 | 0,03 | 0,11 | 0,01 | 0,01 | 0,09 | 1,16 | 0,80 | 2,75 | 0,16 | 1,40 | 2,77 | 2,82 | 2,91 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 75,5% | 76,0% | 62,0% | 83,8% | 80,6% | — | 0,0% | -74,0% | 93,3% | 3,0% | — | 1.842,9% | 92,2% | 86,4% | 97,1% | 80,1% | 61,5% | 54,0% | 65,0% | 55,9% |
| FAVÖK Marjı | -10,1% | 18,4% | -30,7% | 37,3% | 27,5% | — | 16,7% | -135,7% | 90,0% | -41,1% | -12.031,3% | 57,5% | -30,5% | -157,2% | 31,9% | -591,0% | -34,0% | -3,4% | 2,4% | -2,6% |
| Net Kâr Marjı | -26,9% | -0,6% | -147,7% | 5,8% | 1,2% | — | 17,3% | -137,0% | 92,1% | -40,9% | -12.031,0% | 57,6% | -34,9% | -162,1% | 17,3% | -801,1% | -81,8% | -23,5% | -1,9% | -7,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,1% | 3,7% | -44,0% | -12,5% | -0,7% | — | 152,8% | -489,5% | 159,6% | -63,8% | 135,7% | -95,1% | -24,9% | -89,5% | 22,9% | -843,0% | -75,5% | -13,2% | -9,4% | -19,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.