DGHDesane Group Holdings Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar AUD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $22,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | A$ 105,97 Mn | A$ 104,80 Mn | A$ 101,65 Mn | A$ 98,76 Mn | A$ 97,62 Mn | A$ 87,64 Mn | A$ 82,54 Mn | A$ 91,85 Mn | A$ 46,39 Mn | A$ 58,41 Mn | A$ 53,25 Mn | A$ 61,04 Mn | A$ 52,10 Mn | A$ 47,24 Mn | A$ 45,65 Mn | A$ 44,57 Mn | A$ 43,72 Mn | A$ 44,49 Mn | A$ 48,59 Mn | A$ 44,90 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | A$ 9,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | A$ 36,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | A$ 69,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | A$ 13,89 Mn | A$ 12,80 Mn | A$ 13,90 Mn | A$ 13,90 Mn | A$ 13,90 Mn | A$ 5,90 Mn | A$ 5,90 Mn | A$ 5,90 Mn | A$ 11,15 Mn | A$ 16,59 Mn | A$ 16,59 Mn | A$ 26,43 Mn | A$ 23,81 Mn | A$ 20,15 Mn | A$ 19,49 Mn | A$ 19,62 Mn | A$ 19,05 Mn | A$ 14,57 Mn | A$ 4,16 Mn | A$ 17,13 Mn |
| Net Borç† | A$ 3,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | A$ 2,26 Mn | A$ 2,33 Mn | A$ 2,25 Mn | A$ 2,00 Mn | A$ 1,80 Mn | A$ 2,13 Mn | A$ 1,52 Mn | A$ 3,29 Mn | A$ 1,47 Mn | A$ 3,00 Mn | A$ 30,98 Mn | A$ 2,78 Mn | A$ 2,50 Mn | A$ 3,08 Mn | A$ 2,88 Mn | A$ 2,99 Mn | A$ 3,07 Mn | A$ 3,14 Mn | A$ 2,84 Mn | A$ 2,24 Mn |
| Brüt Kâr | — | — | — | — | — | A$ 2,03 Mn | A$ 1,43 Mn | A$ 2,47 Mn | A$ 397.000 | A$ 2,16 Mn | A$ 7,15 Mn | — | A$ 1,86 Mn | — | — | — | — | — | — | A$ 1,80 Mn |
| FAVÖK | -A$ 1,13 Mn | -A$ 984.000 | -A$ 728.000 | -A$ 862.000 | -A$ 1,08 Mn | -A$ 258.000 | -A$ 820.000 | -A$ 529.000 | -A$ 2,38 Mn | A$ 298.000 | A$ 5,61 Mn | A$ 471.000 | A$ 1,04 Mn | A$ 714.000 | A$ 565.000 | A$ 359.000 | A$ 850.000 | — | — | — |
| Net Kâr | A$ 21.000 | A$ 3,32 Mn | A$ 1,64 Mn | A$ 1,32 Mn | A$ 4,64 Mn | A$ 1,81 Mn | A$ 2,26 Mn | A$ 27,30 Mn | A$ 664.000 | A$ 5,04 Mn | A$ 5,07 Mn | A$ 2,50 Mn | A$ 1,24 Mn | A$ 1,30 Mn | A$ 937.000 | -A$ 2.000 | A$ 1,79 Mn | -A$ 2,68 Mn | A$ 743.000 | A$ 1,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | 0,08 | 0,04 | 0,03 | 0,11 | 0,04 | 0,06 | 0,67 | 0,02 | 0,13 | 0,14 | 0,07 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | -0,00 | 0,06 | -0,09 | 0,03 | 0,06 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -A$ 3,06 Mn | -A$ 978.000 | A$ 807.000 | -A$ 1,43 Mn | -A$ 335.000 | A$ 109.000 | -A$ 229.000 | -A$ 1,46 Mn | -A$ 6,18 Mn | A$ 689.000 | A$ 23,60 Mn | A$ 10,21 Mn | A$ 2,28 Mn | -A$ 83.000 | A$ 890.000 | A$ 347.000 | A$ 2,37 Mn | -A$ 736.000 | -A$ 3,27 Mn | -A$ 1,86 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -A$ 259.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,1% | 12,2% | 13,7% | 14,1% | 14,2% | 6,7% | 7,1% | 6,4% | 24,0% | 28,4% | 31,2% | 43,3% | 45,7% | 42,7% | 42,7% | 44,0% | 43,6% | 32,8% | 8,6% | 38,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,04 | 0,03 | 0,05 | 0,58 | 0,05 | 0,05 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,05 | 0,02 | 0,04 | 0,45 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | 95,6% | 94,3% | 75,2% | 27,0% | 71,9% | 23,1% | — | 74,6% | — | — | — | — | — | — | 80,4% |
| FAVÖK Marjı | -49,7% | -42,3% | -32,4% | -43,0% | -60,2% | -12,1% | -54,1% | -16,1% | -161,9% | 9,9% | 18,1% | 17,0% | 41,6% | 23,2% | 19,7% | 12,0% | 27,7% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 0,9% | 142,5% | 73,1% | 65,7% | 258,6% | 84,9% | 148,8% | 829,2% | 45,2% | 168,1% | 16,4% | 90,2% | 49,7% | 42,1% | 32,6% | -0,1% | 58,4% | -85,2% | 26,2% | 74,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -135,4% | -42,0% | 35,9% | -71,5% | -18,7% | 5,1% | -15,1% | -44,4% | -420,6% | 23,0% | 76,2% | 367,6% | 91,2% | -2,7% | 31,0% | 11,6% | 77,2% | -23,4% | -115,1% | -83,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.