PV1Provaris Energy Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar AUD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,84 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | A$ 1,74 Mn | A$ 735.963 | A$ 1,23 Mn | A$ 5,23 Mn | A$ 17,35 Mn | A$ 12,47 Mn | A$ 9,48 Mn | A$ 8,72 Mn | A$ 14,33 Mn | A$ 5,92 Mn | A$ 4,66 Mn | A$ 5,96 Mn | A$ 5,86 Mn | A$ 7,13 Mn | A$ 2,98 Mn | A$ 1,31 Mn | A$ 343.115 | A$ 1,16 Mn | A$ 525.165 | A$ 411.565 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | A$ 1,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | A$ 739.060 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | A$ 1,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | A$ 0,00 | A$ 203.641 | A$ 298.804 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 64.708 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 2,49 Mn | A$ 455.000 | A$ 1,47 Mn | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 |
| Net Borç† | -A$ 1,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 34.828 | A$ 124.552 | A$ 988.605 | A$ 1,36 Mn | A$ 1,47 Mn | A$ 1,46 Mn | A$ 12.770 | A$ 27.354 | A$ 38.537 | A$ 50.234 | A$ 82.499 | A$ 98.570 |
| Brüt Kâr | -A$ 62.130 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | -A$ 208.271 | -A$ 415.861 | -A$ 478.513 | -A$ 109.057 | -A$ 2.368 | -A$ 1,08 Mn | -A$ 1,43 Mn | -A$ 2,26 Mn | -A$ 3,82 Mn | -A$ 2,96 Mn | -A$ 3,97 Mn | -A$ 1,17 Mn | -A$ 857.136 | -A$ 1,39 Mn | — | — | — |
| FAVÖK | -A$ 5,59 Mn | -A$ 3,36 Mn | -A$ 6,48 Mn | -A$ 7,61 Mn | -A$ 6,71 Mn | -A$ 2,46 Mn | -A$ 4,26 Mn | -A$ 9,74 Mn | -A$ 7,06 Mn | -A$ 2,67 Mn | -A$ 2,74 Mn | -A$ 4,48 Mn | -A$ 2,60 Mn | -A$ 5,06 Mn | -A$ 2,11 Mn | -A$ 1,45 Mn | -A$ 1,33 Mn | -A$ 2,37 Mn | -A$ 1,58 Mn | -A$ 1,24 Mn |
| Net Kâr | -A$ 4,05 Mn | -A$ 2,52 Mn | -A$ 6,13 Mn | -A$ 12,41 Mn | -A$ 6,76 Mn | -A$ 3,09 Mn | -A$ 2,88 Mn | -A$ 8,88 Mn | -A$ 5,96 Mn | -A$ 6,41 Mn | -A$ 3,57 Mn | -A$ 2,72 Mn | -A$ 4,93 Mn | -A$ 7,84 Mn | -A$ 2,73 Mn | -A$ 1,34 Mn | -A$ 1,84 Mn | -A$ 1,98 Mn | -A$ 2,30 Mn | -A$ 2,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,00 | -0,01 | -0,02 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,03 | -0,02 | -0,04 | -0,08 | -0,08 | -0,36 | -0,99 | -0,64 | -0,63 | -1,32 | -2,67 | -4,29 | -6,07 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -A$ 3,86 Mn | -A$ 2,40 Mn | — | — | -A$ 4,81 Mn | -A$ 2,56 Mn | -A$ 2,48 Mn | -A$ 7,35 Mn | -A$ 5,86 Mn | -A$ 1,78 Mn | -A$ 1,20 Mn | A$ 20.180 | A$ 226.020 | -A$ 1,15 Mn | -A$ 2,06 Mn | -A$ 1,17 Mn | -A$ 1,10 Mn | -A$ 1,21 Mn | -A$ 2,11 Mn | -A$ 1,84 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -A$ 405.156 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 27,7% | 24,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 53,4% | 7,6% | 25,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,21 | 0,23 | 0,25 | 0,21 | 0,00 | 0,02 | 0,11 | 0,04 | 0,16 | 0,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,03 | 0,12 | 0,99 | 1,36 | 1,46 | 1,46 | 0,01 | 0,03 | 0,04 | 0,05 | 0,08 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | -3.112,8% | -1.150,3% | -228,7% | -280,5% | -201,2% | -271,6% | -9.166,2% | -3.133,5% | -3.606,8% | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | -20.274,7% | -2.142,5% | -276,7% | -329,1% | -177,1% | -345,9% | -16.544,2% | -5.312,4% | -3.447,6% | -4.711,0% | -1.911,3% | -1.253,9% |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | -17.125,4% | -5.148,9% | -361,6% | -199,9% | -335,5% | -535,4% | -21.394,6% | -4.894,4% | -4.786,6% | -3.946,0% | -2.782,6% | -2.158,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | -16.838,7% | -1.428,0% | -121,2% | 1,5% | 15,4% | -78,6% | -16.159,2% | -4.278,3% | -2.859,0% | -2.409,0% | -2.553,1% | -1.862,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.