QUEQueste Communications Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar AUD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $964.087 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | A$ 6,62 Mn | A$ 6,53 Mn | A$ 6,71 Mn | A$ 2,60 Mn | A$ 3,44 Mn | A$ 7,66 Mn | A$ 2,18 Mn | A$ 2,95 Mn | A$ 4,76 Mn | A$ 5,68 Mn | A$ 8,04 Mn | A$ 9,22 Mn | A$ 9,96 Mn | A$ 11,64 Mn | A$ 15,77 Mn | A$ 22,38 Mn | A$ 24,44 Mn | A$ 26,20 Mn | A$ 40,19 Mn | A$ 44,89 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | A$ 3,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | A$ 567.541 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | A$ 6,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 |
| Net Borç† | -A$ 3,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | A$ 186.077 | A$ 208.371 | A$ 61.510 | A$ 245.465 | A$ 37.705 | A$ 267.729 | A$ 40.707 | -A$ 30.550 | A$ 173.800 | A$ 77.838 | -A$ 21.313 | A$ 84.642 | A$ 49.498 | A$ 79.163 | A$ 924.098 | A$ 544.690 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 | A$ 0,00 |
| Brüt Kâr | A$ 173.193 | A$ 196.682 | A$ 50.955 | A$ 234.358 | A$ 27.982 | A$ 256.606 | A$ 24.101 | -A$ 46.108 | A$ 128.588 | -A$ 15.619 | -A$ 150.149 | -A$ 8.550 | -A$ 791.941 | -A$ 1,13 Mn | -A$ 955.185 | -A$ 1,09 Mn | -A$ 1,13 Mn | -A$ 179.294 | -A$ 2,33 Mn | -A$ 1,10 Mn |
| FAVÖK | -A$ 290.810 | -A$ 409.930 | -A$ 699.800 | -A$ 392.010 | -A$ 1,73 Mn | A$ 1,75 Mn | -A$ 616.750 | -A$ 725.650 | -A$ 417.530 | -A$ 627.700 | -A$ 1,01 Mn | -A$ 965.270 | — | — | — | — | -A$ 2,45 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | A$ 25.873 | A$ 718.648 | A$ 1,68 Mn | -A$ 502.187 | -A$ 2,61 Mn | A$ 3,14 Mn | -A$ 530.823 | -A$ 910.108 | -A$ 759.577 | -A$ 1,38 Mn | -A$ 698.370 | -A$ 744.189 | -A$ 1,54 Mn | -A$ 2,01 Mn | -A$ 2,95 Mn | -A$ 1,65 Mn | A$ 171.533 | -A$ 6,04 Mn | -A$ 993.161 | A$ 5,54 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | 0,03 | 0,06 | -0,02 | -0,10 | 0,12 | -0,02 | -0,03 | -0,03 | -0,05 | -0,02 | -0,03 | -0,05 | -0,07 | -0,10 | -0,03 | 0,02 | -0,20 | -0,03 | 0,24 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -A$ 319.010 | A$ 2,67 Mn | A$ 1,31 Mn | A$ 125.260 | -A$ 188.690 | -A$ 140.530 | -A$ 498.460 | -A$ 784.120 | -A$ 188.530 | -A$ 219.390 | -A$ 629.760 | -A$ 991.310 | -A$ 1,12 Mn | A$ 359.720 | -A$ 1,01 Mn | -A$ 974.800 | -A$ 236.150 | -A$ 503.510 | -A$ 1,43 Mn | A$ 1,22 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -A$ 1.163 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,03 | 0,03 | 0,01 | 0,09 | 0,01 | 0,03 | 0,02 | -0,01 | 0,04 | 0,01 | -0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,06 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 0,03 | 0,01 | 0,04 | 0,01 | 0,04 | 0,01 | -0,01 | 0,03 | 0,01 | -0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,15 | 0,09 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar AUD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 93,1% | 94,4% | 82,8% | 95,5% | 74,2% | 95,8% | 59,2% | 150,9% | 74,0% | -20,1% | 704,5% | -10,1% | -1.599,9% | -1.431,2% | -103,4% | -200,5% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | -156,3% | -196,7% | -1.137,7% | -159,7% | -4.588,5% | 654,3% | -1.515,1% | 2.375,3% | -240,2% | -806,4% | 4.746,0% | -1.140,4% | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 13,9% | 344,9% | 2.734,7% | -204,6% | -6.919,4% | 1.172,7% | -1.304,0% | 2.979,1% | -437,0% | -1.773,3% | 3.276,7% | -879,2% | -3.111,8% | -2.544,9% | -319,1% | -303,5% | — | — | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -171,4% | 1.279,9% | 2.137,5% | 51,0% | -500,4% | -52,5% | -1.224,5% | 2.566,7% | -108,5% | -281,9% | 2.954,8% | -1.171,2% | -2.258,2% | 454,4% | -109,4% | -179,0% | — | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.