AAAKWool Industry Tria Alfa SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,95 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €5,03 Mn | €5,18 Mn | €2,66 Mn | €2,48 Mn | €2,47 Mn | €2,27 Mn | €2,15 Mn | €1,88 Mn | €2,31 Mn | €2,22 Mn | €1,87 Mn | €2,03 Mn | €2,37 Mn | €2,73 Mn | €3,80 Mn | €4,50 Mn | €3,91 Mn | €5,85 Mn | €5,85 Mn | €4,87 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €104.642 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €2,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €2,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €2,05 Mn | €2,06 Mn | €2,01 Mn | €1,91 Mn | €1,97 Mn | €1,94 Mn | €1,85 Mn | €1,75 Mn | €1,75 Mn | €1,52 Mn | €1,07 Mn | €978.768 | €952.429 | €1,90 Mn | €2,42 Mn | €2,41 Mn | €1,69 Mn | €2,93 Mn | €2,20 Mn | €1,02 Mn |
| Net Borç† | €1,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €495.892 | €722.427 | €956.203 | €930.205 | €898.984 | €956.014 | €1,05 Mn | €737.538 | €733.242 | €554.994 | €233.551 | €207.867 | €537.015 | €282.127 | €732.083 | €1,74 Mn | €2,41 Mn | €2,56 Mn | €2,16 Mn | €3,09 Mn |
| Brüt Kâr | €155.780 | €231.043 | €271.353 | €272.093 | €269.136 | €304.194 | €338.594 | €211.919 | €168.656 | €144.776 | €4.668 | €25.257 | €89.529 | -€47.141 | €86.902 | €550.507 | €317.911 | €155.290 | €597.500 | €615.779 |
| FAVÖK | -€16.870 | €10.110 | €48.200 | €116.260 | €151.780 | €66.110 | €181.070 | €69.700 | -€82.380 | -€78.780 | -€180.630 | -€255.740 | -€189.470 | -€390.030 | -€412.500 | €60,00 | -€25.130 | -€428.700 | €117.760 | €22.700 |
| Net Kâr | -€150.587 | €69.678 | -€30.723 | €132.335 | €129.778 | -€7.247 | €160.050 | €32.759 | -€85.460 | -€129.310 | -€243.345 | -€322.280 | -€298.179 | -€488.156 | -€589.667 | -€191.038 | -€210.405 | -€833.883 | -€108.552 | -€107.770 |
| Hisse Başı Kâr | -0,15 | 0,07 | -0,03 | 0,13 | 0,13 | -0,01 | 0,16 | 0,03 | -0,08 | -0,13 | -0,24 | -0,32 | -0,32 | -0,80 | — | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €73.550 | -€162.490 | -€81.080 | €12.760 | €14.460 | -€12.640 | -€121.130 | -€173.550 | -€202.520 | -€298.630 | -€84.160 | -€15.660 | -€189.830 | €559.630 | -€68.910 | -€828.570 | €1,28 Mn | -€562.020 | -€1,51 Mn | €614.770 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€5.840 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 40,7% | 39,7% | 75,7% | 77,1% | 79,6% | 85,5% | 86,2% | 93,0% | 75,6% | 68,6% | 57,2% | 48,2% | 40,2% | 69,4% | 63,8% | 53,6% | 43,2% | 50,1% | 37,6% | 21,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,10 | 0,14 | 0,36 | 0,38 | 0,36 | 0,42 | 0,49 | 0,39 | 0,32 | 0,25 | 0,13 | 0,10 | 0,23 | 0,10 | 0,19 | 0,39 | 0,62 | 0,44 | 0,37 | 0,63 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,21 | 0,31 | 0,41 | 0,40 | 0,38 | 0,41 | 0,44 | 0,31 | 0,31 | 0,24 | 0,10 | 0,09 | 0,23 | 0,12 | 0,31 | 0,74 | 1,02 | 1,09 | 0,92 | 1,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,4% | 32,0% | 28,4% | 29,3% | 29,9% | 31,8% | 32,4% | 28,7% | 23,0% | 26,1% | 2,0% | 12,2% | 16,7% | -16,7% | 11,9% | 31,7% | 13,2% | 6,1% | 27,7% | 19,9% |
| FAVÖK Marjı | -3,4% | 1,4% | 5,0% | 12,5% | 16,9% | 6,9% | 17,3% | 9,5% | -11,2% | -14,2% | -77,3% | -123,0% | -35,3% | -138,2% | -56,3% | 0,0% | -1,0% | -16,7% | 5,5% | 0,7% |
| Net Kâr Marjı | -30,4% | 9,6% | -3,2% | 14,2% | 14,4% | -0,8% | 15,3% | 4,4% | -11,7% | -23,3% | -104,2% | -155,0% | -55,5% | -173,0% | -80,5% | -11,0% | -8,7% | -32,5% | -5,0% | -3,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,8% | -22,5% | -8,5% | 1,4% | 1,6% | -1,3% | -11,6% | -23,5% | -27,6% | -53,8% | -36,0% | -7,5% | -35,3% | 198,4% | -9,4% | -47,7% | 53,2% | -21,9% | -70,0% | 19,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.