ASTAKALPHA REAL ESTATE S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $112,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €81,52 Mn | €81,44 Mn | €107,81 Mn | €104,74 Mn | €144,70 Mn | €147,62 Mn | €144,43 Mn | €139,13 Mn | €135,59 Mn | €140,71 Mn | €138,60 Mn | €134,84 Mn | €132,78 Mn | €127,64 Mn | €111,46 Mn | €119,11 Mn | €115,76 Mn | €112,64 Mn | €114,13 Mn | €113,17 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €58,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €8,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €72,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €1,56 Mn | €1,53 Mn | €620.033 | €645.293 | €731.890 | €800.200 | €771.287 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €1,07 Mn | €0,00 | €0,00 | €0,00 |
| Net Borç† | -€56,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €24,84 Mn | €20,30 Mn | €16,38 Mn | €13,50 Mn | €10,65 Mn | €15,24 Mn | €16,40 Mn | €14,52 Mn | €13,78 Mn | €13,26 Mn | €14,66 Mn | €15,11 Mn | €16,42 Mn | €12,15 Mn | €12,51 Mn | €12,47 Mn | €14,10 Mn | €17,13 Mn | €16,05 Mn | €16,56 Mn |
| Brüt Kâr | — | — | — | €12,81 Mn | €10,39 Mn | €11,83 Mn | €12,68 Mn | €11,56 Mn | €9,70 Mn | €5,74 Mn | €7,69 Mn | €7,42 Mn | €9,91 Mn | €6,18 Mn | €8,73 Mn | €8,64 Mn | — | €13,20 Mn | €12,13 Mn | €13,20 Mn |
| FAVÖK | €8,91 Mn | €6,82 Mn | €3,45 Mn | €2,91 Mn | €702.890 | €5,00 Mn | €5,34 Mn | €4,25 Mn | €4,26 Mn | €5,38 Mn | €7,23 Mn | €7,07 Mn | €9,65 Mn | €5,36 Mn | €5,20 Mn | €4,64 Mn | €6,58 Mn | €8,36 Mn | €7,64 Mn | €9,03 Mn |
| Net Kâr | €7,52 Mn | €8,96 Mn | €4,28 Mn | €4,97 Mn | €1,67 Mn | €3,37 Mn | €2,98 Mn | €3,09 Mn | -€3,00 Mn | -€5,39 Mn | €4,06 Mn | €3,95 Mn | €4,57 Mn | €7,24 Mn | €3,62 Mn | €3,65 Mn | €4,06 Mn | €5,99 Mn | €5,06 Mn | €5,85 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,54 | 0,64 | 0,31 | 0,36 | 0,12 | 0,24 | 0,21 | 0,22 | -0,21 | -0,38 | 0,29 | 0,28 | 0,33 | 0,52 | 0,26 | 0,26 | 0,29 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €3,59 Mn | €20,82 Mn | -€64,61 Mn | €4,23 Mn | -€67.430 | €1,78 Mn | €3,92 Mn | €1,49 Mn | €3,37 Mn | €2,17 Mn | €7,36 Mn | €4,53 Mn | €4,47 Mn | €1,84 Mn | -€5,71 Mn | -€4,58 Mn | €1,76 Mn | €6,71 Mn | €4,91 Mn | -€1,50 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€327.253 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,9% | 1,9% | 0,6% | 0,6% | 0,5% | 0,5% | 0,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,30 | 0,25 | 0,15 | 0,13 | 0,07 | 0,10 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,09 | 0,11 | 0,11 | 0,12 | 0,10 | 0,11 | 0,10 | 0,12 | 0,15 | 0,14 | 0,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,34 | 0,28 | 0,23 | 0,19 | 0,15 | 0,21 | 0,23 | 0,20 | 0,19 | 0,18 | 0,20 | 0,21 | 0,23 | 0,17 | 0,17 | 0,17 | 0,19 | 0,24 | 0,22 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | 94,8% | 97,6% | 77,7% | 77,3% | 79,6% | 70,4% | 43,3% | 52,4% | 49,1% | 60,3% | 50,8% | 69,8% | 69,3% | — | 77,1% | 75,6% | 79,7% |
| FAVÖK Marjı | 35,9% | 33,6% | 21,1% | 21,5% | 6,6% | 32,8% | 32,5% | 29,3% | 30,9% | 40,5% | 49,3% | 46,8% | 58,8% | 44,2% | 41,6% | 37,2% | 46,7% | 48,8% | 47,6% | 54,6% |
| Net Kâr Marjı | 30,3% | 44,2% | 26,2% | 36,8% | 15,7% | 22,1% | 18,2% | 21,3% | -21,8% | -40,6% | 27,7% | 26,1% | 27,8% | 59,6% | 28,9% | 29,3% | 28,8% | 35,0% | 31,5% | 35,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,5% | 102,6% | -394,4% | 31,3% | -0,6% | 11,7% | 23,9% | 10,3% | 24,5% | 16,3% | 50,2% | 30,0% | 27,2% | 15,2% | -45,6% | -36,8% | 12,5% | 39,2% | 30,6% | -9,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.