ATEKAttica Publications SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $16,51 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €29,35 Mn | €30,11 Mn | €29,90 Mn | €29,22 Mn | €30,11 Mn | €29,53 Mn | €31,52 Mn | €32,10 Mn | €34,44 Mn | €35,49 Mn | €36,35 Mn | €40,07 Mn | €42,37 Mn | €45,49 Mn | €47,95 Mn | €51,43 Mn | €56,09 Mn | €58,58 Mn | €63,19 Mn | €50,55 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €3,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €18,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €11,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €10,14 Mn | €11,87 Mn | €12,58 Mn | €13,45 Mn | €15,10 Mn | €16,37 Mn | €15,44 Mn | €15,99 Mn | €16,93 Mn | €17,45 Mn | €18,10 Mn | €19,02 Mn | €19,36 Mn | €20,13 Mn | €21,95 Mn | €19,75 Mn | €18,59 Mn | €20,92 Mn | €18,44 Mn | €19,57 Mn |
| Net Borç† | €6,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €21,93 Mn | €21,64 Mn | €18,84 Mn | €19,25 Mn | €18,36 Mn | €19,39 Mn | €28,35 Mn | €31,22 Mn | €37,69 Mn | €39,92 Mn | €43,21 Mn | €50,75 Mn | €56,15 Mn | €58,85 Mn | €60,49 Mn | €63,72 Mn | €75,05 Mn | €89,55 Mn | €96,75 Mn | €63,67 Mn |
| Brüt Kâr | €10,47 Mn | €10,53 Mn | €9,38 Mn | €9,73 Mn | €9,55 Mn | €8,33 Mn | €14,12 Mn | €15,87 Mn | €20,08 Mn | €21,46 Mn | €23,24 Mn | €27,31 Mn | €31,79 Mn | €32,40 Mn | €32,75 Mn | €29,15 Mn | €34,50 Mn | €45,34 Mn | €54,63 Mn | €27,58 Mn |
| FAVÖK | €2,79 Mn | €2,63 Mn | €2,49 Mn | €1,72 Mn | €2,27 Mn | €194.360 | €2,89 Mn | €1,96 Mn | €1,94 Mn | €2,32 Mn | €1,26 Mn | €1,95 Mn | €2,05 Mn | €1,30 Mn | -€290.660 | -€2,01 Mn | -€651.960 | €3,05 Mn | €3,26 Mn | -€396.550 |
| Net Kâr | €1,56 Mn | €1,40 Mn | €1,04 Mn | €686.279 | €2,88 Mn | -€980.732 | €844.251 | €329.249 | €828.041 | €156.312 | €181.394 | €387.099 | €859.384 | -€216.042 | -€1,88 Mn | -€2,26 Mn | -€1,11 Mn | €1,24 Mn | €3,69 Mn | -€882.924 |
| Hisse Başı Kâr | 0,10 | 0,09 | 0,07 | 0,04 | 0,19 | -0,06 | 0,06 | 0,02 | 0,05 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,06 | -0,01 | -0,12 | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €1,56 Mn | €2,39 Mn | €581.150 | €451.000 | €3,52 Mn | €635.810 | €1,26 Mn | €642.750 | €1,28 Mn | -€106.480 | €2,62 Mn | €1,29 Mn | -€619.480 | €2,26 Mn | -€1,75 Mn | €116.830 | €5,70 Mn | -€6,20 Mn | €5,98 Mn | -€4,56 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€44.175 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,5% | 39,4% | 42,1% | 46,0% | 50,2% | 55,4% | 49,0% | 49,8% | 49,2% | 49,2% | 49,8% | 47,5% | 45,7% | 44,3% | 45,8% | 38,4% | 33,1% | 35,7% | 29,2% | 38,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,75 | 0,72 | 0,63 | 0,66 | 0,61 | 0,66 | 0,90 | 0,97 | 1,09 | 1,12 | 1,19 | 1,27 | 1,33 | 1,29 | 1,26 | 1,24 | 1,34 | 1,53 | 1,53 | 1,26 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,94 | 1,91 | 1,67 | 1,70 | 1,62 | 1,72 | 2,51 | 2,76 | 3,33 | 3,53 | 3,82 | 4,49 | 4,97 | 5,21 | 5,35 | 5,64 | 6,64 | 7,92 | 8,56 | 5,63 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 47,7% | 48,6% | 49,8% | 50,6% | 52,0% | 43,0% | 49,8% | 50,8% | 53,3% | 53,7% | 53,8% | 53,8% | 56,6% | 55,0% | 54,1% | 45,7% | 46,0% | 50,6% | 56,5% | 43,3% |
| FAVÖK Marjı | 12,7% | 12,2% | 13,2% | 8,9% | 12,4% | 1,0% | 10,2% | 6,3% | 5,2% | 5,8% | 2,9% | 3,8% | 3,7% | 2,2% | -0,5% | -3,2% | -0,9% | 3,4% | 3,4% | -0,6% |
| Net Kâr Marjı | 7,1% | 6,5% | 5,5% | 3,6% | 15,7% | -5,1% | 3,0% | 1,1% | 2,2% | 0,4% | 0,4% | 0,8% | 1,5% | -0,4% | -3,1% | -3,5% | -1,5% | 1,4% | 3,8% | -1,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,1% | 11,1% | 3,1% | 2,3% | 19,2% | 3,3% | 4,4% | 2,1% | 3,4% | -0,3% | 6,1% | 2,5% | -1,1% | 3,8% | -2,9% | 0,2% | 7,6% | -6,9% | 6,2% | -7,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.