CENTRCentric Holdings SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $28,84 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €46,25 Mn | €46,39 Mn | €46,15 Mn | €45,45 Mn | €43,31 Mn | €38,79 Mn | €36,88 Mn | €34,84 Mn | €32,55 Mn | €46,51 Mn | €48,28 Mn | €51,02 Mn | €52,65 Mn | €50,26 Mn | €50,88 Mn | €69,64 Mn | €54,72 Mn | €46,06 Mn | €43,63 Mn | €14,94 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €5,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €8,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €37,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €6,50 Mn | €8,40 Mn | €8,66 Mn | €9,26 Mn | €7,80 Mn | €7,34 Mn | €4,83 Mn | €2,11 Mn | €1,93 Mn | €1,29 Mn | €1,37 Mn | €1,45 Mn | €1,59 Mn | €1,63 Mn | €1,67 Mn | €22,42 Mn | €22,74 Mn | €23,86 Mn | €28,36 Mn | €2,89 Mn |
| Net Borç† | -€17,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €7,44 Mn | €7,08 Mn | €6,39 Mn | €5,38 Mn | €3,80 Mn | €2,57 Mn | €4,23 Mn | €2,79 Mn | €1,45 Mn | €865.805 | €858,96 Mn | €1,04 Mr | €745,74 Mn | €504,03 Mn | €567,04 Mn | €687,95 Mn | €758,56 Mn | €604,57 Mn | €173,79 Mn | €16,27 Mn |
| Brüt Kâr | €1,67 Mn | €1,54 Mn | €1,81 Mn | €1,76 Mn | €833.700 | €278.457 | €1,03 Mn | €1,62 Mn | €534.073 | €311.767 | €10,13 Mn | €13,86 Mn | €11,25 Mn | €8,88 Mn | €12,47 Mn | €15,47 Mn | €15,03 Mn | €16,15 Mn | €7,10 Mn | €3,40 Mn |
| FAVÖK | -€1,03 Mn | -€448.530 | €175.100 | €283.840 | -€196.420 | -€795.450 | -€796.450 | -€2,13 Mn | -€1,40 Mn | -€849.300 | -€1,29 Mn | €2,82 Mn | €3,19 Mn | €3,40 Mn | €2,09 Mn | €6,13 Mn | €7,04 Mn | €6,34 Mn | €2,70 Mn | €1,47 Mn |
| Net Kâr | €1,47 Mn | €664.507 | €1,08 Mn | €661.525 | €3,13 Mn | -€1,02 Mn | -€1,79 Mn | -€3,36 Mn | -€2,53 Mn | -€3,76 Mn | -€4,09 Mn | -€1,67 Mn | €2,45 Mn | €3,02 Mn | -€12,82 Mn | €1,59 Mn | €4,71 Mn | €4,36 Mn | €968.393 | €551.026 |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | -0,01 | -0,02 | -0,03 | -0,03 | -0,04 | -0,04 | -0,02 | 0,02 | 0,03 | -0,16 | 0,03 | 0,13 | 0,14 | 0,04 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€3,27 Mn | -€3,70 Mn | €99.860 | -€6,78 Mn | €879.620 | -€603.160 | €4,55 Mn | €2,76 Mn | -€2,58 Mn | -€698.120 | -€406.850 | €5,00 Mn | €4,24 Mn | €1,42 Mn | -€223.080 | €2,53 Mn | €1,17 Mn | €4,35 Mn | €932.870 | -€2,43 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€2,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,1% | 18,1% | 18,8% | 20,4% | 18,0% | 18,9% | 13,1% | 6,1% | 5,9% | 2,8% | 2,8% | 2,9% | 3,0% | 3,3% | 3,3% | 32,2% | 41,6% | 51,8% | 65,0% | 19,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 0,15 | 0,14 | 0,12 | 0,09 | 0,07 | 0,11 | 0,08 | 0,04 | 0,02 | 17,79 | 20,39 | 14,17 | 10,03 | 11,14 | 9,88 | 13,86 | 13,13 | 3,98 | 1,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,20 | 0,19 | 0,17 | 0,14 | 0,10 | 0,07 | 0,11 | 0,07 | 0,04 | 0,02 | 23,03 | 27,89 | 19,99 | 13,51 | 15,20 | 18,44 | 20,34 | 16,21 | 4,66 | 0,44 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,4% | 21,8% | 28,4% | 32,6% | 21,9% | 10,8% | 24,4% | 57,9% | 36,8% | 36,0% | 1,2% | 1,3% | 1,5% | 1,8% | 2,2% | 2,2% | 2,0% | 2,7% | 4,1% | 20,9% |
| FAVÖK Marjı | -13,9% | -6,3% | 2,7% | 5,3% | -5,2% | -31,0% | -18,8% | -76,2% | -96,6% | -98,1% | -0,1% | 0,3% | 0,4% | 0,7% | 0,4% | 0,9% | 0,9% | 1,0% | 1,6% | 9,0% |
| Net Kâr Marjı | 19,8% | 9,4% | 16,9% | 12,3% | 82,3% | -39,6% | -42,2% | -120,6% | -174,0% | -434,8% | -0,5% | -0,2% | 0,3% | 0,6% | -2,3% | 0,2% | 0,6% | 0,7% | 0,6% | 3,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -43,9% | -52,2% | 1,6% | -126,0% | 23,2% | -23,5% | 107,5% | 99,0% | -177,7% | -80,6% | -0,0% | 0,5% | 0,6% | 0,3% | -0,0% | 0,4% | 0,2% | 0,7% | 0,5% | -15,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.