EISEuropean Innovation Solutions S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $34,64 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €13,46 Mn | €11,94 Mn | €10,57 Mn | €10,75 Mn | €8,96 Mn | €7,27 Mn | €7,00 Mn | €7,22 Mn | €8,77 Mn | €9,24 Mn | €12,41 Mn | €13,28 Mn | €13,79 Mn | €13,70 Mn | €12,81 Mn | €16,25 Mn | €19,74 Mn | €21,08 Mn | €21,68 Mn | €13,84 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €5,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €5,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €7,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €1,12 Mn | €874.709 | €1,04 Mn | €2,83 Mn | €3,25 Mn | €3,96 Mn | €4,42 Mn | €4,15 Mn | €4,21 Mn | €4,45 Mn | €4,50 Mn | €4,87 Mn | €4,79 Mn | €5,26 Mn | €4,49 Mn | €4,18 Mn | €3,67 Mn | €4,21 Mn | €4,25 Mn | €2,83 Mn |
| Net Borç† | -€5,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €6,92 Mn | €5,81 Mn | €5,28 Mn | €4,96 Mn | €4,33 Mn | €4,22 Mn | €3,92 Mn | €2,50 Mn | €4,01 Mn | €2,61 Mn | €4,93 Mn | €6,61 Mn | €6,76 Mn | €6,82 Mn | €4,17 Mn | €7,40 Mn | €13,15 Mn | €16,22 Mn | €10,80 Mn | €6,39 Mn |
| Brüt Kâr | €2,60 Mn | €2,70 Mn | €2,49 Mn | €2,15 Mn | €1,02 Mn | €1,21 Mn | €1,30 Mn | -€463.164 | €247.439 | -€913.583 | €938.896 | €1,81 Mn | €2,16 Mn | €2,10 Mn | -€1,30 Mn | €906.196 | €4,17 Mn | €5,06 Mn | €3,77 Mn | €1,28 Mn |
| FAVÖK | €2,02 Mn | €2,13 Mn | €2,14 Mn | €1,56 Mn | €445.170 | €627.380 | €460.370 | -€1,53 Mn | -€521.320 | -€2,08 Mn | €254.450 | -€19.280 | €863.790 | €330.110 | -€2,66 Mn | -€1,06 Mn | €1,74 Mn | €1,71 Mn | €1,12 Mn | -€250.370 |
| Net Kâr | €1,68 Mn | €2,05 Mn | €2,06 Mn | €1,67 Mn | €690.918 | €794.522 | €238.493 | -€1,78 Mn | -€1,06 Mn | -€2,61 Mn | -€879.569 | €358.262 | €385.324 | -€893.017 | -€3,14 Mn | -€1,60 Mn | €960.826 | €1,18 Mn | €718.499 | -€218.129 |
| Hisse Başı Kâr | 0,11 | 0,14 | 0,14 | 0,12 | 0,06 | 0,07 | 0,02 | -0,15 | -0,11 | -0,28 | -0,10 | 0,04 | 0,05 | -0,11 | -0,38 | -0,19 | 0,09 | 0,14 | 0,08 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €947.640 | -€476.690 | €1,64 Mn | €724.530 | €159.080 | €350.790 | -€276.620 | -€57.390 | -€272.410 | -€879.810 | €363.330 | -€20.920 | €138.290 | -€488.740 | -€1,25 Mn | -€42.970 | €1,99 Mn | €2,28 Mn | -€1,30 Mn | €262.300 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€57.228 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,3% | 7,3% | 9,9% | 26,4% | 36,2% | 54,5% | 63,2% | 57,5% | 48,0% | 48,1% | 36,2% | 36,7% | 34,7% | 38,4% | 35,0% | 25,7% | 18,6% | 20,0% | 19,6% | 20,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,51 | 0,49 | 0,50 | 0,46 | 0,48 | 0,58 | 0,56 | 0,35 | 0,46 | 0,28 | 0,40 | 0,50 | 0,49 | 0,50 | 0,33 | 0,46 | 0,67 | 0,77 | 0,50 | 0,46 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,89 | 0,75 | 0,68 | 0,64 | 0,56 | 0,54 | 0,50 | 0,32 | 0,51 | 0,33 | 0,63 | 0,85 | 0,87 | 0,87 | 0,54 | 0,95 | 1,69 | 2,08 | 1,39 | 0,82 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 37,5% | 46,4% | 47,1% | 43,4% | 23,6% | 28,7% | 33,2% | -18,6% | 6,2% | -35,0% | 19,0% | 27,5% | 31,9% | 30,8% | -31,2% | 12,2% | 31,7% | 31,2% | 34,9% | 20,0% |
| FAVÖK Marjı | 29,2% | 36,6% | 40,6% | 31,5% | 10,3% | 14,9% | 11,7% | -61,3% | -13,0% | -79,7% | 5,2% | -0,3% | 12,8% | 4,8% | -63,8% | -14,3% | 13,2% | 10,5% | 10,4% | -3,9% |
| Net Kâr Marjı | 24,2% | 35,2% | 38,9% | 33,6% | 16,0% | 18,8% | 6,1% | -71,3% | -26,4% | -100,2% | -17,8% | 5,4% | 5,7% | -13,1% | -75,3% | -21,6% | 7,3% | 7,3% | 6,7% | -3,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,7% | -8,2% | 31,0% | 14,6% | 3,7% | 8,3% | -7,1% | -2,3% | -6,8% | -33,7% | 7,4% | -0,3% | 2,0% | -7,2% | -30,0% | -0,6% | 15,1% | 14,1% | -12,1% | 4,1% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.