EVREvropi Holdings SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $278,41 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €264,70 Mn | €165,05 Mn | €78,32 Mn | €88,31 Mn | €95,68 Mn | €88,38 Mn | €92,42 Mn | €76,19 Mn | €81,19 Mn | €81,91 Mn | €84,47 Mn | €87,81 Mn | €91,77 Mn | €101,16 Mn | €110,74 Mn | €121,85 Mn | €114,88 Mn | €128,61 Mn | €115,97 Mn | €94,31 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €10,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €72,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €192,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €25,57 Mn | €29,20 Mn | €10,67 Mn | €27,47 Mn | €30,05 Mn | €31,92 Mn | €33,80 Mn | €13,93 Mn | €15,44 Mn | €14,88 Mn | €16,86 Mn | €21,08 Mn | €22,85 Mn | €25,98 Mn | €29,21 Mn | €31,50 Mn | €29,94 Mn | €34,50 Mn | €25,39 Mn | €20,29 Mn |
| Net Borç† | -€4,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €33,43 Mn | €2,75 Mn | €1,41 Mn | €25.439 | €28,25 Mn | €23,28 Mn | €27,21 Mn | €28,30 Mn | €30,29 Mn | €31,77 Mn | €32,85 Mn | €35,44 Mn | €36,76 Mn | €40,10 Mn | €44,43 Mn | €54,69 Mn | €71,16 Mn | €76,87 Mn | €64,00 Mn | €56,68 Mn |
| Brüt Kâr | €15,50 Mn | €2,51 Mn | €1,41 Mn | €19.699 | €10,91 Mn | €8,13 Mn | €10,57 Mn | €13,67 Mn | €14,72 Mn | €17,23 Mn | €17,51 Mn | €19,18 Mn | €18,39 Mn | €20,88 Mn | €23,25 Mn | €27,81 Mn | €33,91 Mn | €33,09 Mn | €29,54 Mn | €22,31 Mn |
| FAVÖK | €13,04 Mn | €1,96 Mn | €3,03 Mn | €2,81 Mn | €3,70 Mn | €2,72 Mn | €4,38 Mn | €1,86 Mn | €1,44 Mn | €2,34 Mn | €1,89 Mn | €3,21 Mn | €873.250 | €2,33 Mn | -€3,47 Mn | €5,51 Mn | €10,88 Mn | €11,95 Mn | €16,47 Mn | €9,82 Mn |
| Net Kâr | €4,53 Mn | €10,07 Mn | -€7,13 Mn | -€2,94 Mn | €1,76 Mn | -€1,77 Mn | -€1,13 Mn | €656.822 | €63.690 | €497.267 | -€861.120 | -€2,51 Mn | -€3,16 Mn | -€3,40 Mn | -€6,61 Mn | €96.604 | -€41.068 | €7,00 Mn | €15,69 Mn | €13,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | 0,10 | -0,16 | -0,06 | 0,04 | -0,04 | -0,03 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | -0,02 | -0,06 | -0,07 | -0,08 | — | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €5,17 Mn | -€461.210 | €2,94 Mn | €2,19 Mn | €2,23 Mn | €1,40 Mn | €3,95 Mn | €2,75 Mn | €1,92 Mn | €1,19 Mn | €3,88 Mn | €400.890 | €1,25 Mn | €660.890 | €2,67 Mn | €3,26 Mn | €4,90 Mn | -€106.560 | €9,81 Mn | €6,48 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,7% | 17,7% | 13,6% | 31,1% | 31,4% | 36,1% | 36,6% | 18,3% | 19,0% | 18,2% | 20,0% | 24,0% | 24,9% | 25,7% | 26,4% | 25,8% | 26,1% | 26,8% | 21,9% | 21,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,13 | 0,02 | 0,02 | 0,00 | 0,30 | 0,26 | 0,29 | 0,37 | 0,37 | 0,39 | 0,39 | 0,40 | 0,40 | 0,40 | 0,40 | 0,45 | 0,62 | 0,60 | 0,55 | 0,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,17 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,15 | 0,12 | 0,14 | 0,15 | 0,16 | 0,17 | 0,17 | 0,18 | 0,19 | 0,21 | 0,23 | 0,28 | 0,37 | 0,40 | 0,33 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 46,4% | 91,1% | 99,4% | 77,4% | 38,6% | 34,9% | 38,9% | 48,3% | 48,6% | 54,2% | 53,3% | 54,1% | 50,0% | 52,1% | 52,3% | 50,9% | 47,7% | 43,0% | 46,2% | 39,4% |
| FAVÖK Marjı | 39,0% | 71,2% | 214,1% | 11.027,2% | 13,1% | 11,7% | 16,1% | 6,6% | 4,7% | 7,4% | 5,8% | 9,1% | 2,4% | 5,8% | -7,8% | 10,1% | 15,3% | 15,5% | 25,7% | 17,3% |
| Net Kâr Marjı | 13,6% | 365,4% | -504,2% | -11.549,9% | 6,2% | -7,6% | -4,2% | 2,3% | 0,2% | 1,6% | -2,6% | -7,1% | -8,6% | -8,5% | -14,9% | 0,2% | -0,1% | 9,1% | 24,5% | 23,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,5% | -16,7% | 207,6% | 8.628,4% | 7,9% | 6,0% | 14,5% | 9,7% | 6,3% | 3,8% | 11,8% | 1,1% | 3,4% | 1,6% | 6,0% | 6,0% | 6,9% | -0,1% | 15,3% | 11,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.