GEBKAGeneral Commercial & Industrial S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $58,84 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €40,50 Mn | €37,04 Mn | €39,38 Mn | €37,61 Mn | €35,97 Mn | €34,23 Mn | €32,70 Mn | €32,22 Mn | €31,19 Mn | €32,51 Mn | €33,06 Mn | €34,53 Mn | €35,38 Mn | €35,41 Mn | €38,39 Mn | €39,84 Mn | €43,22 Mn | €48,69 Mn | €52,50 Mn | €47,76 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €4,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €8,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €31,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €122.658 | €0,00 | €625.000 | €1,40 Mn | €3,13 Mn | €4,40 Mn | €3,70 Mn | €3,78 Mn | €2,48 Mn | €3,12 Mn | €3,75 Mn | €4,69 Mn | €6,03 Mn | €7,45 Mn | €8,97 Mn | €11,73 Mn | €14,87 Mn | €20,20 Mn | €24,57 Mn | €21,36 Mn |
| Net Borç† | -€4,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €48,32 Mn | €36,72 Mn | €50,51 Mn | €41,93 Mn | €41,62 Mn | €30,76 Mn | €32,41 Mn | €27,17 Mn | €23,47 Mn | €24,06 Mn | €23,66 Mn | €24,90 Mn | €25,63 Mn | €24,14 Mn | €32,34 Mn | €28,33 Mn | €34,97 Mn | €42,95 Mn | €41,39 Mn | €39,63 Mn |
| Brüt Kâr | €9,84 Mn | €7,58 Mn | €11,42 Mn | €11,99 Mn | €10,28 Mn | €5,70 Mn | €6,05 Mn | €5,64 Mn | €5,26 Mn | €5,18 Mn | €5,41 Mn | €5,39 Mn | €5,63 Mn | €5,16 Mn | €7,58 Mn | €2,79 Mn | €8,14 Mn | €11,04 Mn | €10,12 Mn | €9,31 Mn |
| FAVÖK | €3,94 Mn | €2,25 Mn | €4,90 Mn | €5,68 Mn | €4,33 Mn | €1,43 Mn | €1,71 Mn | €1,55 Mn | €1,30 Mn | €1,45 Mn | €1,57 Mn | €1,34 Mn | €1,57 Mn | €455.580 | €2,25 Mn | €1,02 Mn | €2,61 Mn | €5,14 Mn | €4,52 Mn | €3,63 Mn |
| Net Kâr | €2,84 Mn | €1,60 Mn | €3,56 Mn | €3,89 Mn | €2,93 Mn | €1,05 Mn | €1,11 Mn | €963.828 | €697.909 | €594.645 | €652.525 | €559.355 | €633.179 | -€157.172 | €1,02 Mn | €105.603 | €1,03 Mn | €2,21 Mn | €1,88 Mn | €1,50 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,12 | 0,07 | 0,15 | 0,16 | 0,12 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,03 | -0,01 | — | — | 0,04 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | €0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €4,43 Mn | €2,10 Mn | €3,90 Mn | €2,70 Mn | €2,46 Mn | €425.370 | €857.110 | -€718.950 | €1,85 Mn | €946.600 | €1,96 Mn | €1,20 Mn | €2,32 Mn | €1,93 Mn | €2,32 Mn | €3,57 Mn | €5,66 Mn | €4,91 Mn | -€2,82 Mn | -€2,65 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€345.372 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,3% | 0,0% | 1,6% | 3,7% | 8,7% | 12,9% | 11,3% | 11,7% | 8,0% | 9,6% | 11,4% | 13,6% | 17,0% | 21,0% | 23,4% | 29,5% | 34,4% | 41,5% | 46,8% | 44,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,19 | 0,99 | 1,28 | 1,11 | 1,16 | 0,90 | 0,99 | 0,84 | 0,75 | 0,74 | 0,72 | 0,72 | 0,72 | 0,68 | 0,84 | 0,71 | 0,81 | 0,88 | 0,79 | 0,83 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,55 | 1,18 | 1,62 | 1,35 | 1,34 | 0,99 | 1,04 | 0,87 | 0,75 | 0,77 | 0,76 | 0,80 | 0,82 | 0,77 | 1,04 | 0,91 | 1,12 | 1,38 | 1,33 | 1,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,4% | 20,6% | 22,6% | 28,6% | 24,7% | 18,5% | 18,7% | 20,8% | 22,4% | 21,5% | 22,8% | 21,7% | 22,0% | 21,4% | 23,4% | 9,8% | 23,3% | 25,7% | 24,5% | 23,5% |
| FAVÖK Marjı | 8,1% | 6,1% | 9,7% | 13,5% | 10,4% | 4,6% | 5,3% | 5,7% | 5,5% | 6,0% | 6,6% | 5,4% | 6,1% | 1,9% | 7,0% | 3,6% | 7,5% | 12,0% | 10,9% | 9,1% |
| Net Kâr Marjı | 5,9% | 4,3% | 7,0% | 9,3% | 7,0% | 3,4% | 3,4% | 3,5% | 3,0% | 2,5% | 2,8% | 2,2% | 2,5% | -0,7% | 3,1% | 0,4% | 2,9% | 5,1% | 4,5% | 3,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,2% | 5,7% | 7,7% | 6,4% | 5,9% | 1,4% | 2,6% | -2,6% | 7,9% | 3,9% | 8,3% | 4,8% | 9,0% | 8,0% | 7,2% | 12,6% | 16,2% | 11,4% | -6,8% | -6,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.