ILYDAILYDA S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $67,89 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €21,60 Mn | €13,59 Mn | €9,90 Mn | €8,26 Mn | €8,79 Mn | €8,30 Mn | €8,35 Mn | €7,96 Mn | €9,35 Mn | €9,08 Mn | €9,80 Mn | €10,52 Mn | €13,25 Mn | €14,12 Mn | €15,69 Mn | €16,94 Mn | €13,44 Mn | €14,08 Mn | €13,79 Mn | €12,63 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €6,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €4,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €16,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €98.841 | €77.131 | €959.256 | €619.900 | €1,88 Mn | €2,02 Mn | €2,34 Mn | €2,63 Mn | €2,96 Mn | €3,26 Mn | €4,66 Mn | €4,36 Mn | €4,43 Mn | €4,25 Mn | €4,43 Mn | €4,91 Mn | €2,40 Mn | €302.408 | €201.629 | €52.409 |
| Net Borç† | -€6,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €9,00 Mn | €7,12 Mn | €4,11 Mn | €4,35 Mn | €4,42 Mn | €3,92 Mn | €2,81 Mn | €2,24 Mn | €2,30 Mn | €2,15 Mn | €2,56 Mn | €2,51 Mn | €3,64 Mn | €3,93 Mn | €6,94 Mn | €5,45 Mn | €4,51 Mn | €7,32 Mn | €6,58 Mn | €6,14 Mn |
| Brüt Kâr | €6,56 Mn | €4,97 Mn | €2,38 Mn | €2,46 Mn | €1,95 Mn | €1,50 Mn | €1,06 Mn | €830.929 | €1,01 Mn | €64.389 | €892.084 | €448.825 | €707.290 | €1,04 Mn | €3,66 Mn | €2,50 Mn | €855.148 | €621.934 | €3,31 Mn | €3,22 Mn |
| FAVÖK | €6,83 Mn | €5,16 Mn | €1,79 Mn | €1,51 Mn | €1,75 Mn | €1,71 Mn | €1,38 Mn | €888.050 | €1,52 Mn | €1,00 Mn | €1,01 Mn | €962.390 | €512.330 | €1,30 Mn | €2,87 Mn | €1,55 Mn | -€695.930 | €5,07 Mn | €2,49 Mn | €2,40 Mn |
| Net Kâr | €4,43 Mn | €3,82 Mn | €1,15 Mn | €1,28 Mn | €429.949 | €658.232 | -€38.005 | -€215.840 | €257.607 | €288.221 | -€352.094 | -€1,64 Mn | -€1,31 Mn | -€1,73 Mn | €110.381 | -€278.512 | -€2,06 Mn | €1,02 Mn | €1,22 Mn | €1,15 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,31 | 0,28 | 0,09 | 0,10 | 0,03 | 0,05 | -0,00 | -0,02 | 0,02 | 0,02 | -0,03 | -0,12 | -0,10 | -0,13 | — | — | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€150.316 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €4,51 Mn | €1,02 Mn | €2,39 Mn | €1,91 Mn | €973.980 | €51.310 | -€162.650 | €1,55 Mn | €1,31 Mn | €1,28 Mn | €1,67 Mn | €504.000 | €267.370 | €761.310 | €2,63 Mn | €1,51 Mn | -€1,76 Mn | €92.890 | -€354.980 | -€379.850 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€4,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,5% | 0,6% | 9,7% | 7,5% | 21,3% | 24,3% | 28,0% | 33,0% | 31,6% | 35,9% | 47,5% | 41,5% | 33,5% | 30,1% | 28,2% | 29,0% | 17,9% | 2,1% | 1,5% | 0,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,52 | 0,41 | 0,53 | 0,50 | 0,47 | 0,34 | 0,28 | 0,25 | 0,24 | 0,26 | 0,24 | 0,27 | 0,28 | 0,44 | 0,32 | 0,34 | 0,52 | 0,48 | 0,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,44 | 0,25 | 0,27 | 0,27 | 0,24 | 0,17 | 0,14 | 0,14 | 0,13 | 0,16 | 0,16 | 0,23 | 0,24 | 0,43 | 0,34 | 0,28 | 0,45 | 0,41 | 0,38 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 72,9% | 69,8% | 57,8% | 56,5% | 44,2% | 38,1% | 37,7% | 37,0% | 44,0% | 3,0% | 34,9% | 17,9% | 19,4% | 26,5% | 52,7% | 45,8% | 19,0% | 8,5% | 50,3% | 52,5% |
| FAVÖK Marjı | 75,9% | 72,5% | 43,6% | 34,6% | 39,5% | 43,7% | 49,2% | 39,6% | 66,1% | 46,5% | 39,7% | 38,3% | 14,1% | 33,0% | 41,4% | 28,4% | -15,4% | 69,2% | 37,8% | 39,1% |
| Net Kâr Marjı | 49,2% | 53,7% | 27,9% | 29,5% | 9,7% | 16,8% | -1,4% | -9,6% | 11,2% | 13,4% | -13,8% | -65,3% | -36,0% | -44,0% | 1,6% | -5,1% | -45,6% | 13,9% | 18,6% | 18,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 50,1% | 14,4% | 58,2% | 43,9% | 22,1% | 1,3% | -5,8% | 69,2% | 57,0% | 59,5% | 65,4% | 20,1% | 7,3% | 19,4% | 37,8% | 27,8% | -39,0% | 1,3% | -5,4% | -6,2% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.