INTEKIDEAL HOLDINGS S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $346,75 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €1,00 Mr | €791,23 Mn | €809,57 Mn | €208,26 Mn | €83,95 Mn | €17,05 Mn | €16,33 Mn | €18,89 Mn | €20,97 Mn | €21,43 Mn | €22,63 Mn | €40,89 Mn | €26,05 Mn | €26,86 Mn | €29,75 Mn | €37,68 Mn | €42,93 Mn | €44,00 Mn | €37,60 Mn | €29,52 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €163,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €649,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €344,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €429,87 Mn | €392,50 Mn | €484,37 Mn | €54,39 Mn | €17,67 Mn | €511.000 | €549.000 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €5,44 Mn | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €1,87 Mn | €0,00 | €5,43 Mn | €5,77 Mn |
| Net Borç† | €266,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €481,27 Mn | €374,24 Mn | €181,45 Mn | €129,20 Mn | €46,52 Mn | €21,02 Mn | €18,42 Mn | €18,52 Mn | €19,98 Mn | €22,80 Mn | €38,05 Mn | €42,73 Mn | €32,27 Mn | €35,46 Mn | €40,01 Mn | €51,38 Mn | €69,22 Mn | €65,75 Mn | €63,74 Mn | €42,97 Mn |
| Brüt Kâr | €164,57 Mn | €124,63 Mn | €62,16 Mn | €45,73 Mn | €11,96 Mn | €7,03 Mn | €5,75 Mn | €6,11 Mn | €6,45 Mn | €8,29 Mn | €8,45 Mn | €7,82 Mn | €6,29 Mn | €6,97 Mn | €7,61 Mn | €8,99 Mn | €10,87 Mn | €9,08 Mn | €8,18 Mn | €7,43 Mn |
| FAVÖK | €51,82 Mn | €41,62 Mn | €19,29 Mn | €13,54 Mn | €1,82 Mn | €848.000 | -€1,68 Mn | €711.000 | €1,02 Mn | €1,30 Mn | €1,88 Mn | €2,02 Mn | €1,82 Mn | €1,62 Mn | €1,72 Mn | €2,17 Mn | €3,64 Mn | €2,77 Mn | -€250.000 | €637.000 |
| Net Kâr | €7,24 Mn | €91,67 Mn | €15,97 Mn | €33,05 Mn | €1,01 Mn | €795.000 | -€2,33 Mn | -€2,05 Mn | -€587.000 | €701.000 | €1,02 Mn | €1,25 Mn | €1,17 Mn | €1,15 Mn | €1,07 Mn | €1,53 Mn | €3,01 Mn | €2,20 Mn | €603.000 | €469.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,14 | 1,91 | 0,38 | 1,01 | 0,05 | 0,10 | -0,28 | -0,25 | -0,07 | 0,08 | 0,12 | 0,15 | 0,14 | 0,14 | 0,13 | 0,18 | 0,36 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €33,79 Mn | €23,85 Mn | €28,85 Mn | -€1,46 Mn | €1,39 Mn | €1,82 Mn | -€374.000 | €1,88 Mn | -€893.000 | -€2,16 Mn | €9,29 Mn | -€5,18 Mn | -€972.000 | €2,25 Mn | €1,52 Mn | €5,86 Mn | -€3,90 Mn | €2,15 Mn | €525.000 | -€8,37 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€11,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 42,8% | 49,6% | 59,8% | 26,1% | 21,0% | 3,0% | 3,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 13,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,4% | 0,0% | 14,4% | 19,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,48 | 0,47 | 0,22 | 0,62 | 0,55 | 1,23 | 1,13 | 0,98 | 0,95 | 1,06 | 1,68 | 1,04 | 1,24 | 1,32 | 1,34 | 1,36 | 1,61 | 1,49 | 1,70 | 1,46 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,40 | 1,09 | 0,53 | 0,37 | 0,13 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,07 | 0,11 | 0,12 | 0,09 | 0,10 | 0,12 | 0,15 | 0,20 | 0,19 | 0,18 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 34,2% | 33,3% | 34,3% | 35,4% | 25,7% | 33,5% | 31,2% | 33,0% | 32,3% | 36,3% | 22,2% | 18,3% | 19,5% | 19,6% | 19,0% | 17,5% | 15,7% | 13,8% | 12,8% | 17,3% |
| FAVÖK Marjı | 10,8% | 11,1% | 10,6% | 10,5% | 3,9% | 4,0% | -9,1% | 3,8% | 5,1% | 5,7% | 5,0% | 4,7% | 5,7% | 4,6% | 4,3% | 4,2% | 5,3% | 4,2% | -0,4% | 1,5% |
| Net Kâr Marjı | 1,5% | 24,5% | 8,8% | 25,6% | 2,2% | 3,8% | -12,6% | -11,1% | -2,9% | 3,1% | 2,7% | 2,9% | 3,6% | 3,3% | 2,7% | 3,0% | 4,3% | 3,4% | 0,9% | 1,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,0% | 6,4% | 15,9% | -1,1% | 3,0% | 8,7% | -2,0% | 10,1% | -4,5% | -9,5% | 24,4% | -12,1% | -3,0% | 6,4% | 3,8% | 11,4% | -5,6% | 3,3% | 0,8% | -19,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.