KAREKarelia Tobacco Company Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,29 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €1,05 Mr | €973,17 Mn | €881,54 Mn | €799,27 Mn | €712,17 Mn | €630,52 Mn | €622,56 Mn | €586,15 Mn | €566,50 Mn | €562,17 Mn | €473,35 Mn | €409,12 Mn | €367,60 Mn | €339,08 Mn | €362,65 Mn | €289,82 Mn | €367,85 Mn | €316,07 Mn | €311,86 Mn | €248,71 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €290,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €195,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €856,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €1,73 Mn | €1,28 Mn | €1,51 Mn | €452.000 | €496.000 | €692.000 | €968.000 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €176.339 |
| Net Borç† | -€637,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €1,67 Mr | €1,51 Mr | €1,32 Mr | €1,27 Mr | €1,18 Mr | €1,11 Mr | €1,04 Mr | €961,12 Mn | €916,71 Mn | €876,04 Mn | €836,87 Mn | €728,82 Mn | €720,91 Mn | €629,84 Mn | €157,96 Mn | €155,50 Mn | €504,24 Mn | €466,03 Mn | €452,10 Mn | €413,09 Mn |
| Brüt Kâr | €161,55 Mn | €132,08 Mn | €123,83 Mn | €129,67 Mn | €122,70 Mn | €110,31 Mn | €107,72 Mn | €105,01 Mn | €110,10 Mn | €116,31 Mn | €117,71 Mn | €91,51 Mn | €87,14 Mn | €522,56 Mn | €56,73 Mn | €48,20 Mn | €399,32 Mn | €358,95 Mn | €384,11 Mn | €293,31 Mn |
| FAVÖK | €140,04 Mn | €111,91 Mn | €104,51 Mn | €107,02 Mn | €103,73 Mn | €88,83 Mn | €83,98 Mn | €96,03 Mn | €84,20 Mn | €90,81 Mn | €94,79 Mn | €68,72 Mn | €66,37 Mn | €58,90 Mn | €41,50 Mn | €32,29 Mn | €25,67 Mn | €31,02 Mn | €30,63 Mn | €35,24 Mn |
| Net Kâr | €103,28 Mn | €112,80 Mn | €86,85 Mn | €85,36 Mn | €87,69 Mn | €54,66 Mn | €67,41 Mn | €79,05 Mn | €54,75 Mn | €62,40 Mn | €53,91 Mn | €63,92 Mn | €39,95 Mn | €47,78 Mn | €37,69 Mn | €23,60 Mn | €16,33 Mn | €28,12 Mn | €22,66 Mn | €25,47 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 37,42 | 40,87 | 31,47 | 30,93 | 31,77 | 19,80 | 24,42 | 28,64 | 19,84 | 22,61 | 19,53 | 23,16 | 14,47 | 17,31 | 13,65 | 8,54 | 5,92 | 10,19 | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €108,74 Mn | €113,39 Mn | €89,12 Mn | €139,36 Mn | €92,45 Mn | €53,05 Mn | €62,67 Mn | €88,45 Mn | €182,50 Mn | -€59,30 Mn | €28,46 Mn | €113,98 Mn | €23,40 Mn | €12,59 Mn | €55,84 Mn | €9,49 Mn | €29,70 Mn | €23,64 Mn | €14,73 Mn | €32,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€5,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,2% | 0,1% | 0,2% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,59 | 1,55 | 1,50 | 1,58 | 1,66 | 1,76 | 1,66 | 1,64 | 1,62 | 1,56 | 1,77 | 1,78 | 1,96 | 1,86 | 0,44 | 0,54 | 1,37 | 1,47 | 1,45 | 1,66 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,95 | 1,76 | 1,55 | 1,48 | 1,38 | 1,29 | 1,21 | 1,12 | 1,07 | 1,02 | 0,98 | 0,85 | 0,84 | 0,74 | 0,18 | 0,18 | 0,59 | 0,54 | 0,53 | 0,48 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,7% | 8,8% | 9,4% | 10,2% | 10,4% | 9,9% | 10,4% | 10,9% | 12,0% | 13,3% | 14,1% | 12,6% | 12,1% | 83,0% | 35,9% | 31,0% | 79,2% | 77,0% | 85,0% | 71,0% |
| FAVÖK Marjı | 8,4% | 7,4% | 7,9% | 8,5% | 8,8% | 8,0% | 8,1% | 10,0% | 9,2% | 10,4% | 11,3% | 9,4% | 9,2% | 9,4% | 26,3% | 20,8% | 5,1% | 6,7% | 6,8% | 8,5% |
| Net Kâr Marjı | 6,2% | 7,5% | 6,6% | 6,7% | 7,4% | 4,9% | 6,5% | 8,2% | 6,0% | 7,1% | 6,4% | 8,8% | 5,5% | 7,6% | 23,9% | 15,2% | 3,2% | 6,0% | 5,0% | 6,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,5% | 7,5% | 6,7% | 11,0% | 7,8% | 4,8% | 6,1% | 9,2% | 19,9% | -6,8% | 3,4% | 15,6% | 3,2% | 2,0% | 35,4% | 6,1% | 5,9% | 5,1% | 3,3% | 7,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.