LAMPSLampsa Hotel Co.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,16 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €288,93 Mn | €281,50 Mn | €255,38 Mn | €267,14 Mn | €267,05 Mn | €273,49 Mn | €264,27 Mn | €221,72 Mn | €182,94 Mn | €132,17 Mn | €135,53 Mn | €137,19 Mn | €164,98 Mn | €164,45 Mn | €169,53 Mn | €175,76 Mn | €183,35 Mn | €184,64 Mn | €153,74 Mn | €154,85 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €19,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €140,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €148,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €105,59 Mn | €117,00 Mn | €125,13 Mn | €133,06 Mn | €155,54 Mn | €162,56 Mn | €133,25 Mn | €96,28 Mn | €68,55 Mn | €31,46 Mn | €36,51 Mn | €40,86 Mn | €62,29 Mn | €67,41 Mn | €70,64 Mn | €73,99 Mn | €79,72 Mn | €83,40 Mn | €50,89 Mn | €60,69 Mn |
| Net Borç† | €63,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €126,10 Mn | €122,89 Mn | €112,32 Mn | €94,10 Mn | €45,94 Mn | €18,29 Mn | €77,81 Mn | €66,71 Mn | €62,73 Mn | €52,38 Mn | €51,52 Mn | €48,69 Mn | €43,52 Mn | €34,84 Mn | €41,52 Mn | €45,08 Mn | €47,02 Mn | €60,38 Mn | €58,28 Mn | €45,32 Mn |
| Brüt Kâr | €47,04 Mn | €54,64 Mn | €46,86 Mn | €38,09 Mn | €12,94 Mn | -€8,42 Mn | €31,66 Mn | €28,32 Mn | €25,28 Mn | €18,95 Mn | €18,78 Mn | €16,58 Mn | €12,18 Mn | €6,39 Mn | €10,28 Mn | €13,37 Mn | €15,41 Mn | €4,73 Mn | €25,99 Mn | €16,57 Mn |
| FAVÖK | €34,32 Mn | €36,45 Mn | €32,86 Mn | €27,30 Mn | €11,49 Mn | -€7,07 Mn | €22,23 Mn | €18,76 Mn | €16,88 Mn | €11,87 Mn | €10,98 Mn | €10,18 Mn | €5,52 Mn | €1,36 Mn | €3,94 Mn | €6,32 Mn | €9,85 Mn | €19,04 Mn | €21,44 Mn | €11,94 Mn |
| Net Kâr | €18,89 Mn | €20,80 Mn | €15,84 Mn | €12,32 Mn | €2,04 Mn | -€16,46 Mn | €6,93 Mn | €12,39 Mn | €8,66 Mn | €2,29 Mn | €1,30 Mn | -€4,56 Mn | €3,28 Mn | -€4,16 Mn | -€3,50 Mn | -€67.000 | €2,76 Mn | €10,74 Mn | €10,04 Mn | €6,87 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,88 | 0,97 | 0,74 | 0,58 | 0,10 | -0,77 | 0,32 | 0,58 | 0,41 | 0,11 | 0,06 | -0,21 | 0,15 | -0,19 | — | -0,00 | 0,13 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €10,35 Mn | €21,73 Mn | €19,43 Mn | €22,29 Mn | €12,32 Mn | -€30,46 Mn | €8,39 Mn | €6,41 Mn | -€31,98 Mn | €6,88 Mn | €8,56 Mn | €6,14 Mn | €2,46 Mn | -€174.000 | €583.000 | €2,64 Mn | €1,56 Mn | €7,80 Mn | €14,32 Mn | €11,94 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€18,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,5% | 41,6% | 49,0% | 49,8% | 58,2% | 59,4% | 50,4% | 43,4% | 37,5% | 23,8% | 26,9% | 29,8% | 37,8% | 41,0% | 41,7% | 42,1% | 43,5% | 45,2% | 33,1% | 39,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,44 | 0,44 | 0,35 | 0,17 | 0,07 | 0,29 | 0,30 | 0,34 | 0,40 | 0,38 | 0,35 | 0,26 | 0,21 | 0,24 | 0,26 | 0,26 | 0,33 | 0,38 | 0,29 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,85 | 0,83 | 0,76 | 0,63 | 0,31 | 0,12 | 0,52 | 0,45 | 0,42 | 0,35 | 0,35 | 0,33 | 0,29 | 0,23 | 0,28 | 0,30 | 0,32 | 0,41 | 0,39 | 0,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 37,3% | 44,5% | 41,7% | 40,5% | 28,2% | -46,0% | 40,7% | 42,4% | 40,3% | 36,2% | 36,4% | 34,0% | 28,0% | 18,3% | 24,8% | 29,7% | 32,8% | 7,8% | 44,6% | 36,6% |
| FAVÖK Marjı | 27,2% | 29,7% | 29,3% | 29,0% | 25,0% | -38,6% | 28,6% | 28,1% | 26,9% | 22,7% | 21,3% | 20,9% | 12,7% | 3,9% | 9,5% | 14,0% | 20,9% | 31,5% | 36,8% | 26,3% |
| Net Kâr Marjı | 15,0% | 16,9% | 14,1% | 13,1% | 4,4% | -90,0% | 8,9% | 18,6% | 13,8% | 4,4% | 2,5% | -9,4% | 7,5% | -12,0% | -8,4% | -0,1% | 5,9% | 17,8% | 17,2% | 15,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,2% | 17,7% | 17,3% | 23,7% | 26,8% | -166,5% | 10,8% | 9,6% | -51,0% | 13,1% | 16,6% | 12,6% | 5,7% | -0,5% | 1,4% | 5,8% | 3,3% | 12,9% | 24,6% | 26,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.