LOGISMOSLogismos Information Systems S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,28 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €7,99 Mn | €8,00 Mn | €8,00 Mn | €8,02 Mn | €8,39 Mn | €8,67 Mn | €8,89 Mn | €9,21 Mn | €8,50 Mn | €8,56 Mn | €8,76 Mn | €9,18 Mn | €9,66 Mn | €9,91 Mn | €10,51 Mn | €11,39 Mn | €11,54 Mn | €10,66 Mn | €9,91 Mn | €9,94 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €171.127 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €995.681 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €4,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €262.956 | €325.850 | €451.032 | €637.460 | €815.719 | €811.325 | €786.145 | €727.700 | €47.932 | €148.355 | €368.624 | €579.748 | €619.750 | €1,16 Mn | €1,22 Mn | €1,79 Mn | €2,42 Mn | €2,12 Mn | €1,43 Mn | €1,36 Mn |
| Net Borç† | €91.829 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €3,47 Mn | €3,35 Mn | €3,07 Mn | €2,80 Mn | €2,31 Mn | €2,22 Mn | €2,56 Mn | €2,39 Mn | €2,19 Mn | €2,09 Mn | €2,08 Mn | €2,05 Mn | €2,13 Mn | €2,46 Mn | €2,38 Mn | €2,40 Mn | €3,02 Mn | €4,11 Mn | €3,80 Mn | €3,11 Mn |
| Brüt Kâr | €2,62 Mn | €2,57 Mn | €2,12 Mn | €1,80 Mn | €1,33 Mn | €1,32 Mn | €1,79 Mn | €1,80 Mn | €1,88 Mn | €1,44 Mn | €1,26 Mn | €1,02 Mn | €912.558 | €1,03 Mn | €880.803 | €764.745 | €1,11 Mn | €2,33 Mn | €2,05 Mn | €1,56 Mn |
| FAVÖK | €938.370 | €895.360 | €821.250 | €798.870 | €177.680 | €414.530 | €561.680 | €592.030 | €369.030 | €509.960 | €614.470 | €601.900 | €542.700 | €1,15 Mn | €1,29 Mn | €1,36 Mn | €2,62 Mn | €1,56 Mn | €1,59 Mn | €1,31 Mn |
| Net Kâr | €229.907 | €215.732 | €25.523 | €21.883 | -€207.010 | -€375.008 | -€210.123 | €37.719 | €40.395 | €3.163 | -€9.870 | -€249.804 | €35.198 | €40.464 | €40.856 | €53.045 | €57.152 | €91.491 | €28.974 | €6.401 |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,05 | 0,01 | 0,00 | -0,04 | -0,08 | -0,04 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | -0,00 | -0,05 | 0,01 | 0,01 | — | 0,01 | 0,01 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €734.870 | €690.550 | €861.070 | €780.170 | €514.620 | €309.170 | €666.940 | -€288.520 | €489.450 | €614.020 | €602.310 | €673.790 | €903.850 | €927.250 | €62.430 | -€659.800 | €620.130 | €65.620 | €1,79 Mn | €890.930 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€591.471 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,3% | 4,1% | 5,6% | 7,9% | 9,7% | 9,4% | 8,8% | 7,9% | 0,6% | 1,7% | 4,2% | 6,3% | 6,4% | 11,7% | 11,6% | 15,7% | 20,9% | 19,9% | 14,4% | 13,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,43 | 0,42 | 0,38 | 0,35 | 0,28 | 0,26 | 0,29 | 0,26 | 0,26 | 0,24 | 0,24 | 0,22 | 0,22 | 0,25 | 0,23 | 0,21 | 0,26 | 0,39 | 0,38 | 0,31 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,79 | 0,76 | 0,70 | 0,64 | 0,52 | 0,50 | 0,58 | 0,54 | 0,50 | 0,48 | 0,47 | 0,47 | 0,48 | 0,56 | 0,54 | 0,54 | 0,69 | 0,93 | 0,86 | 0,70 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 75,5% | 76,7% | 69,0% | 64,3% | 57,6% | 59,5% | 69,9% | 75,5% | 86,1% | 68,7% | 60,6% | 49,6% | 42,9% | 41,8% | 37,0% | 31,9% | 36,6% | 56,7% | 54,0% | 50,2% |
| FAVÖK Marjı | 27,0% | 26,7% | 26,7% | 28,5% | 7,7% | 18,7% | 21,9% | 24,8% | 16,9% | 24,4% | 29,6% | 29,3% | 25,5% | 46,6% | 54,0% | 56,8% | 86,8% | 37,9% | 41,8% | 42,3% |
| Net Kâr Marjı | 6,6% | 6,4% | 0,8% | 0,8% | -9,0% | -16,9% | -8,2% | 1,6% | 1,8% | 0,2% | -0,5% | -12,2% | 1,7% | 1,6% | 1,7% | 2,2% | 1,9% | 2,2% | 0,8% | 0,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 21,2% | 20,6% | 28,0% | 27,8% | 22,3% | 14,0% | 26,0% | -12,1% | 22,4% | 29,3% | 29,0% | 32,8% | 42,5% | 37,6% | 2,6% | -27,5% | 20,5% | 1,6% | 47,2% | 28,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.