MOHMOTOR OIL (HELLAS) CORINTH REFINERIES S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,59 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €8,04 Mr | €7,28 Mr | €7,57 Mr | €7,20 Mr | €4,83 Mr | €3,41 Mr | €3,47 Mr | €2,85 Mr | €2,92 Mr | €2,90 Mr | €2,59 Mr | €2,46 Mr | €2,37 Mr | €2,58 Mr | €2,59 Mr | €2,42 Mr | €1,60 Mr | €1,36 Mr | €1,54 Mr | €1,30 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €1,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €4,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €3,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €2,95 Mr | €2,86 Mr | €2,84 Mr | €2,96 Mr | €2,11 Mr | €1,51 Mr | €1,05 Mr | €929,86 Mn | €994,07 Mn | €1,18 Mr | €1,35 Mr | €1,20 Mr | €1,05 Mr | €1,18 Mr | €1,31 Mr | €905,16 Mn | €686,90 Mn | €670,79 Mn | €721,75 Mn | €738,59 Mn |
| Net Borç† | €1,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €11,48 Mr | €12,19 Mr | €13,32 Mr | €16,63 Mr | €10,27 Mr | €6,12 Mr | €9,37 Mr | €9,52 Mr | €7,87 Mr | €6,39 Mr | €7,10 Mr | €9,08 Mr | €9,32 Mr | €9,71 Mr | €8,77 Mr | €6,21 Mr | €3,96 Mr | €5,52 Mr | €4,07 Mr | €3,98 Mr |
| Brüt Kâr | €946,66 Mn | €1,01 Mr | €1,51 Mr | €1,93 Mr | €586,30 Mn | €209,62 Mn | €597,31 Mn | €656,14 Mn | €822,76 Mn | €737,42 Mn | €653,05 Mn | €207,41 Mn | €268,04 Mn | €369,87 Mn | €451,02 Mn | €328,38 Mn | €227,86 Mn | €257,91 Mn | €271,69 Mn | €247,82 Mn |
| FAVÖK | €769,96 Mn | €843,58 Mn | €1,34 Mr | €1,69 Mr | €481,92 Mn | €97,00 Mn | €471,44 Mn | €502,34 Mn | €660,39 Mn | €576,87 Mn | €508,59 Mn | €89,22 Mn | €158,59 Mn | €246,77 Mn | €330,07 Mn | €247,50 Mn | €190,42 Mn | €223,02 Mn | €238,67 Mn | €219,79 Mn |
| Net Kâr | €647,50 Mn | €283,40 Mn | €805,71 Mn | €967,99 Mn | €201,83 Mn | -€116,50 Mn | €224,91 Mn | €257,43 Mn | €315,18 Mn | €298,17 Mn | €204,81 Mn | -€83,30 Mn | -€4,68 Mn | €78,02 Mn | €142,80 Mn | €130,97 Mn | €107,83 Mn | €78,41 Mn | €149,86 Mn | €127,59 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,97 | 2,62 | 7,42 | 8,82 | 1,83 | -1,05 | 2,03 | 2,32 | 2,85 | 2,69 | 1,85 | -0,75 | -0,04 | 0,71 | 1,29 | 1,18 | 0,97 | 0,71 | 1,35 | 1,15 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €313,23 Mn | €106,89 Mn | €562,31 Mn | €908,17 Mn | -€26,16 Mn | -€398,48 Mn | €340,23 Mn | €204,63 Mn | €206,47 Mn | €381,23 Mn | €243,22 Mn | €109,70 Mn | €101,98 Mn | €260,26 Mn | -€305,05 Mn | €137,82 Mn | €77,56 Mn | €197,90 Mn | €116,94 Mn | €31,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€579,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,7% | 39,3% | 37,5% | 41,2% | 43,6% | 44,2% | 30,3% | 32,7% | 34,1% | 40,9% | 52,1% | 48,7% | 44,3% | 46,0% | 50,5% | 37,5% | 43,0% | 49,2% | 46,8% | 56,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,43 | 1,67 | 1,76 | 2,31 | 2,12 | 1,80 | 2,70 | 3,34 | 2,70 | 2,20 | 2,74 | 3,69 | 3,94 | 3,77 | 3,39 | 2,57 | 2,48 | 4,05 | 2,64 | 3,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,42 | 3,63 | 3,97 | 4,96 | 3,06 | 1,82 | 2,79 | 2,84 | 2,35 | 1,90 | 2,12 | 2,71 | 2,78 | 2,89 | 2,61 | 1,85 | 1,18 | 1,65 | 1,21 | 1,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,2% | 8,3% | 11,3% | 11,6% | 5,7% | 3,4% | 6,4% | 6,9% | 10,5% | 11,5% | 9,2% | 2,3% | 2,9% | 3,8% | 5,1% | 5,3% | 5,8% | 4,7% | 6,7% | 6,2% |
| FAVÖK Marjı | 6,7% | 6,9% | 10,1% | 10,2% | 4,7% | 1,6% | 5,0% | 5,3% | 8,4% | 9,0% | 7,2% | 1,0% | 1,7% | 2,5% | 3,8% | 4,0% | 4,8% | 4,0% | 5,9% | 5,5% |
| Net Kâr Marjı | 5,6% | 2,3% | 6,1% | 5,8% | 2,0% | -1,9% | 2,4% | 2,7% | 4,0% | 4,7% | 2,9% | -0,9% | -0,1% | 0,8% | 1,6% | 2,1% | 2,7% | 1,4% | 3,7% | 3,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,7% | 0,9% | 4,2% | 5,5% | -0,3% | -6,5% | 3,6% | 2,1% | 2,6% | 6,0% | 3,4% | 1,2% | 1,1% | 2,7% | -3,5% | 2,2% | 2,0% | 3,6% | 2,9% | 0,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.