NAYPNafpaktos Textile Industry SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $14,27 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €23,72 Mn | €26,31 Mn | €26,49 Mn | €29,57 Mn | €24,29 Mn | €16,34 Mn | €16,23 Mn | €16,20 Mn | €13,76 Mn | €13,36 Mn | €12,78 Mn | €14,04 Mn | €14,99 Mn | €18,57 Mn | €19,12 Mn | €22,28 Mn | €27,78 Mn | €33,05 Mn | €31,36 Mn | €33,50 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €1,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €14,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €8,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €9,39 Mn | €11,29 Mn | €11,09 Mn | €10,60 Mn | €9,90 Mn | €3,77 Mn | €4,49 Mn | €4,44 Mn | €3,60 Mn | €2,98 Mn | €1,89 Mn | €2,67 Mn | €2,75 Mn | €3,25 Mn | €1,85 Mn | €2,58 Mn | €3,24 Mn | €3,75 Mn | €740.382 | €1,70 Mn |
| Net Borç† | €7,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €11,25 Mn | €13,60 Mn | €15,81 Mn | €16,39 Mn | €13,57 Mn | €10,47 Mn | €14,08 Mn | €12,35 Mn | €10,26 Mn | €8,24 Mn | €7,86 Mn | €4,71 Mn | €7,96 Mn | €4,09 Mn | €7,99 Mn | €11,87 Mn | €10,23 Mn | €14,27 Mn | €18,17 Mn | €17,58 Mn |
| Brüt Kâr | €1,93 Mn | €1,95 Mn | €1,88 Mn | €4,64 Mn | €3,85 Mn | €2,16 Mn | €2,89 Mn | €2,20 Mn | €909.671 | €72.217 | €236.462 | €221.473 | -€1,65 Mn | -€973.910 | -€2,01 Mn | -€2,49 Mn | €98.972 | -€2,53 Mn | -€1,06 Mn | -€1,52 Mn |
| FAVÖK | -€519.410 | -€432.350 | -€520.200 | €1,43 Mn | €1,82 Mn | €420.750 | €810.080 | €1,21 Mn | €155.850 | -€116.230 | €292.900 | €75.130 | -€2,02 Mn | -€1,68 Mn | -€3,83 Mn | -€7,06 Mn | -€2,75 Mn | -€1,65 Mn | €336.450 | -€317.100 |
| Net Kâr | -€1,08 Mn | -€1,21 Mn | -€747.531 | €413.299 | €772.196 | -€87.912 | €224.828 | €638.954 | -€280.804 | -€737.671 | -€591.499 | -€691.203 | -€2,53 Mn | -€1,83 Mn | -€1,63 Mn | -€3,68 Mn | -€2,42 Mn | -€1,42 Mn | -€224.368 | -€797.497 |
| Hisse Başı Kâr | -0,09 | -0,11 | -0,06 | 0,04 | 0,07 | -0,01 | 0,02 | 0,06 | -0,02 | -0,06 | -0,05 | -0,06 | -0,22 | -0,16 | — | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €1,31 Mn | -€541.460 | -€2,17 Mn | €1,35 Mn | -€6,64 Mn | €608.490 | €2,30 Mn | €475.020 | -€308.020 | -€1,66 Mn | -€1,21 Mn | -€1,74 Mn | -€1,37 Mn | -€2,93 Mn | €875.400 | €3,12 Mn | -€2,04 Mn | -€1,63 Mn | €1,74 Mn | €171.770 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€40.487 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,6% | 42,9% | 41,8% | 35,9% | 40,7% | 23,0% | 27,6% | 27,4% | 26,1% | 22,3% | 14,8% | 19,0% | 18,3% | 17,5% | 9,7% | 11,6% | 11,7% | 11,3% | 2,4% | 5,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,47 | 0,52 | 0,60 | 0,55 | 0,56 | 0,64 | 0,87 | 0,76 | 0,75 | 0,62 | 0,62 | 0,34 | 0,53 | 0,22 | 0,42 | 0,53 | 0,37 | 0,43 | 0,58 | 0,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,35 | 1,63 | 1,89 | 1,96 | 1,63 | 1,25 | 1,69 | 1,48 | 1,23 | 0,99 | 0,94 | 0,56 | 0,95 | 0,49 | 0,96 | 1,42 | 1,23 | 1,71 | 2,18 | 2,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,2% | 14,3% | 11,9% | 28,3% | 28,4% | 20,6% | 20,6% | 17,8% | 8,9% | 0,9% | 3,0% | 4,7% | -20,7% | -23,8% | -25,1% | -21,0% | 1,0% | -17,7% | -5,9% | -8,6% |
| FAVÖK Marjı | -4,6% | -3,2% | -3,3% | 8,7% | 13,4% | 4,0% | 5,8% | 9,8% | 1,5% | -1,4% | 3,7% | 1,6% | -25,3% | -41,1% | -47,9% | -59,5% | -26,9% | -11,6% | 1,9% | -1,8% |
| Net Kâr Marjı | -9,6% | -8,9% | -4,7% | 2,5% | 5,7% | -0,8% | 1,6% | 5,2% | -2,7% | -9,0% | -7,5% | -14,7% | -31,8% | -44,6% | -20,4% | -31,0% | -23,6% | -9,9% | -1,2% | -4,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,6% | -4,0% | -13,7% | 8,2% | -48,9% | 5,8% | 16,3% | 3,8% | -3,0% | -20,2% | -15,3% | -36,9% | -17,2% | -71,7% | 11,0% | 26,3% | -19,9% | -11,5% | 9,6% | 1,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.