OLYMPTechnical Olympic S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $105,53 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €271,66 Mn | €223,87 Mn | €222,48 Mn | €228,84 Mn | €195,99 Mn | €147,55 Mn | €358,52 Mn | €489,67 Mn | €575,37 Mn | €496,39 Mn | €504,83 Mn | €510,19 Mn | €507,00 Mn | €525,91 Mn | €566,11 Mn | €625,38 Mn | €649,76 Mn | €687,12 Mn | €1,59 Mr | €2,54 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €59,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €69,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €201,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €14,29 Mn | €17,13 Mn | €12,75 Mn | €16,63 Mn | €19,68 Mn | €7,17 Mn | €10,25 Mn | €32,03 Mn | €32,99 Mn | €30,82 Mn | €18,81 Mn | €19,20 Mn | €18,69 Mn | €18,80 Mn | €21,84 Mn | €22,91 Mn | €36,33 Mn | €49,79 Mn | €60,05 Mn | €894,47 Mn |
| Net Borç† | -€45,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €20,37 Mn | €19,11 Mn | €16,31 Mn | €13,97 Mn | €6,82 Mn | €539.860 | €542.363 | €561.807 | €22,01 Mn | €29,30 Mn | €42,24 Mn | €71,34 Mn | €42,39 Mn | €28,35 Mn | €54,19 Mn | €58,03 Mn | €98,26 Mn | €175,64 Mn | €154,04 Mn | €2,23 Mr |
| Brüt Kâr | €6,93 Mn | €7,74 Mn | €4,47 Mn | €3,42 Mn | -€543.403 | -€4,45 Mn | -€3,89 Mn | -€5,27 Mn | -€10,29 Mn | -€2,60 Mn | -€8,33 Mn | €886.037 | -€9,47 Mn | -€14,75 Mn | -€7,47 Mn | -€654.000 | €8,59 Mn | €19,50 Mn | €17,80 Mn | €368,24 Mn |
| FAVÖK | €3,17 Mn | €8,08 Mn | €6,56 Mn | €5,24 Mn | -€633.900 | -€5,67 Mn | -€15,97 Mn | -€8,20 Mn | -€7,13 Mn | €2,92 Mn | -€1,09 Mn | €11,09 Mn | €1,50 Mn | -€20,67 Mn | -€4,50 Mn | -€447.000 | €12,17 Mn | -€27,46 Mn | €3,45 Mn | -€193,23 Mn |
| Net Kâr | €2,96 Mn | €5,32 Mn | €5,08 Mn | €765.136 | -€4,39 Mn | -€65,99 Mn | -€46,57 Mn | -€6,61 Mn | -€14,36 Mn | -€7,22 Mn | -€12,36 Mn | -€6,46 Mn | -€17,21 Mn | -€23,35 Mn | -€16,00 Mn | -€9,65 Mn | -€7,07 Mn | €366,93 Mn | -€778,95 Mn | -€146,75 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | 0,13 | 0,13 | 0,02 | -0,11 | -1,62 | -1,14 | -0,16 | -0,35 | -0,18 | -0,34 | -0,20 | -0,52 | -0,71 | — | — | -0,21 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €18,63 Mn | €10,99 Mn | -€1,29 Mn | €7,03 Mn | -€27,21 Mn | -€11,73 Mn | -€11,81 Mn | €2,48 Mn | -€3,27 Mn | -€11,81 Mn | -€2,62 Mn | -€1,74 Mn | -€2,12 Mn | €3,32 Mn | -€1,18 Mn | €7,65 Mn | -€7,08 Mn | -€21,08 Mn | -€31,04 Mn | -€142,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€2,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,3% | 7,7% | 5,7% | 7,3% | 10,0% | 4,9% | 2,9% | 6,5% | 5,7% | 6,2% | 3,7% | 3,8% | 3,7% | 3,6% | 3,9% | 3,7% | 5,6% | 7,2% | 3,8% | 35,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,09 | 0,07 | 0,06 | 0,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,04 | 0,06 | 0,08 | 0,14 | 0,08 | 0,05 | 0,10 | 0,09 | 0,15 | 0,26 | 0,10 | 0,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,10 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,11 | 0,15 | 0,21 | 0,35 | 0,21 | 0,14 | 0,27 | 0,29 | 0,49 | 0,87 | 0,76 | 11,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 34,0% | 40,5% | 27,4% | 24,5% | -8,0% | -823,8% | -716,9% | -937,4% | -46,7% | -8,9% | -19,7% | 1,2% | -22,3% | -52,0% | -13,8% | -1,1% | 8,7% | 11,1% | 11,6% | 16,5% |
| FAVÖK Marjı | 15,6% | 42,3% | 40,2% | 37,5% | -9,3% | -1.049,4% | -2.944,8% | -1.460,4% | -32,4% | 10,0% | -2,6% | 15,5% | 3,5% | -72,9% | -8,3% | -0,8% | 12,4% | -15,6% | 2,2% | -8,7% |
| Net Kâr Marjı | 14,5% | 27,8% | 31,2% | 5,5% | -64,4% | -12.223,7% | -8.587,2% | -1.177,3% | -65,2% | -24,6% | -29,2% | -9,1% | -40,6% | -82,4% | -29,5% | -16,6% | -7,2% | 208,9% | -505,7% | -6,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 91,5% | 57,5% | -7,9% | 50,3% | -399,1% | -2.173,6% | -2.178,4% | 441,8% | -14,9% | -40,3% | -6,2% | -2,4% | -5,0% | 11,7% | -2,2% | 13,2% | -7,2% | -12,0% | -20,2% | -6,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.