PROFPROFILE Systems & Software S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $286,37 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €87,73 Mn | €67,61 Mn | €55,79 Mn | €47,17 Mn | €43,44 Mn | €37,25 Mn | €36,13 Mn | €35,88 Mn | €37,84 Mn | €37,41 Mn | €30,41 Mn | €28,53 Mn | €26,44 Mn | €28,68 Mn | €26,72 Mn | €28,55 Mn | €28,22 Mn | €28,23 Mn | €25,92 Mn | €21,03 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €25,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €46,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €40,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €16,79 Mn | €10,19 Mn | €7,08 Mn | €7,71 Mn | €7,51 Mn | €4,68 Mn | €4,55 Mn | €4,62 Mn | €5,22 Mn | €6,11 Mn | €5,00 Mn | €3,30 Mn | €3,19 Mn | €3,89 Mn | €4,63 Mn | €5,50 Mn | €4,57 Mn | €4,23 Mn | €3,12 Mn | €2,51 Mn |
| Net Borç† | -€14,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €47,51 Mn | €40,09 Mn | €30,10 Mn | €25,04 Mn | €19,27 Mn | €15,04 Mn | €15,76 Mn | €13,83 Mn | €11,56 Mn | €9,29 Mn | €9,41 Mn | €9,66 Mn | €9,31 Mn | €10,06 Mn | €10,06 Mn | €11,00 Mn | €13,29 Mn | €16,54 Mn | €16,64 Mn | €15,34 Mn |
| Brüt Kâr | €19,75 Mn | €17,72 Mn | €14,58 Mn | €11,72 Mn | €9,61 Mn | €8,10 Mn | €8,50 Mn | €6,80 Mn | €7,17 Mn | €4,86 Mn | €4,67 Mn | €3,95 Mn | €3,82 Mn | €4,01 Mn | €3,89 Mn | €4,11 Mn | €4,53 Mn | €7,78 Mn | €8,20 Mn | €7,38 Mn |
| FAVÖK | €12,68 Mn | €10,22 Mn | €6,74 Mn | €5,47 Mn | €4,44 Mn | €4,24 Mn | €4,84 Mn | €3,86 Mn | €3,65 Mn | €2,23 Mn | €2,24 Mn | €2,37 Mn | €2,32 Mn | €2,04 Mn | €1,82 Mn | €741.350 | -€16.170 | €3,30 Mn | €4,02 Mn | €3,29 Mn |
| Net Kâr | €6,35 Mn | €5,59 Mn | €3,85 Mn | €3,20 Mn | €2,20 Mn | €952.998 | €1,77 Mn | €1,26 Mn | €1,02 Mn | €561.335 | €919.053 | €881.301 | €646.639 | €532.319 | €172.813 | €83.899 | -€1,18 Mn | €1,24 Mn | €2,03 Mn | €1,43 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,26 | 0,23 | 0,16 | 0,13 | 0,05 | 0,04 | 0,08 | 0,05 | 0,04 | 0,02 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | — | — | -0,05 | 0,05 | 0,08 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€2,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €6,07 Mn | €7,09 Mn | -€1,57 Mn | -€1,59 Mn | -€356.280 | €554.570 | €2,22 Mn | €3,10 Mn | €395.830 | -€4,10 Mn | €3,03 Mn | €1,69 Mn | €1,52 Mn | €3,38 Mn | €739.150 | -€1,52 Mn | €2,74 Mn | -€1,25 Mn | -€302.140 | €1,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€3,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,1% | 15,1% | 12,7% | 16,3% | 17,3% | 12,6% | 12,6% | 12,9% | 13,8% | 16,3% | 16,5% | 11,6% | 12,1% | 13,6% | 17,3% | 19,3% | 16,2% | 15,0% | 12,0% | 11,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,59 | 0,54 | 0,53 | 0,44 | 0,40 | 0,44 | 0,39 | 0,31 | 0,25 | 0,31 | 0,34 | 0,35 | 0,35 | 0,38 | 0,39 | 0,47 | 0,59 | 0,64 | 0,73 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,18 | 1,00 | 0,75 | 0,62 | 0,48 | 0,37 | 0,39 | 0,34 | 0,29 | 0,23 | 0,23 | 0,24 | 0,23 | 0,25 | 0,25 | 0,27 | 0,33 | 0,41 | 0,41 | 0,38 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 41,6% | 44,2% | 48,4% | 46,8% | 49,9% | 53,9% | 53,9% | 49,1% | 62,1% | 52,3% | 49,6% | 40,9% | 41,0% | 39,9% | 38,7% | 37,4% | 34,1% | 47,0% | 49,3% | 48,1% |
| FAVÖK Marjı | 26,7% | 25,5% | 22,4% | 21,8% | 23,1% | 28,2% | 30,7% | 27,9% | 31,5% | 24,0% | 23,8% | 24,6% | 24,9% | 20,2% | 18,1% | 6,7% | -0,1% | 20,0% | 24,2% | 21,4% |
| Net Kâr Marjı | 13,4% | 13,9% | 12,8% | 12,8% | 11,4% | 6,3% | 11,2% | 9,1% | 8,8% | 6,0% | 9,8% | 9,1% | 6,9% | 5,3% | 1,7% | 0,8% | -8,9% | 7,5% | 12,2% | 9,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,8% | 17,7% | -5,2% | -6,3% | -1,8% | 3,7% | 14,1% | 22,4% | 3,4% | -44,1% | 32,3% | 17,5% | 16,4% | 33,6% | 7,3% | -13,8% | 20,6% | -7,5% | -1,8% | 10,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.