QUALQuality & Reliability S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $49,07 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €31,43 Mn | €19,19 Mn | €15,93 Mn | €9,90 Mn | €7,47 Mn | €7,48 Mn | €7,47 Mn | €7,89 Mn | €9,32 Mn | €10,70 Mn | €14,68 Mn | €14,95 Mn | €8,91 Mn | €9,50 Mn | €10,04 Mn | €13,17 Mn | €16,55 Mn | €19,20 Mn | €18,36 Mn | €17,90 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €6,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €24,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €6,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €9,84 Mn | €6,32 Mn | €6,74 Mn | €3,97 Mn | €3,25 Mn | €3,30 Mn | €2,49 Mn | €2,26 Mn | €2,54 Mn | €2,64 Mn | €3,45 Mn | €3,00 Mn | €1,07 Mn | €1,10 Mn | €1,12 Mn | €1,09 Mn | €1,20 Mn | €1,27 Mn | €1,25 Mn | €1,58 Mn |
| Net Borç† | €3,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €21,03 Mn | €15,17 Mn | €10,35 Mn | €6,46 Mn | €2,95 Mn | €2,92 Mn | €2,27 Mn | €2,62 Mn | €2,58 Mn | €4,63 Mn | €7,61 Mn | €6,42 Mn | €3,67 Mn | €3,44 Mn | €2,99 Mn | €3,59 Mn | €8,48 Mn | €13,45 Mn | €10,33 Mn | €9,07 Mn |
| Brüt Kâr | €5,74 Mn | €4,53 Mn | €3,37 Mn | €1,85 Mn | €617.104 | €613.827 | €429.249 | €754.064 | €1,08 Mn | €1,05 Mn | €398.175 | €2,35 Mn | €1,49 Mn | €281.344 | €39.808 | €567.354 | €1,72 Mn | €1,96 Mn | €1,89 Mn | €888.763 |
| FAVÖK | €3,15 Mn | €2,55 Mn | €2,04 Mn | €964.360 | €179.750 | €202.120 | €161.250 | €460.560 | €518.770 | €311.410 | -€1,26 Mn | €1,23 Mn | €673.220 | -€758.930 | -€1,09 Mn | -€962.760 | €137.070 | €839.690 | €295.580 | -€75.640 |
| Net Kâr | €584.427 | €328.528 | €631.904 | €5.349 | -€631.281 | -€664.550 | -€693.503 | -€535.785 | -€110.274 | -€404.644 | -€1,49 Mn | €478.726 | €295.871 | -€983.585 | -€1,87 Mn | -€1,68 Mn | -€327.661 | -€183.547 | -€515.862 | €130.245 |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,00 | -0,02 | -0,02 | -0,02 | -0,02 | -0,00 | -0,01 | -0,05 | 0,02 | 0,01 | -0,04 | -0,07 | — | — | -0,01 | -0,02 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€2,33 Mn | €2,37 Mn | -€790.690 | -€701.390 | -€281.470 | -€401.680 | -€573.730 | €63.980 | -€501.630 | -€718.670 | €1,35 Mn | €678.740 | -€2,22 Mn | -€415.380 | -€1,35 Mn | -€2,57 Mn | €3,46 Mn | -€823.080 | €1,47 Mn | €310.230 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,3% | 33,0% | 42,3% | 40,2% | 43,5% | 44,1% | 33,3% | 28,7% | 27,2% | 24,7% | 23,5% | 20,0% | 12,0% | 11,5% | 11,2% | 8,3% | 7,2% | 6,6% | 6,8% | 8,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,67 | 0,79 | 0,65 | 0,65 | 0,39 | 0,39 | 0,30 | 0,33 | 0,28 | 0,43 | 0,52 | 0,43 | 0,41 | 0,36 | 0,30 | 0,27 | 0,51 | 0,70 | 0,56 | 0,51 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,12 | 2,25 | 1,53 | 0,96 | 0,44 | 0,43 | 0,34 | 0,39 | 0,38 | 0,69 | 1,13 | 0,95 | 0,54 | 0,51 | 0,44 | 0,53 | 1,26 | 1,99 | 1,53 | 1,34 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,3% | 29,9% | 32,6% | 28,7% | 20,9% | 21,0% | 18,9% | 28,8% | 42,0% | 22,6% | 5,2% | 36,6% | 40,6% | 8,2% | 1,3% | 15,8% | 20,3% | 14,6% | 18,3% | 9,8% |
| FAVÖK Marjı | 15,0% | 16,8% | 19,7% | 14,9% | 6,1% | 6,9% | 7,1% | 17,6% | 20,1% | 6,7% | -16,5% | 19,2% | 18,3% | -22,1% | -36,5% | -26,8% | 1,6% | 6,2% | 2,9% | -0,8% |
| Net Kâr Marjı | 2,8% | 2,2% | 6,1% | 0,1% | -21,4% | -22,8% | -30,5% | -20,5% | -4,3% | -8,7% | -19,6% | 7,5% | 8,1% | -28,6% | -62,4% | -46,7% | -3,9% | -1,4% | -5,0% | 1,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -11,1% | 15,6% | -7,6% | -10,9% | -9,6% | -13,8% | -25,2% | 2,4% | -19,4% | -15,5% | 17,8% | 10,6% | -60,5% | -12,1% | -45,0% | -71,5% | 40,8% | -6,1% | 14,2% | 3,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.