CECO2Central Costanera SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ARS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $242,50 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ARS 310,77 Mr | ARS 218,06 Mr | ARS 124,62 Mr | ARS 53,30 Mr | ARS 34,24 Mr | ARS 29,14 Mr | ARS 22,51 Mr | ARS 15,88 Mr | ARS 11,23 Mr | ARS 4,84 Mr | ARS 3,68 Mr | ARS 3,08 Mr | ARS 2,30 Mr | ARS 1,93 Mr | ARS 2,13 Mr | ARS 1,95 Mr | ARS 1,90 Mr | ARS 1,93 Mr | ARS 1,78 Mr | ARS 1,74 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ARS 357,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ARS 123,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ARS 187,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ARS 50,06 Mr | ARS 35,15 Mr | ARS 29,50 Mr | ARS 6,51 Mr | ARS 4,59 Mr | ARS 4,90 Mr | ARS 4,27 Mr | ARS 4,21 Mr | ARS 4,24 Mr | ARS 2,13 Mr | ARS 1,38 Mr | ARS 592,89 Mn | ARS 1,48 Mr | ARS 1,37 Mr | ARS 1,06 Mr | ARS 237,05 Mn | ARS 170,02 Mn | ARS 189,72 Mn | ARS 187,88 Mn | ARS 207,41 Mn |
| Net Borç† | ARS 12,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ARS 161,46 Mr | ARS 110,41 Mr | ARS 46,65 Mr | ARS 16,37 Mr | ARS 10,52 Mr | ARS 9,26 Mr | ARS 12,78 Mr | ARS 6,12 Mr | ARS 3,93 Mr | ARS 1,96 Mr | ARS 1,42 Mr | ARS 1,02 Mr | ARS 1,10 Mr | ARS 2,76 Mr | ARS 2,92 Mr | ARS 2,22 Mr | ARS 1,54 Mr | ARS 1,48 Mr | ARS 1,31 Mr | ARS 1,00 Mr |
| Brüt Kâr | ARS 32,50 Mr | ARS 11,76 Mr | -ARS 11,85 Mr | ARS 769,56 Mn | ARS 125,85 Mn | ARS 1,94 Mr | ARS 4,28 Mr | ARS 3,20 Mr | ARS 1,24 Mr | ARS 749,14 Mn | ARS 396,19 Mn | ARS 220,02 Mn | ARS 316,93 Mn | -ARS 158,60 Mn | ARS 62,94 Mn | ARS 27,18 Mn | ARS 500.379 | ARS 104,39 Mn | ARS 55,07 Mn | ARS 80,02 Mn |
| FAVÖK | ARS 54,19 Mr | ARS 45,43 Mr | ARS 3,43 Mr | ARS 7,62 Mr | ARS 5,57 Mr | ARS 4,99 Mr | ARS 6,26 Mr | ARS 3,61 Mr | ARS 1,89 Mr | ARS 1,03 Mr | ARS 577,91 Mn | ARS 367,53 Mn | ARS 493,24 Mn | -ARS 36,50 Mn | ARS 168,05 Mn | ARS 155,44 Mn | ARS 147,07 Mn | ARS 231,15 Mn | ARS 169,28 Mn | ARS 167,61 Mn |
| Net Kâr | ARS 9,81 Mr | ARS 6,43 Mr | -ARS 54,05 Mr | ARS 3,82 Mr | -ARS 5,98 Mr | ARS 1,51 Mr | ARS 4,09 Mr | ARS 2,89 Mr | ARS 662,31 Mn | ARS 116,46 Mn | -ARS 90,76 Mn | ARS 601,54 Mn | -ARS 199,44 Mn | -ARS 454,16 Mn | -ARS 185,75 Mn | -ARS 42,65 Mn | -ARS 102,60 Mn | -ARS 40,92 Mn | -ARS 48,91 Mn | -ARS 9,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 13,97 | 9,16 | -77,00 | 5,44 | -8,52 | 2,16 | 5,82 | 4,12 | 0,94 | 0,17 | -0,13 | 0,86 | -0,89 | -2,10 | -0,86 | -0,20 | -0,48 | -0,19 | -0,22 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ARS 21,28 Mr | ARS 280,54 Mn | ARS 1,05 Mr | ARS 8,54 Mr | -ARS 475,42 Mn | ARS 1,49 Mr | ARS 4,00 Mr | ARS 2,51 Mr | ARS 1,29 Mr | -ARS 213,11 Mn | ARS 45,48 Mn | ARS 119,58 Mn | ARS 48,54 Mn | ARS 13,84 Mn | -ARS 153,21 Mn | -ARS 45,99 Mn | -ARS 46,44 Mn | ARS 45,42 Mn | ARS 28,67 Mn | -ARS 20,44 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -ARS 24,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,1% | 16,1% | 23,7% | 12,2% | 13,4% | 16,8% | 19,0% | 26,5% | 37,7% | 43,9% | 37,6% | 19,3% | 64,3% | 70,9% | 50,0% | 12,1% | 8,9% | 9,9% | 10,5% | 11,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,52 | 0,51 | 0,37 | 0,31 | 0,31 | 0,32 | 0,57 | 0,39 | 0,35 | 0,41 | 0,39 | 0,33 | 0,48 | 1,43 | 1,37 | 1,14 | 0,81 | 0,77 | 0,74 | 0,58 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,86 | 0,59 | 0,25 | 0,09 | 0,06 | 0,05 | 0,07 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,1% | 10,6% | -25,4% | 4,7% | 1,2% | 21,0% | 33,5% | 52,3% | 31,6% | 38,2% | 28,0% | 21,6% | 28,8% | -5,7% | 2,2% | 1,2% | 0,0% | 7,1% | 4,2% | 8,0% |
| FAVÖK Marjı | 33,6% | 41,1% | 7,4% | 46,6% | 52,9% | 53,9% | 49,0% | 59,1% | 48,0% | 52,4% | 40,8% | 36,1% | 44,9% | -1,3% | 5,8% | 7,0% | 9,6% | 15,6% | 12,9% | 16,7% |
| Net Kâr Marjı | 6,1% | 5,8% | -115,9% | 23,3% | -56,8% | 16,4% | 32,0% | 47,3% | 16,8% | 5,9% | -6,4% | 59,0% | -18,1% | -16,5% | -6,4% | -1,9% | -6,7% | -2,8% | -3,7% | -0,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,2% | 0,3% | 2,3% | 52,2% | -4,5% | 16,1% | 31,3% | 41,0% | 32,8% | -10,9% | 3,2% | 11,7% | 4,4% | 0,5% | -5,2% | -2,1% | -3,0% | 3,1% | 2,2% | -2,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| YPF SA Class D | 8375,00 | +%3,65 | |
| Grupo Financiero Galicia SA Class B | 5960,00 | +%0,51 | |
TE TECO2 | Telecom Argentina SA Class B | 3985,00 | -%0,62 |
TE TECO2.CI | Telecom Argentina SA Class B | 3975,00 | +%1,02 |
BM BMA | Banco Macro SA Class B | 10510,00 | +%1,06 |
PA PAMP | Pampa Energia SA | 5210,00 | +%0,29 |
TG TGSU2 | Transportadora de Gas del Sur SA Class B | 8440,00 | +%1,56 |