FERRFerrum S.A. Class B
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ARS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $56,87 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ARS 272,63 Mr | ARS 222,83 Mr | ARS 162,83 Mr | ARS 47,95 Mr | ARS 21,97 Mr | ARS 12,48 Mr | ARS 6,49 Mr | ARS 4,50 Mr | ARS 1,91 Mr | ARS 1,53 Mr | ARS 1,32 Mr | ARS 989,72 Mn | ARS 767,90 Mn | ARS 576,69 Mn | ARS 446,41 Mn | ARS 374,01 Mn | ARS 316,82 Mn | ARS 269,37 Mn | ARS 260,07 Mn | ARS 236,25 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ARS 12,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ARS 85,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ARS 186,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ARS 28,00 Mr | ARS 22,53 Mr | ARS 16,16 Mr | ARS 2,56 Mr | ARS 1,49 Mr | ARS 921,02 Mn | ARS 929,55 Mn | ARS 735,72 Mn | ARS 333,28 Mn | ARS 239,15 Mn | ARS 78,11 Mn | ARS 59,40 Mn | ARS 61,18 Mn | ARS 45,53 Mn | ARS 20,41 Mn | ARS 2,74 Mn | ARS 2,77 Mn | ARS 5,28 Mn | ARS 0,00 | ARS 0,00 |
| Net Borç† | ARS 15,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ARS 129,09 Mr | ARS 103,20 Mr | ARS 109,57 Mr | ARS 40,42 Mr | ARS 21,28 Mr | ARS 11,65 Mr | ARS 4,93 Mr | ARS 4,31 Mr | ARS 2,83 Mr | ARS 2,00 Mr | ARS 2,00 Mr | ARS 1,47 Mr | ARS 1,13 Mr | ARS 848,16 Mn | ARS 651,04 Mn | ARS 537,34 Mn | ARS 379,13 Mn | ARS 320,93 Mn | ARS 312,35 Mn | ARS 238,10 Mn |
| Brüt Kâr | ARS 14,08 Mr | ARS 37,79 Mr | ARS 45,10 Mr | ARS 19,48 Mr | ARS 9,89 Mr | ARS 5,30 Mr | ARS 1,61 Mr | ARS 1,25 Mr | ARS 946,20 Mn | ARS 714,54 Mn | ARS 804,49 Mn | ARS 598,40 Mn | ARS 440,93 Mn | ARS 303,63 Mn | ARS 223,51 Mn | ARS 181,53 Mn | ARS 128,09 Mn | ARS 106,87 Mn | ARS 112,47 Mn | ARS 88,00 Mn |
| FAVÖK | -ARS 14,57 Mr | ARS 16,21 Mr | ARS 16,68 Mr | ARS 10,51 Mr | ARS 5,87 Mr | ARS 3,23 Mr | ARS 748,15 Mn | ARS 401,19 Mn | ARS 301,43 Mn | ARS 232,54 Mn | ARS 317,48 Mn | ARS 257,19 Mn | ARS 190,91 Mn | ARS 128,76 Mn | ARS 88,61 Mn | ARS 77,85 Mn | ARS 49,93 Mn | ARS 47,25 Mn | ARS 60,85 Mn | ARS 48,16 Mn |
| Net Kâr | -ARS 26,06 Mr | -ARS 1,24 Mr | ARS 4,57 Mr | ARS 4,63 Mr | ARS 2,75 Mr | ARS 1,51 Mr | -ARS 73,32 Mn | ARS 40,49 Mn | ARS 120,66 Mn | ARS 94,46 Mn | ARS 250,31 Mn | ARS 161,68 Mn | ARS 122,07 Mn | ARS 61,41 Mn | ARS 42,58 Mn | ARS 41,01 Mn | ARS 32,42 Mn | ARS 13,25 Mn | ARS 21,07 Mn | ARS 17,69 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -5,64 | -0,27 | 0,99 | 1,00 | 0,60 | 0,33 | -0,02 | 0,01 | 0,03 | 0,02 | 0,06 | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -ARS 13,51 Mr | -ARS 6,35 Mr | -ARS 29,36 Mr | -ARS 2,38 Mr | -ARS 1,10 Mr | ARS 1,42 Mr | -ARS 85,29 Mn | -ARS 161,15 Mn | ARS 17,80 Mn | -ARS 99,83 Mn | ARS 4,85 Mn | ARS 99,08 Mn | ARS 7,43 Mn | ARS 2,37 Mn | -ARS 24,69 Mn | ARS 5,70 Mn | ARS 11,55 Mn | ARS 3,56 Mn | -ARS 6,91 Mn | -ARS 5,83 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -ARS 4,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,3% | 10,1% | 9,9% | 5,3% | 6,8% | 7,4% | 14,3% | 16,3% | 17,4% | 15,7% | 5,9% | 6,0% | 8,0% | 7,9% | 4,6% | 0,7% | 0,9% | 2,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,47 | 0,46 | 0,67 | 0,84 | 0,97 | 0,93 | 0,76 | 0,96 | 1,48 | 1,31 | 1,52 | 1,49 | 1,47 | 1,47 | 1,46 | 1,44 | 1,20 | 1,19 | 1,20 | 1,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,69 | 0,55 | 0,59 | 0,22 | 0,11 | 0,06 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,9% | 36,6% | 41,2% | 48,2% | 46,5% | 45,5% | 32,7% | 28,9% | 33,4% | 35,8% | 40,1% | 40,7% | 39,1% | 35,8% | 34,3% | 33,8% | 33,8% | 33,3% | 36,0% | 37,0% |
| FAVÖK Marjı | -11,3% | 15,7% | 15,2% | 26,0% | 27,6% | 27,8% | 15,2% | 9,3% | 10,6% | 11,7% | 15,8% | 17,5% | 16,9% | 15,2% | 13,6% | 14,5% | 13,2% | 14,7% | 19,5% | 20,2% |
| Net Kâr Marjı | -20,2% | -1,2% | 4,2% | 11,5% | 12,9% | 12,9% | -1,5% | 0,9% | 4,3% | 4,7% | 12,5% | 11,0% | 10,8% | 7,2% | 6,5% | 7,6% | 8,6% | 4,1% | 6,7% | 7,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,5% | -6,2% | -26,8% | -5,9% | -5,2% | 12,2% | -1,7% | -3,7% | 0,6% | -5,0% | 0,2% | 6,7% | 0,7% | 0,3% | -3,8% | 1,1% | 3,0% | 1,1% | -2,2% | -2,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| YPF SA Class D | 8475,00 | +%4,89 | |
| Grupo Financiero Galicia SA Class B | 6030,00 | +%1,69 | |
TE TECO2 | Telecom Argentina SA Class B | 4000,00 | -%0,25 |
TE TECO2.CI | Telecom Argentina SA Class B | 3990,00 | +%1,40 |
BM BMA | Banco Macro SA Class B | 10650,00 | +%2,40 |
PA PAMP | Pampa Energia SA | 5270,00 | +%1,44 |
TG TGSU2 | Transportadora de Gas del Sur SA Class B | 8470,00 | +%1,93 |