INTR.CICia Introductora de Buenos Aires SA Class B
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ARS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $31,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ARS 129,63 Mr | ARS 80,66 Mr | ARS 45,86 Mr | ARS 13,00 Mr | ARS 6,32 Mr | ARS 3,94 Mr | ARS 2,52 Mr | ARS 1,69 Mr | ARS 745,27 Mn | ARS 473,87 Mn | ARS 328,86 Mn | ARS 244,60 Mn | ARS 184,23 Mn | ARS 166,52 Mn | ARS 126,37 Mn | ARS 113,42 Mn | ARS 97,29 Mn | ARS 83,89 Mn | ARS 71,00 Mn | ARS 70,97 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ARS 5,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ARS 61,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ARS 68,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ARS 25,18 Mr | ARS 11,25 Mr | ARS 3,47 Mr | ARS 1,08 Mr | ARS 327,16 Mn | ARS 203,84 Mn | ARS 99,14 Mn | ARS 95,08 Mn | ARS 103,67 Mn | ARS 33,83 Mn | ARS 12,85 Mn | ARS 12,42 Mn | ARS 5,63 Mn | ARS 1,64 Mn | ARS 197.029 | ARS 1,12 Mn | ARS 1,94 Mn | ARS 1,65 Mn | ARS 0,00 | ARS 0,00 |
| Net Borç† | ARS 19,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ARS 86,41 Mr | ARS 75,61 Mr | ARS 51,00 Mr | ARS 13,87 Mr | ARS 7,32 Mr | ARS 4,22 Mr | ARS 2,92 Mr | ARS 2,09 Mr | ARS 1,12 Mr | ARS 867,13 Mn | ARS 614,61 Mn | ARS 444,28 Mn | ARS 306,48 Mn | ARS 241,72 Mn | ARS 190,92 Mn | ARS 160,98 Mn | ARS 123,87 Mn | ARS 98,37 Mn | ARS 74,60 Mn | ARS 64,40 Mn |
| Brüt Kâr | ARS 38,69 Mr | ARS 34,33 Mr | ARS 24,77 Mr | ARS 5,14 Mr | ARS 2,97 Mr | ARS 1,68 Mr | ARS 1,25 Mr | ARS 840,93 Mn | ARS 567,36 Mn | ARS 455,96 Mn | ARS 312,85 Mn | ARS 221,13 Mn | ARS 149,27 Mn | ARS 118,89 Mn | ARS 94,81 Mn | ARS 82,53 Mn | ARS 63,53 Mn | ARS 47,23 Mn | ARS 31,92 Mn | ARS 30,06 Mn |
| FAVÖK | ARS 11,26 Mr | ARS 12,05 Mr | ARS 10,49 Mr | ARS 1,25 Mr | ARS 1,11 Mr | ARS 553,32 Mn | ARS 415,25 Mn | ARS 261,43 Mn | ARS 177,11 Mn | ARS 131,54 Mn | ARS 69,32 Mn | ARS 45,02 Mn | ARS 30,85 Mn | ARS 28,90 Mn | ARS 22,52 Mn | ARS 21,53 Mn | ARS 17,84 Mn | ARS 10,86 Mn | ARS 5,09 Mn | ARS 5,62 Mn |
| Net Kâr | ARS 740,31 Mn | ARS 1,83 Mr | -ARS 602.641 | -ARS 703,89 Mn | ARS 117,38 Mn | ARS 76,54 Mn | ARS 118,88 Mn | ARS 87,36 Mn | ARS 114,59 Mn | ARS 87,93 Mn | ARS 48,56 Mn | ARS 27,08 Mn | ARS 20,88 Mn | ARS 18,01 Mn | ARS 12,81 Mn | ARS 14,63 Mn | ARS 10,72 Mn | ARS 6,06 Mn | ARS 3,65 Mn | ARS 4,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 6,11 | 15,12 | -0,01 | -5,81 | 0,97 | 0,63 | 0,98 | 0,72 | 0,95 | 0,73 | 0,40 | 0,22 | 0,17 | 0,15 | 0,11 | 0,12 | 0,09 | 0,05 | 0,02 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -ARS 13,11 Mr | -ARS 3,69 Mr | -ARS 5,49 Mr | ARS 273,59 Mn | ARS 80,14 Mn | -ARS 141,77 Mn | ARS 28,77 Mn | ARS 160,87 Mn | -ARS 79,57 Mn | ARS 20,57 Mn | ARS 8,18 Mn | -ARS 6,04 Mn | -ARS 3,75 Mn | ARS 1,43 Mn | -ARS 1,98 Mn | ARS 6,09 Mn | ARS 1,69 Mn | ARS 2,02 Mn | -ARS 5,40 Mn | ARS 811.550 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -ARS 25,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,4% | 13,9% | 7,6% | 8,3% | 5,2% | 5,2% | 3,9% | 5,6% | 13,9% | 7,1% | 3,9% | 5,1% | 3,1% | 1,0% | 0,2% | 1,0% | 2,0% | 2,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,67 | 0,94 | 1,11 | 1,07 | 1,16 | 1,07 | 1,16 | 1,24 | 1,50 | 1,83 | 1,87 | 1,82 | 1,66 | 1,45 | 1,51 | 1,42 | 1,27 | 1,17 | 1,05 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,26 | 1,10 | 0,75 | 0,20 | 0,11 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 44,8% | 45,4% | 48,6% | 37,1% | 40,5% | 39,9% | 42,8% | 40,3% | 50,7% | 52,6% | 50,9% | 49,8% | 48,7% | 49,2% | 49,7% | 51,3% | 51,3% | 48,0% | 42,8% | 46,7% |
| FAVÖK Marjı | 13,0% | 15,9% | 20,6% | 9,0% | 15,2% | 13,1% | 14,2% | 12,5% | 15,8% | 15,2% | 11,3% | 10,1% | 10,1% | 12,0% | 11,8% | 13,4% | 14,4% | 11,0% | 6,8% | 8,7% |
| Net Kâr Marjı | 0,9% | 2,4% | -0,0% | -5,1% | 1,6% | 1,8% | 4,1% | 4,2% | 10,2% | 10,1% | 7,9% | 6,1% | 6,8% | 7,5% | 6,7% | 9,1% | 8,7% | 6,2% | 4,9% | 7,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -15,2% | -4,9% | -10,8% | 2,0% | 1,1% | -3,4% | 1,0% | 7,7% | -7,1% | 2,4% | 1,3% | -1,4% | -1,2% | 0,6% | -1,0% | 3,8% | 1,4% | 2,0% | -7,2% | 1,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| YPF SA Class D | 8475,00 | +%4,89 | |
| Grupo Financiero Galicia SA Class B | 6030,00 | +%1,69 | |
TE TECO2 | Telecom Argentina SA Class B | 4000,00 | -%0,25 |
TE TECO2.CI | Telecom Argentina SA Class B | 3990,00 | +%1,40 |
BM BMA | Banco Macro SA Class B | 10650,00 | +%2,40 |
PA PAMP | Pampa Energia SA | 5270,00 | +%1,44 |
TG TGSU2 | Transportadora de Gas del Sur SA Class B | 8470,00 | +%1,93 |