LONG.CILongvie SA Class B
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ARS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,67 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ARS 44,85 Mr | ARS 39,08 Mr | ARS 24,17 Mr | ARS 7,00 Mr | ARS 4,27 Mr | ARS 2,95 Mr | ARS 1,60 Mr | ARS 1,17 Mr | ARS 909,78 Mn | ARS 651,12 Mn | ARS 610,85 Mn | ARS 386,37 Mn | ARS 323,04 Mn | ARS 235,22 Mn | ARS 213,68 Mn | ARS 158,95 Mn | ARS 134,12 Mn | ARS 115,23 Mn | ARS 111,33 Mn | ARS 84,49 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ARS 1,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ARS 18,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ARS 26,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ARS 3,46 Mr | ARS 899,64 Mn | ARS 755,43 Mn | ARS 1,02 Mr | ARS 628,80 Mn | ARS 814,51 Mn | ARS 560,72 Mn | ARS 403,07 Mn | ARS 340,85 Mn | ARS 168,44 Mn | ARS 100,80 Mn | ARS 93,21 Mn | ARS 80,88 Mn | ARS 39,51 Mn | ARS 24,63 Mn | ARS 19,80 Mn | ARS 20,34 Mn | ARS 13,86 Mn | ARS 11,37 Mn | ARS 10,45 Mn |
| Net Borç† | -ARS 285,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ARS 62,10 Mr | ARS 56,62 Mr | ARS 34,51 Mr | ARS 11,12 Mr | ARS 6,28 Mr | ARS 3,33 Mr | ARS 2,15 Mr | ARS 1,59 Mr | ARS 1,24 Mr | ARS 1,03 Mr | ARS 1,04 Mr | ARS 588,72 Mn | ARS 473,70 Mn | ARS 397,78 Mn | ARS 358,01 Mn | ARS 247,01 Mn | ARS 195,09 Mn | ARS 170,53 Mn | ARS 180,90 Mn | ARS 126,24 Mn |
| Brüt Kâr | ARS 5,21 Mr | ARS 9,86 Mr | ARS 6,84 Mr | ARS 1,90 Mr | ARS 1,57 Mr | ARS 768,46 Mn | ARS 312,64 Mn | ARS 108,02 Mn | ARS 245,32 Mn | ARS 236,38 Mn | ARS 302,47 Mn | ARS 151,27 Mn | ARS 103,77 Mn | ARS 88,59 Mn | ARS 84,59 Mn | ARS 51,17 Mn | ARS 42,74 Mn | ARS 33,65 Mn | ARS 46,85 Mn | ARS 26,71 Mn |
| FAVÖK | -ARS 4,86 Mr | ARS 1,42 Mr | ARS 2,21 Mr | ARS 409,22 Mn | ARS 868,40 Mn | ARS 358,72 Mn | -ARS 32,60 Mn | -ARS 128,74 Mn | ARS 42,64 Mn | ARS 69,66 Mn | ARS 168,09 Mn | ARS 63,18 Mn | ARS 32,34 Mn | ARS 29,35 Mn | ARS 32,31 Mn | ARS 15,70 Mn | ARS 14,05 Mn | ARS 8,43 Mn | ARS 26,09 Mn | ARS 13,92 Mn |
| Net Kâr | -ARS 5,42 Mr | -ARS 9,14 Mr | ARS 2,00 Mr | ARS 446,39 Mn | ARS 398,46 Mn | ARS 236,97 Mn | -ARS 110,22 Mn | -ARS 153,70 Mn | -ARS 972.778 | ARS 36,61 Mn | ARS 105,33 Mn | ARS 31,97 Mn | ARS 18,16 Mn | ARS 15,93 Mn | ARS 23,62 Mn | ARS 13,75 Mn | ARS 10,35 Mn | ARS 10,26 Mn | ARS 17,21 Mn | ARS 8,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -9,80 | -16,53 | 7,24 | 1,61 | 1,44 | 0,86 | -0,40 | -0,56 | -0,00 | 0,13 | 0,38 | 0,12 | 0,07 | 0,06 | 0,09 | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -ARS 6,79 Mr | ARS 2,10 Mr | ARS 2,47 Mr | -ARS 625,97 Mn | ARS 493,26 Mn | ARS 507,95 Mn | ARS 72,41 Mn | ARS 24,93 Mn | -ARS 129,43 Mn | -ARS 75,49 Mn | ARS 24,90 Mn | -ARS 6,54 Mn | -ARS 45,59 Mn | -ARS 4,20 Mn | -ARS 6,63 Mn | ARS 10,45 Mn | ARS 4,77 Mn | ARS 20,26 Mn | ARS 5,76 Mn | ARS 4,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -ARS 584,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,7% | 2,3% | 3,1% | 14,5% | 14,7% | 27,6% | 35,0% | 34,3% | 37,5% | 25,9% | 16,5% | 24,1% | 25,0% | 16,8% | 11,5% | 12,5% | 15,2% | 12,0% | 10,2% | 12,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,38 | 1,45 | 1,43 | 1,59 | 1,47 | 1,13 | 1,34 | 1,35 | 1,36 | 1,58 | 1,70 | 1,52 | 1,47 | 1,69 | 1,68 | 1,55 | 1,45 | 1,48 | 1,62 | 1,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,31 | 2,11 | 1,29 | 0,41 | 0,23 | 0,12 | 0,08 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,4% | 17,4% | 19,8% | 17,1% | 25,0% | 23,1% | 14,5% | 6,8% | 19,8% | 23,0% | 29,2% | 25,7% | 21,9% | 22,3% | 23,6% | 20,7% | 21,9% | 19,7% | 25,9% | 21,2% |
| FAVÖK Marjı | -7,8% | 2,5% | 6,4% | 3,7% | 13,8% | 10,8% | -1,5% | -8,1% | 3,4% | 6,8% | 16,2% | 10,7% | 6,8% | 7,4% | 9,0% | 6,4% | 7,2% | 4,9% | 14,4% | 11,0% |
| Net Kâr Marjı | -8,7% | -16,2% | 5,8% | 4,0% | 6,3% | 7,1% | -5,1% | -9,7% | -0,1% | 3,6% | 10,2% | 5,4% | 3,8% | 4,0% | 6,6% | 5,6% | 5,3% | 6,0% | 9,5% | 6,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,9% | 3,7% | 7,2% | -5,6% | 7,8% | 15,3% | 3,4% | 1,6% | -10,5% | -7,3% | 2,4% | -1,1% | -9,6% | -1,1% | -1,9% | 4,2% | 2,4% | 11,9% | 3,2% | 3,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| YPF SA Class D | 8375,00 | +%3,65 | |
| Grupo Financiero Galicia SA Class B | 5960,00 | +%0,51 | |
TE TECO2 | Telecom Argentina SA Class B | 3985,00 | -%0,62 |
TE TECO2.CI | Telecom Argentina SA Class B | 3975,00 | +%1,02 |
BM BMA | Banco Macro SA Class B | 10510,00 | +%1,06 |
PA PAMP | Pampa Energia SA | 5210,00 | +%0,29 |
TG TGSU2 | Transportadora de Gas del Sur SA Class B | 8440,00 | +%1,56 |