MOLIMolinos Rio de la Plata SA Class B
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ARS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $347,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ARS 732,69 Mr | ARS 647,18 Mr | ARS 355,67 Mr | ARS 104,04 Mr | ARS 50,70 Mr | ARS 35,73 Mr | ARS 26,13 Mr | ARS 17,55 Mr | ARS 8,80 Mr | ARS 7,78 Mr | ARS 10,02 Mr | ARS 7,80 Mr | ARS 8,99 Mr | ARS 7,27 Mr | ARS 6,05 Mr | ARS 4,92 Mr | ARS 3,72 Mr | ARS 3,71 Mr | ARS 3,56 Mr | ARS 2,50 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ARS 38,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ARS 482,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ARS 250,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ARS 264,72 Mr | ARS 126,79 Mr | ARS 54,80 Mr | ARS 19,53 Mr | ARS 12,34 Mr | ARS 12,03 Mr | ARS 10,33 Mr | ARS 7,31 Mr | ARS 3,77 Mr | ARS 2,38 Mr | ARS 3,56 Mr | ARS 3,06 Mr | ARS 5,32 Mr | ARS 4,10 Mr | ARS 3,18 Mr | ARS 2,19 Mr | ARS 1,55 Mr | ARS 1,51 Mr | ARS 1,46 Mr | ARS 1,10 Mr |
| Net Borç† | ARS 226,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ARS 951,94 Mr | ARS 882,12 Mr | ARS 432,86 Mr | ARS 138,34 Mr | ARS 66,57 Mr | ARS 46,07 Mr | ARS 32,77 Mr | ARS 21,37 Mr | ARS 12,30 Mr | ARS 10,71 Mr | ARS 25,64 Mr | ARS 24,55 Mr | ARS 20,43 Mr | ARS 17,21 Mr | ARS 14,98 Mr | ARS 10,54 Mr | ARS 8,04 Mr | ARS 8,01 Mr | ARS 5,66 Mr | ARS 4,25 Mr |
| Brüt Kâr | ARS 224,67 Mr | ARS 189,46 Mr | ARS 121,56 Mr | ARS 32,58 Mr | ARS 16,85 Mr | ARS 11,49 Mr | ARS 7,42 Mr | ARS 5,70 Mr | ARS 3,85 Mr | ARS 4,09 Mr | ARS 3,86 Mr | ARS 3,82 Mr | ARS 2,14 Mr | ARS 1,92 Mr | ARS 1,77 Mr | ARS 1,04 Mr | ARS 819,24 Mn | ARS 720,52 Mn | ARS 385,37 Mn | ARS 292,57 Mn |
| FAVÖK | ARS 6,90 Mr | -ARS 3,48 Mr | ARS 36,99 Mr | ARS 6,58 Mr | ARS 4,93 Mr | ARS 3,12 Mr | ARS 537,76 Mn | ARS 848,23 Mn | ARS 224,74 Mn | ARS 802,53 Mn | ARS 1,03 Mr | ARS 1,42 Mr | ARS 361,48 Mn | ARS 530,78 Mn | ARS 722,42 Mn | ARS 325,11 Mn | ARS 611,34 Mn | ARS 554,80 Mn | ARS 554,08 Mn | ARS 299,50 Mn |
| Net Kâr | -ARS 40,71 Mr | ARS 32,69 Mr | ARS 46,22 Mr | ARS 8,20 Mr | ARS 2,83 Mr | ARS 1,75 Mr | -ARS 1,01 Mr | -ARS 1,70 Mr | -ARS 187,43 Mn | ARS 453,84 Mn | ARS 1,10 Mr | ARS 671,13 Mn | -ARS 189,84 Mn | ARS 29,96 Mn | ARS 197,28 Mn | ARS 376,20 Mn | ARS 237,51 Mn | ARS 207,64 Mn | ARS 322,45 Mn | ARS 67,99 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -202,13 | 162,29 | 229,50 | 40,70 | 14,04 | 8,67 | -5,00 | -8,45 | -1,16 | 3,48 | 5,43 | 3,33 | -0,95 | 0,15 | 0,98 | 1,87 | 1,17 | 1,03 | 1,60 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ARS 26,09 Mr | -ARS 53,70 Mr | ARS 203,23 Mr | ARS 13,71 Mr | ARS 10,96 Mr | ARS 13,88 Mr | ARS 1,92 Mr | -ARS 629,92 Mn | -ARS 887,53 Mn | -ARS 375,12 Mn | ARS 1,27 Mr | ARS 1,79 Mr | ARS 372,50 Mn | -ARS 234,40 Mn | -ARS 182,53 Mn | ARS 205,63 Mn | ARS 127,64 Mn | ARS 1,06 Mr | -ARS 42,36 Mn | -ARS 2,02 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -ARS 24,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,1% | 19,6% | 15,4% | 18,8% | 24,3% | 33,7% | 39,5% | 41,6% | 42,8% | 30,6% | 35,5% | 39,2% | 59,2% | 56,3% | 52,5% | 44,6% | 41,5% | 40,7% | 40,9% | 43,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,30 | 1,36 | 1,22 | 1,33 | 1,31 | 1,29 | 1,25 | 1,22 | 1,40 | 1,38 | 2,56 | 3,15 | 2,27 | 2,37 | 2,47 | 2,14 | 2,16 | 2,16 | 1,59 | 1,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,80 | 3,52 | 1,73 | 0,55 | 0,27 | 0,18 | 0,13 | 0,09 | 0,05 | 0,04 | 0,10 | 0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,6% | 21,5% | 28,1% | 23,6% | 25,3% | 24,9% | 22,6% | 26,7% | 31,3% | 38,2% | 15,0% | 15,6% | 10,5% | 11,2% | 11,8% | 9,9% | 10,2% | 9,0% | 6,8% | 6,9% |
| FAVÖK Marjı | 0,7% | -0,4% | 8,5% | 4,8% | 7,4% | 6,8% | 1,6% | 4,0% | 1,8% | 7,5% | 4,0% | 5,8% | 1,8% | 3,1% | 4,8% | 3,1% | 7,6% | 6,9% | 9,8% | 7,0% |
| Net Kâr Marjı | -4,3% | 3,7% | 10,7% | 5,9% | 4,2% | 3,8% | -3,1% | -8,0% | -1,5% | 4,2% | 4,3% | 2,7% | -0,9% | 0,2% | 1,3% | 3,6% | 3,0% | 2,6% | 5,7% | 1,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,7% | -6,1% | 47,0% | 9,9% | 16,5% | 30,1% | 5,9% | -2,9% | -7,2% | -3,5% | 5,0% | 7,3% | 1,8% | -1,4% | -1,2% | 2,0% | 1,6% | 13,2% | -0,7% | -0,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| YPF SA Class D | 8080,00 | -%4,27 | |
| Grupo Financiero Galicia SA Class B | 5930,00 | -%5,65 | |
TE TECO2 | Telecom Argentina SA Class B | 4010,00 | -%5,20 |
TE TECO2.CI | Telecom Argentina SA Class B | 3935,00 | -%7,19 |
BM BMA | Banco Macro SA Class B | 10400,00 | -%6,64 |
PA PAMP | Pampa Energia SA | 5195,00 | +%2,87 |
TG TGSU2 | Transportadora de Gas del Sur SA Class B | 8310,00 | -%3,99 |