REGEGarcia Reguera SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ARS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,98 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ARS 7,75 Mr | ARS 6,48 Mr | ARS 2,76 Mr | ARS 1,22 Mr | ARS 589,15 Mn | ARS 317,05 Mn | ARS 227,50 Mn | ARS 101,77 Mn | ARS 95,93 Mn | ARS 86,69 Mn | ARS 65,55 Mn | ARS 52,16 Mn | ARS 40,31 Mn | ARS 32,80 Mn | ARS 30,25 Mn | ARS 26,58 Mn | ARS 19,78 Mn | ARS 19,25 Mn | ARS 16,98 Mn | ARS 14,75 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ARS 1,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ARS 3,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ARS 4,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ARS 1,25 Mr | ARS 792,37 Mn | ARS 413,56 Mn | ARS 179,89 Mn | ARS 87,35 Mn | ARS 58,88 Mn | ARS 58,19 Mn | ARS 37,48 Mn | ARS 31,71 Mn | ARS 26,55 Mn | ARS 16,54 Mn | ARS 15,18 Mn | ARS 972.475 | ARS 989.484 | ARS 790.100 | ARS 532.097 | ARS 230.027 | ARS 253.225 | ARS 151.933 | ARS 20.922 |
| Net Borç† | -ARS 212,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ARS 17,27 Mr | ARS 14,19 Mr | ARS 5,58 Mr | ARS 2,72 Mr | ARS 1,28 Mr | ARS 724,24 Mn | ARS 591,62 Mn | ARS 409,80 Mn | ARS 354,27 Mn | ARS 306,37 Mn | ARS 235,63 Mn | ARS 177,95 Mn | ARS 139,61 Mn | ARS 110,51 Mn | ARS 86,01 Mn | ARS 58,48 Mn | ARS 49,01 Mn | ARS 43,55 Mn | ARS 36,18 Mn | ARS 27,19 Mn |
| Brüt Kâr | ARS 7,04 Mr | ARS 4,41 Mr | ARS 2,28 Mr | ARS 1,19 Mr | ARS 586,61 Mn | ARS 319,04 Mn | ARS 229,83 Mn | ARS 186,42 Mn | ARS 160,96 Mn | ARS 142,97 Mn | ARS 107,12 Mn | ARS 80,79 Mn | ARS 60,54 Mn | ARS 47,02 Mn | ARS 19,53 Mn | ARS 13,71 Mn | ARS 11,10 Mn | ARS 10,33 Mn | ARS 8,36 Mn | ARS 6,02 Mn |
| FAVÖK | ARS 244,16 Mn | -ARS 814,76 Mn | ARS 489,50 Mn | ARS 364,66 Mn | ARS 140,18 Mn | ARS 45,88 Mn | -ARS 4,05 Mn | ARS 30,16 Mn | ARS 31,15 Mn | ARS 35,01 Mn | ARS 27,45 Mn | ARS 20,31 Mn | ARS 11,78 Mn | ARS 9,02 Mn | ARS 7,39 Mn | ARS 5,66 Mn | ARS 4,61 Mn | ARS 4,57 Mn | ARS 3,54 Mn | ARS 2,37 Mn |
| Net Kâr | -ARS 392,24 Mn | -ARS 1,19 Mr | ARS 291,20 Mn | ARS 218,16 Mn | ARS 96,42 Mn | ARS 38,40 Mn | ARS 5,64 Mn | ARS 10,76 Mn | ARS 12,02 Mn | ARS 16,80 Mn | ARS 11,77 Mn | ARS 7,82 Mn | ARS 6,02 Mn | ARS 4,51 Mn | ARS 3,89 Mn | ARS 3,17 Mn | ARS 2,53 Mn | ARS 2,86 Mn | ARS 1,90 Mn | ARS 1,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -196,12 | -595,98 | 145,60 | 109,08 | 48,21 | 19,20 | 2,82 | 5,38 | 6,01 | 8,40 | 5,88 | 3,91 | 3,01 | 2,25 | — | — | 1,26 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ARS 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ARS 549,11 Mn | ARS 1,14 Mr | ARS 618,40 Mn | ARS 355,96 Mn | ARS 88,56 Mn | ARS 17,58 Mn | ARS 36,93 Mn | ARS 12,78 Mn | ARS 11,49 Mn | ARS 4,36 Mn | ARS 13,44 Mn | ARS 287.440 | ARS 5,35 Mn | ARS 4,51 Mn | ARS 2,25 Mn | ARS 2,63 Mn | ARS 2,33 Mn | ARS 1,56 Mn | ARS 1,02 Mn | ARS 1,39 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -ARS 103,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,2% | 12,2% | 15,0% | 14,8% | 14,8% | 18,6% | 25,6% | 36,8% | 33,1% | 30,6% | 25,2% | 29,1% | 2,4% | 3,0% | 2,6% | 2,0% | 1,2% | 1,3% | 0,9% | 0,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,23 | 2,19 | 2,02 | 2,24 | 2,17 | 2,28 | 2,60 | 4,03 | 3,69 | 3,53 | 3,59 | 3,41 | 3,46 | 3,37 | 2,84 | 2,20 | 2,48 | 2,26 | 2,13 | 1,84 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,04 | 3,32 | 1,31 | 0,64 | 0,30 | 0,17 | 0,14 | 0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ARS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 40,8% | 31,1% | 40,9% | 43,8% | 45,8% | 44,1% | 38,8% | 45,5% | 45,4% | 46,7% | 45,5% | 45,4% | 43,4% | 42,5% | 22,7% | 23,4% | 22,6% | 23,7% | 23,1% | 22,1% |
| FAVÖK Marjı | 1,4% | -5,7% | 8,8% | 13,4% | 11,0% | 6,3% | -0,7% | 7,4% | 8,8% | 11,4% | 11,6% | 11,4% | 8,4% | 8,2% | 8,6% | 9,7% | 9,4% | 10,5% | 9,8% | 8,7% |
| Net Kâr Marjı | -2,3% | -8,4% | 5,2% | 8,0% | 7,5% | 5,3% | 1,0% | 2,6% | 3,4% | 5,5% | 5,0% | 4,4% | 4,3% | 4,1% | 4,5% | 5,4% | 5,2% | 6,6% | 5,3% | 4,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,2% | 8,0% | 11,1% | 13,1% | 6,9% | 2,4% | 6,2% | 3,1% | 3,2% | 1,4% | 5,7% | 0,2% | 3,8% | 4,1% | 2,6% | 4,5% | 4,8% | 3,6% | 2,8% | 5,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| YPF SA Class D | 8375,00 | +%3,65 | |
| Grupo Financiero Galicia SA Class B | 5960,00 | +%0,51 | |
TE TECO2 | Telecom Argentina SA Class B | 3985,00 | -%0,62 |
TE TECO2.CI | Telecom Argentina SA Class B | 3975,00 | +%1,02 |
BM BMA | Banco Macro SA Class B | 10510,00 | +%1,06 |
PA PAMP | Pampa Energia SA | 5210,00 | +%0,29 |
TG TGSU2 | Transportadora de Gas del Sur SA Class B | 8440,00 | +%1,56 |