ADXAudax Renovables SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $598,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €1,36 Mr | €1,37 Mr | €1,30 Mr | €1,32 Mr | €1,34 Mr | €1,15 Mr | €774,25 Mn | €832,90 Mn | €644,94 Mn | €250,95 Mn | €300,24 Mn | €374,67 Mn | €364,33 Mn | €449,40 Mn | €567,66 Mn | €733,28 Mn | €683,33 Mn | €669,92 Mn | €272,28 Mn | €108,83 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €278,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €1,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €222,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €611,12 Mn | €599,56 Mn | €603,76 Mn | €662,43 Mn | €788,70 Mn | €660,83 Mn | €338,02 Mn | €398,51 Mn | €345,20 Mn | €136,42 Mn | €148,66 Mn | €173,46 Mn | €183,56 Mn | €215,95 Mn | €253,88 Mn | €253,42 Mn | €157,78 Mn | €149,88 Mn | €52,30 Mn | €62,53 Mn |
| Net Borç† | €316,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €1,88 Mr | €1,98 Mr | €2,29 Mr | €2,63 Mr | €1,68 Mr | €967,44 Mn | €1,04 Mr | €984,35 Mn | €670,64 Mn | €30,17 Mn | €28,48 Mn | €25,62 Mn | €37,87 Mn | €44,65 Mn | €43,01 Mn | €30,10 Mn | €21,41 Mn | €20,24 Mn | €7,52 Mn | €3,68 Mn |
| Brüt Kâr | €100,52 Mn | €110,21 Mn | €100,74 Mn | €39,77 Mn | €33,57 Mn | €41,87 Mn | €49,07 Mn | €26,57 Mn | €18,35 Mn | €2,63 Mn | €7,38 Mn | €4,61 Mn | €10,82 Mn | €25,42 Mn | €21,51 Mn | €15,96 Mn | €9,95 Mn | €10,31 Mn | €3,94 Mn | €2,30 Mn |
| FAVÖK | €100,03 Mn | €115,09 Mn | €99,31 Mn | €51,66 Mn | €47,01 Mn | €54,79 Mn | €68,30 Mn | €44,82 Mn | €37,13 Mn | €18,30 Mn | €12,77 Mn | €14,82 Mn | €25,72 Mn | €31,73 Mn | €29,51 Mn | €18,91 Mn | €13,37 Mn | €12,54 Mn | €4,44 Mn | €1,86 Mn |
| Net Kâr | €19,59 Mn | €60,56 Mn | €29,03 Mn | €3,54 Mn | -€1,72 Mn | €26,39 Mn | €25,42 Mn | €8,41 Mn | €8,25 Mn | -€31,61 Mn | -€53,47 Mn | €2,00 Mn | €1,37 Mn | -€68,98 Mn | -€102,46 Mn | -€47,92 Mn | €1,21 Mn | €2,29 Mn | €1,51 Mn | €1,33 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | 0,13 | 0,07 | 0,01 | -0,00 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,06 | -0,23 | -0,38 | 0,01 | 0,01 | -0,50 | -0,74 | -0,35 | 0,01 | 0,02 | 0,04 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €1,76 Mn | €32,31 Mn | €118,24 Mn | €122,35 Mn | -€103,75 Mn | €59,70 Mn | €48,25 Mn | €55,30 Mn | -€87,07 Mn | €8,08 Mn | -€29,79 Mn | -€6,62 Mn | €5,76 Mn | €8,22 Mn | -€10,80 Mn | -€86,63 Mn | -€12,21 Mn | -€89,37 Mn | -€1,55 Mn | -€49,36 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€63,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,9% | 43,8% | 46,6% | 50,3% | 58,7% | 57,6% | 43,7% | 47,8% | 53,5% | 54,4% | 49,5% | 46,3% | 50,4% | 48,1% | 44,7% | 34,6% | 23,1% | 22,4% | 19,2% | 57,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,38 | 1,45 | 1,77 | 1,99 | 1,25 | 0,84 | 1,34 | 1,18 | 1,04 | 0,12 | 0,09 | 0,07 | 0,10 | 0,10 | 0,08 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 8,41 | 8,89 | 10,28 | 11,78 | 7,53 | 4,34 | 4,67 | 4,42 | 3,01 | 0,14 | 0,13 | 0,11 | 0,17 | 0,20 | 0,19 | 0,14 | 0,10 | 0,09 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,4% | 5,6% | 4,4% | 1,5% | 2,0% | 4,3% | 4,7% | 2,7% | 2,7% | 8,7% | 25,9% | 18,0% | 28,6% | 56,9% | 50,0% | 53,0% | 46,4% | 50,9% | 52,4% | 62,6% |
| FAVÖK Marjı | 5,3% | 5,8% | 4,3% | 2,0% | 2,8% | 5,7% | 6,6% | 4,6% | 5,5% | 60,7% | 44,8% | 57,8% | 67,9% | 71,1% | 68,6% | 62,8% | 62,4% | 62,0% | 59,1% | 50,6% |
| Net Kâr Marjı | 1,0% | 3,1% | 1,3% | 0,1% | -0,1% | 2,7% | 2,4% | 0,9% | 1,2% | -104,8% | -187,8% | 7,8% | 3,6% | -154,5% | -238,2% | -159,2% | 5,7% | 11,3% | 20,0% | 36,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,1% | 1,6% | 5,2% | 4,7% | -6,2% | 6,2% | 4,6% | 5,6% | -13,0% | 26,8% | -104,6% | -25,8% | 15,2% | 18,4% | -25,1% | -287,8% | -57,0% | -441,5% | -20,6% | -1.341,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.