ALCAltia Consultores S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $513,27 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €185,47 Mn | €166,87 Mn | €153,16 Mn | €142,77 Mn | €85,08 Mn | €81,83 Mn | €55,36 Mn | €50,44 Mn | €45,41 Mn | €40,67 Mn | €39,72 Mn | €36,42 Mn | €28,03 Mn | €21,57 Mn | €19,18 Mn | €16,73 Mn | €11,80 Mn | €9,95 Mn | €7,94 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €26,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €84,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €101,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €10,34 Mn | €19,28 Mn | €24,39 Mn | €38,55 Mn | €4,26 Mn | €10,71 Mn | €12.206 | €7.723 | €11.006 | €1.101 | €595.075 | €3,42 Mn | €4,61 Mn | €2,58 Mn | €3,25 Mn | €1,73 Mn | €1,33 Mn | €955.883 | €457.973 |
| Net Borç† | -€16,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | €315,29 Mn | €255,66 Mn | €241,31 Mn | €167,19 Mn | €125,93 Mn | €129,97 Mn | €70,71 Mn | €69,30 Mn | €64,71 Mn | €66,74 Mn | €65,29 Mn | €54,09 Mn | €34,86 Mn | €28,35 Mn | €20,10 Mn | €17,66 Mn | €16,27 Mn | €14,34 Mn | €11,67 Mn |
| Brüt Kâr | €37,78 Mn | €31,59 Mn | €31,87 Mn | €24,35 Mn | €18,54 Mn | €15,84 Mn | €13,02 Mn | €12,96 Mn | €11,80 Mn | €11,30 Mn | €12,63 Mn | €9,68 Mn | €3,93 Mn | €3,63 Mn | €1,38 Mn | €2,31 Mn | €1,75 Mn | €1,51 Mn | €1,86 Mn |
| FAVÖK | €29,84 Mn | €24,37 Mn | €24,11 Mn | €15,52 Mn | €12,94 Mn | €11,75 Mn | €9,22 Mn | €9,80 Mn | €8,79 Mn | €8,91 Mn | €9,61 Mn | €6,73 Mn | €4,65 Mn | €4,11 Mn | €1,68 Mn | -€9,68 Mn | €1,59 Mn | €1,38 Mn | €576.100 |
| Net Kâr | €21,07 Mn | €15,44 Mn | €15,36 Mn | €10,20 Mn | €8,73 Mn | €6,19 Mn | €6,31 Mn | €6,74 Mn | €6,12 Mn | €6,28 Mn | €7,25 Mn | €4,49 Mn | €2,92 Mn | €2,50 Mn | €1,03 Mn | €1,69 Mn | €1,47 Mn | €1,08 Mn | €647.472 |
| Hisse Başı Kâr | 0,31 | 0,23 | 0,22 | 0,15 | 0,13 | 0,09 | 0,09 | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,11 | 0,07 | 0,04 | 0,04 | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €20,82 Mn | €19,19 Mn | €13,06 Mn | €17,83 Mn | €10,86 Mn | €12,08 Mn | €6,62 Mn | €3,86 Mn | €7,83 Mn | €5,06 Mn | €7,67 Mn | €8,04 Mn | €2,17 Mn | €1,96 Mn | -€1,94 Mn | €423.800 | €24.930 | €986.810 | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,6% | 11,6% | 15,9% | 27,0% | 5,0% | 13,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,5% | 9,4% | 16,4% | 12,0% | 16,9% | 10,3% | 11,3% | 9,6% | 5,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,70 | 1,53 | 1,58 | 1,17 | 1,48 | 1,59 | 1,28 | 1,37 | 1,43 | 1,64 | 1,64 | 1,49 | 1,24 | 1,31 | 1,05 | 1,06 | 1,38 | 1,44 | 1,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,12 | 2,53 | 2,39 | 1,65 | 1,25 | 1,29 | 0,70 | 0,69 | 0,64 | 0,66 | 0,65 | 0,54 | 0,34 | 0,28 | 0,20 | 0,17 | 0,16 | 0,14 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,0% | 12,4% | 13,2% | 14,6% | 14,7% | 12,2% | 18,4% | 18,7% | 18,2% | 16,9% | 19,3% | 17,9% | 11,3% | 12,8% | 6,9% | 13,1% | 10,8% | 10,5% | 15,9% |
| FAVÖK Marjı | 9,5% | 9,5% | 10,0% | 9,3% | 10,3% | 9,0% | 13,0% | 14,1% | 13,6% | 13,4% | 14,7% | 12,5% | 13,3% | 14,5% | 8,4% | -54,8% | 9,8% | 9,6% | 4,9% |
| Net Kâr Marjı | 6,7% | 6,0% | 6,4% | 6,1% | 6,9% | 4,8% | 8,9% | 9,7% | 9,5% | 9,4% | 11,1% | 8,3% | 8,4% | 8,8% | 5,1% | 9,5% | 9,0% | 7,5% | 5,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,6% | 7,5% | 5,4% | 10,7% | 8,6% | 9,3% | 9,4% | 5,6% | 12,1% | 7,6% | 11,8% | 14,9% | 6,2% | 6,9% | -9,6% | 2,4% | 0,2% | 6,9% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.