CAFConstrucciones y Auxiliar de Ferrocarriles, S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,04 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €5,53 Mr | €5,22 Mr | €5,05 Mr | €4,95 Mr | €4,27 Mr | €4,08 Mr | €4,32 Mr | €4,01 Mr | €3,13 Mr | €3,23 Mr | €2,87 Mr | €2,96 Mr | €2,81 Mr | €2,67 Mr | €2,38 Mr | €2,22 Mr | €2,35 Mr | €1,84 Mr | €1,26 Mr | €1,04 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €598,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €4,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €987,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €880,18 Mn | €906,65 Mn | €897,77 Mn | €956,59 Mn | €1,01 Mr | €1,03 Mr | €1,13 Mr | €1,02 Mr | €668,76 Mn | €747,76 Mn | €859,70 Mn | €837,21 Mn | €706,66 Mn | €683,10 Mn | €358,36 Mn | €198,35 Mn | €166,38 Mn | €176,84 Mn | €187,26 Mn | €96,95 Mn |
| Net Borç† | €253,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €4,49 Mr | €4,21 Mr | €3,83 Mr | €3,17 Mr | €2,94 Mr | €2,76 Mr | €2,60 Mr | €2,05 Mr | €1,48 Mr | €1,32 Mr | €1,28 Mr | €1,45 Mr | €1,54 Mr | €1,72 Mr | €1,73 Mr | €1,58 Mr | €1,26 Mr | €1,00 Mr | €874,47 Mn | €805,73 Mn |
| Brüt Kâr | €851,60 Mn | €738,48 Mn | €631,67 Mn | €540,82 Mn | €553,59 Mn | €462,17 Mn | €505,74 Mn | €481,01 Mn | €413,19 Mn | €293,25 Mn | €307,19 Mn | €272,90 Mn | €395,79 Mn | €513,45 Mn | €448,95 Mn | €385,95 Mn | €377,79 Mn | €291,87 Mn | €233,15 Mn | €167,54 Mn |
| FAVÖK | €330,20 Mn | €309,74 Mn | €272,66 Mn | €225,43 Mn | €248,77 Mn | €196,11 Mn | €201,19 Mn | €196,98 Mn | €174,86 Mn | €127,88 Mn | €161,77 Mn | €141,14 Mn | €218,81 Mn | €176,57 Mn | €222,44 Mn | €197,94 Mn | €149,59 Mn | €81,83 Mn | €99,16 Mn | €59,71 Mn |
| Net Kâr | €146,26 Mn | €103,25 Mn | €89,16 Mn | €52,19 Mn | €85,92 Mn | €9,01 Mn | €24,75 Mn | €43,46 Mn | €42,41 Mn | €35,01 Mn | €41,04 Mn | €59,68 Mn | €90,18 Mn | €99,45 Mn | €107,11 Mn | €129,62 Mn | €124,34 Mn | €105,74 Mn | €87,63 Mn | €34,64 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,27 | 3,02 | 2,60 | 1,52 | 2,51 | 0,26 | 0,72 | 1,27 | 1,24 | 1,02 | 1,20 | 1,74 | 2,63 | 2,90 | 3,13 | 3,78 | 3,63 | 3,09 | 2,56 | 1,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€50,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €48,63 Mn | €78,78 Mn | -€14,71 Mn | -€1,64 Mn | €73,78 Mn | €78,12 Mn | €2,29 Mn | €240,76 Mn | €42,13 Mn | €262,40 Mn | €30,40 Mn | €5,62 Mn | -€125,43 Mn | €24,74 Mn | €13,00 Mn | -€92,26 Mn | -€47,83 Mn | €128,00 Mn | €36,31 Mn | -€90,89 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€113,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,9% | 17,4% | 17,8% | 19,3% | 23,7% | 25,4% | 26,2% | 25,4% | 21,4% | 23,1% | 29,9% | 28,3% | 25,2% | 25,6% | 15,1% | 8,9% | 7,1% | 9,6% | 14,8% | 9,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,81 | 0,81 | 0,76 | 0,64 | 0,69 | 0,68 | 0,60 | 0,51 | 0,47 | 0,41 | 0,45 | 0,49 | 0,55 | 0,64 | 0,72 | 0,71 | 0,54 | 0,55 | 0,69 | 0,77 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,54 | 4,26 | 3,87 | 3,20 | 2,98 | 2,80 | 2,63 | 2,07 | 1,50 | 1,33 | 1,30 | 1,47 | 1,55 | 1,74 | 1,75 | 1,60 | 1,27 | 1,02 | 0,89 | 0,82 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,0% | 17,5% | 16,5% | 17,1% | 18,8% | 16,7% | 19,5% | 23,5% | 28,0% | 22,2% | 23,9% | 18,9% | 25,8% | 29,8% | 26,0% | 24,5% | 30,0% | 29,0% | 26,7% | 20,8% |
| FAVÖK Marjı | 7,4% | 7,4% | 7,1% | 7,1% | 8,5% | 7,1% | 7,7% | 9,6% | 11,8% | 9,7% | 12,6% | 9,8% | 14,3% | 10,3% | 12,9% | 12,6% | 11,9% | 8,1% | 11,3% | 7,4% |
| Net Kâr Marjı | 3,3% | 2,5% | 2,3% | 1,6% | 2,9% | 0,3% | 1,0% | 2,1% | 2,9% | 2,7% | 3,2% | 4,1% | 5,9% | 5,8% | 6,2% | 8,2% | 9,9% | 10,5% | 10,0% | 4,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,1% | 1,9% | -0,4% | -0,1% | 2,5% | 2,8% | 0,1% | 11,8% | 2,9% | 19,9% | 2,4% | 0,4% | -8,2% | 1,4% | 0,8% | -5,9% | -3,8% | 12,7% | 4,2% | -11,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.