FAEFaes Farma, S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,64 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €1,34 Mr | €853,08 Mn | €776,57 Mn | €727,15 Mn | €645,11 Mn | €581,52 Mn | €510,86 Mn | €490,77 Mn | €450,05 Mn | €341,67 Mn | €301,52 Mn | €278,09 Mn | €285,16 Mn | €286,84 Mn | €291,12 Mn | €297,10 Mn | €293,02 Mn | €275,01 Mn | €276,57 Mn | €232,43 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €117,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €594,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €745,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €409,91 Mn | €7,79 Mn | €8,23 Mn | €7,61 Mn | €4,75 Mn | €5,91 Mn | €8,10 Mn | €46,27 Mn | €47,34 Mn | €0,00 | €0,00 | €7,35 Mn | €33,82 Mn | €58,56 Mn | €74,72 Mn | €81,93 Mn | €73,89 Mn | €60,10 Mn | €65,04 Mn | €48,39 Mn |
| Net Borç† | €279,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €610,46 Mn | €493,65 Mn | €451,17 Mn | €438,75 Mn | €398,56 Mn | €380,24 Mn | €357,40 Mn | €324,31 Mn | €274,58 Mn | €228,63 Mn | €204,72 Mn | €191,74 Mn | €180,39 Mn | €176,11 Mn | €190,22 Mn | €202,51 Mn | €195,32 Mn | €194,18 Mn | €185,94 Mn | €185,19 Mn |
| Brüt Kâr | €228,46 Mn | €201,35 Mn | €181,16 Mn | €171,54 Mn | €150,11 Mn | €141,88 Mn | €138,42 Mn | €122,41 Mn | €108,72 Mn | €93,18 Mn | €79,61 Mn | €73,47 Mn | €60,82 Mn | €56,46 Mn | €59,54 Mn | €45,75 Mn | €64,35 Mn | €64,63 Mn | €50,09 Mn | €59,48 Mn |
| FAVÖK | €101,80 Mn | €112,73 Mn | €100,61 Mn | €98,63 Mn | €84,69 Mn | €76,18 Mn | €66,03 Mn | €56,88 Mn | €50,16 Mn | €56,56 Mn | €37,77 Mn | €36,18 Mn | €24,16 Mn | €17,98 Mn | €19,96 Mn | -€38,96 Mn | €29,87 Mn | €31,86 Mn | €21,98 Mn | €31,34 Mn |
| Net Kâr | €79,63 Mn | €111,36 Mn | €91,90 Mn | €89,50 Mn | €82,39 Mn | €72,55 Mn | €63,96 Mn | €51,59 Mn | €41,38 Mn | €36,59 Mn | €30,36 Mn | €25,33 Mn | €22,61 Mn | €19,52 Mn | €14,18 Mn | €20,00 Mn | €21,28 Mn | €19,61 Mn | €21,86 Mn | €22,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,25 | 0,36 | 0,30 | 0,29 | 0,27 | 0,25 | 0,23 | 0,19 | 0,16 | 0,15 | 0,12 | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,06 | 0,09 | 0,09 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€4,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €62,38 Mn | €81,65 Mn | €5,21 Mn | €31,82 Mn | €28,18 Mn | €58,43 Mn | €50,67 Mn | €46,74 Mn | €29,84 Mn | €39,03 Mn | €31,24 Mn | €30,08 Mn | €31,18 Mn | €23,55 Mn | €18,41 Mn | €12,03 Mn | €18,80 Mn | €28,47 Mn | €9,66 Mn | €14,23 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€23,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,5% | 0,9% | 1,1% | 1,0% | 0,7% | 1,0% | 1,6% | 9,4% | 10,5% | 0,0% | 0,0% | 2,6% | 11,9% | 20,4% | 25,7% | 27,6% | 25,2% | 21,9% | 23,5% | 20,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,45 | 0,58 | 0,58 | 0,60 | 0,62 | 0,65 | 0,70 | 0,66 | 0,61 | 0,67 | 0,68 | 0,69 | 0,63 | 0,61 | 0,65 | 0,68 | 0,67 | 0,71 | 0,67 | 0,80 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,82 | 0,66 | 0,61 | 0,59 | 0,53 | 0,51 | 0,48 | 0,43 | 0,37 | 0,31 | 0,27 | 0,26 | 0,24 | 0,24 | 0,26 | 0,27 | 0,26 | 0,26 | 0,25 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 37,4% | 40,8% | 40,2% | 39,1% | 37,7% | 37,3% | 38,7% | 37,7% | 39,6% | 40,8% | 38,9% | 38,3% | 33,7% | 32,1% | 31,3% | 22,6% | 32,9% | 33,3% | 26,9% | 32,1% |
| FAVÖK Marjı | 16,7% | 22,8% | 22,3% | 22,5% | 21,2% | 20,0% | 18,5% | 17,5% | 18,3% | 24,7% | 18,5% | 18,9% | 13,4% | 10,2% | 10,5% | -19,2% | 15,3% | 16,4% | 11,8% | 16,9% |
| Net Kâr Marjı | 13,0% | 22,6% | 20,4% | 20,4% | 20,7% | 19,1% | 17,9% | 15,9% | 15,1% | 16,0% | 14,8% | 13,2% | 12,5% | 11,1% | 7,5% | 9,9% | 10,9% | 10,1% | 11,8% | 12,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,2% | 16,5% | 1,2% | 7,3% | 7,1% | 15,4% | 14,2% | 14,4% | 10,9% | 17,1% | 15,3% | 15,7% | 17,3% | 13,4% | 9,7% | 5,9% | 9,6% | 14,7% | 5,2% | 7,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.