FCCFomento de Construcciones y Contratas, S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,73 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €15,80 Mr | €14,23 Mr | €16,72 Mr | €15,28 Mr | €14,24 Mr | €12,83 Mr | €12,57 Mr | €10,52 Mr | €10,38 Mr | €10,77 Mr | €12,86 Mr | €14,02 Mr | €15,63 Mr | €19,71 Mr | €22,45 Mr | €21,98 Mr | €20,66 Mr | €20,59 Mr | €23,71 Mr | €18,64 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €2,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €10,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €4,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €5,64 Mr | €5,40 Mr | €5,25 Mr | €5,24 Mr | €5,21 Mr | €4,50 Mr | €5,08 Mr | €3,98 Mr | €4,83 Mr | €4,99 Mr | €7,05 Mr | €6,91 Mr | €7,29 Mr | €8,46 Mr | €9,63 Mr | €9,52 Mr | €9,43 Mr | €8,24 Mr | €10,26 Mr | €7,39 Mr |
| Net Borç† | €2,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €9,70 Mr | €9,07 Mr | €8,22 Mr | €7,71 Mr | €6,66 Mr | €6,16 Mr | €6,28 Mr | €5,99 Mr | €5,80 Mr | €5,95 Mr | €6,48 Mr | €6,33 Mr | €6,75 Mr | €11,15 Mr | €11,75 Mr | €12,11 Mr | €12,70 Mr | €14,02 Mr | €13,88 Mr | €9,48 Mr |
| Brüt Kâr | €2,14 Mr | €2,06 Mr | €2,00 Mr | €2,04 Mr | €1,73 Mr | €1,45 Mr | €1,63 Mr | €1,54 Mr | €1,51 Mr | €1,64 Mr | €1,67 Mr | €1,82 Mr | €1,76 Mr | €2,19 Mr | €2,42 Mr | €2,56 Mr | €2,56 Mr | €3,07 Mr | €3,84 Mr | €2,41 Mr |
| FAVÖK | €1,34 Mr | €1,37 Mr | €1,24 Mr | €1,27 Mr | €1,09 Mr | €1,02 Mr | €992,86 Mn | €825,41 Mn | €790,43 Mn | €817,53 Mn | €601,90 Mn | €683,34 Mn | €285,80 Mn | €325,49 Mn | €817,80 Mn | €997,53 Mn | €1,15 Mr | €1,43 Mr | €1,96 Mr | €1,34 Mr |
| Net Kâr | €164,37 Mn | €432,10 Mn | €589,06 Mn | €315,18 Mn | €580,13 Mn | €262,18 Mn | €266,70 Mn | €251,57 Mn | €118,04 Mn | -€161,57 Mn | -€46,29 Mn | -€724,29 Mn | -€1,51 Mr | -€1,03 Mr | €108,25 Mn | €301,25 Mn | €307,20 Mn | €337,18 Mn | €737,85 Mn | €535,51 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,35 | 0,97 | 1,32 | 0,73 | 1,40 | 0,66 | 0,69 | 0,66 | 0,31 | -0,43 | -0,18 | -2,71 | -8,46 | -6,40 | 0,67 | 1,83 | 1,79 | 1,93 | 4,11 | 2,95 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €328,63 Mn | €292,44 Mn | -€119,14 Mn | €828,53 Mn | €272,80 Mn | €59,45 Mn | €178,41 Mn | €73,11 Mn | €323,76 Mn | €419,84 Mn | €6,10 Mn | -€124,01 Mn | -€8,57 Mn | -€188,46 Mn | €127,50 Mn | -€35,42 Mn | €552,09 Mn | -€459,48 Mn | -€487,33 Mn | €444,58 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€713,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 35,7% | 38,0% | 31,4% | 34,3% | 36,6% | 35,0% | 40,4% | 37,8% | 46,5% | 46,3% | 54,8% | 49,3% | 46,6% | 42,9% | 42,9% | 43,3% | 45,6% | 40,0% | 43,3% | 39,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,61 | 0,64 | 0,49 | 0,50 | 0,47 | 0,48 | 0,50 | 0,57 | 0,56 | 0,55 | 0,50 | 0,45 | 0,43 | 0,57 | 0,52 | 0,55 | 0,61 | 0,68 | 0,59 | 0,51 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,05 | 1,91 | 1,73 | 1,62 | 1,40 | 1,30 | 1,32 | 1,26 | 1,22 | 1,25 | 1,37 | 1,34 | 1,42 | 2,35 | 2,48 | 2,55 | 2,68 | 2,96 | 2,93 | 2,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,1% | 22,7% | 24,3% | 26,5% | 26,0% | 23,5% | 25,9% | 25,8% | 26,0% | 27,6% | 25,9% | 28,7% | 26,0% | 19,7% | 20,6% | 21,1% | 20,2% | 21,9% | 27,7% | 25,4% |
| FAVÖK Marjı | 13,8% | 15,1% | 15,1% | 16,5% | 16,3% | 16,6% | 15,8% | 13,8% | 13,6% | 13,7% | 9,3% | 10,8% | 4,2% | 2,9% | 7,0% | 8,2% | 9,1% | 10,2% | 14,1% | 14,1% |
| Net Kâr Marjı | 1,7% | 4,8% | 7,2% | 4,1% | 8,7% | 4,3% | 4,2% | 4,2% | 2,0% | -2,7% | -0,7% | -11,4% | -22,3% | -9,2% | 0,9% | 2,5% | 2,4% | 2,4% | 5,3% | 5,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,4% | 3,2% | -1,4% | 10,8% | 4,1% | 1,0% | 2,8% | 1,2% | 5,6% | 7,1% | 0,1% | -2,0% | -0,1% | -1,7% | 1,1% | -0,3% | 4,3% | -3,3% | -3,5% | 4,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.