GREGrenergy Renovables S.A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,79 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €2,16 Mr | €1,88 Mr | €1,27 Mr | €886,98 Mn | €604,81 Mn | €258,20 Mn | €157,63 Mn | €60,57 Mn | €57,50 Mn | €50,30 Mn | €20,64 Mn | €21,66 Mn | €16,04 Mn | €18,46 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €305,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €1,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €415,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €1,39 Mr | €935,24 Mn | €756,14 Mn | €502,60 Mn | €333,51 Mn | €152,25 Mn | €73,33 Mn | €15,56 Mn | €21,71 Mn | €19,63 Mn | €5,64 Mn | €9,22 Mn | €5,38 Mn | €4,98 Mn |
| Net Borç† | €1,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | €698,04 Mn | €531,58 Mn | €179,14 Mn | €110,58 Mn | €82,51 Mn | €73,39 Mn | €72,29 Mn | €26,58 Mn | €10,17 Mn | €1,22 Mn | €2,09 Mn | €3,19 Mn | €1,70 Mn | €1,28 Mn |
| Brüt Kâr | €198,91 Mn | €145,54 Mn | €114,25 Mn | €51,28 Mn | €43,63 Mn | €27,64 Mn | €13,79 Mn | €9,68 Mn | €111.657 | -€2,48 Mn | -€954.459 | €1,88 Mn | -€889.532 | -€1,15 Mn |
| FAVÖK | €202,11 Mn | €137,41 Mn | €103,45 Mn | €50,32 Mn | €41,76 Mn | €24,13 Mn | €9,93 Mn | €7,09 Mn | -€873.120 | -€2,11 Mn | -€772.750 | €1,40 Mn | -€269.170 | -€687.920 |
| Net Kâr | €86,35 Mn | €59,82 Mn | €51,07 Mn | €10,30 Mn | €16,31 Mn | €15,23 Mn | €11,44 Mn | €9,73 Mn | €3,51 Mn | -€3,04 Mn | €2,94 Mn | €1,72 Mn | €1,36 Mn | €653.291 |
| Hisse Başı Kâr | 3,08 | 2,11 | 1,72 | 0,34 | 0,60 | 0,64 | 0,49 | 0,41 | 0,15 | -0,13 | 0,13 | 0,09 | 0,07 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€612,35 Mn | -€298,03 Mn | -€333,09 Mn | -€151,38 Mn | -€184,40 Mn | -€88,61 Mn | -€30,62 Mn | -€17,23 Mn | -€51,19 Mn | -€10,45 Mn | -€7,45 Mn | -€3,59 Mn | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€650,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 64,5% | 49,9% | 59,7% | 56,7% | 55,1% | 59,0% | 46,5% | 25,7% | 37,8% | 39,0% | 27,3% | 42,6% | 33,6% | 27,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,28 | 0,14 | 0,12 | 0,14 | 0,28 | 0,46 | 0,44 | 0,18 | 0,02 | 0,10 | 0,15 | 0,11 | 0,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,68 | 1,28 | 0,43 | 0,27 | 0,20 | 0,18 | 0,17 | 0,06 | 0,02 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,5% | 27,4% | 63,8% | 46,4% | 52,9% | 37,7% | 19,1% | 36,4% | 1,1% | -202,6% | -45,6% | 58,8% | -52,4% | -90,2% |
| FAVÖK Marjı | 29,0% | 25,8% | 57,7% | 45,5% | 50,6% | 32,9% | 13,7% | 26,7% | -8,6% | -172,3% | -36,9% | 43,9% | -15,9% | -53,9% |
| Net Kâr Marjı | 12,4% | 11,3% | 28,5% | 9,3% | 19,8% | 20,8% | 15,8% | 36,6% | 34,5% | -248,3% | 140,6% | 54,1% | 79,9% | 51,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -87,7% | -56,1% | -185,9% | -136,9% | -223,5% | -120,8% | -42,4% | -64,8% | -503,2% | -854,7% | -356,2% | -112,7% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.