GSJGrupo Empresarial San Jose, S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $565,95 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €1,43 Mr | €1,30 Mr | €1,14 Mr | €978,66 Mn | €933,07 Mn | €988,50 Mn | €1,00 Mr | €995,80 Mn | €964,38 Mn | €1,02 Mr | €984,85 Mn | €2,41 Mr | €2,47 Mr | €2,80 Mr | €2,90 Mr | €2,87 Mr | €2,99 Mr | €3,15 Mr | €3,10 Mr | €1,37 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €621,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €1,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €287,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €29,30 Mn | €18,11 Mn | €17,12 Mn | €16,72 Mn | €18,99 Mn | €157,92 Mn | €182,48 Mn | €429,58 Mn | €478,37 Mn | €545,60 Mn | €555,32 Mn | €555,67 Mn | €1,83 Mr | €1,95 Mr | €1,88 Mr | €1,77 Mr | €1,80 Mr | €1,71 Mr | €1,42 Mr | €222,92 Mn |
| Net Borç† | -€609,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €1,59 Mr | €1,56 Mr | €1,34 Mr | €1,09 Mr | €927,69 Mn | €961,98 Mn | €958,25 Mn | €758,42 Mn | €682,87 Mn | €613,39 Mn | €536,10 Mn | €465,08 Mn | €525,96 Mn | €655,71 Mn | €752,23 Mn | €852,25 Mn | €1,08 Mr | €1,35 Mr | €1,56 Mr | €1,31 Mr |
| Brüt Kâr | €210,37 Mn | €185,18 Mn | €172,78 Mn | €160,57 Mn | €133,17 Mn | €146,28 Mn | €136,28 Mn | €130,16 Mn | €109,55 Mn | €105,12 Mn | €100,58 Mn | €93,10 Mn | €84,06 Mn | €45,02 Mn | €152,32 Mn | €99,28 Mn | €117,82 Mn | -€3,60 Mn | €157,14 Mn | €106,08 Mn |
| FAVÖK | €76,58 Mn | €63,29 Mn | €51,08 Mn | €41,83 Mn | €43,60 Mn | €59,07 Mn | €34,08 Mn | €43,94 Mn | €31,26 Mn | €25,19 Mn | €31,51 Mn | €7,04 Mn | €7,80 Mn | -€41,07 Mn | €51,93 Mn | -€146,65 Mn | -€143,69 Mn | -€12,44 Mn | €146,27 Mn | €82,56 Mn |
| Net Kâr | €39,85 Mn | €33,02 Mn | €19,94 Mn | €16,61 Mn | €12,10 Mn | €22,75 Mn | €162,77 Mn | €13,20 Mn | €11,44 Mn | €10,08 Mn | €8,65 Mn | -€120,05 Mn | -€155,24 Mn | -€97,08 Mn | -€36,15 Mn | -€21,53 Mn | -€43,57 Mn | -€46,36 Mn | €34,46 Mn | €40,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,61 | 0,51 | 0,31 | 0,26 | 0,19 | 0,35 | 2,50 | 0,18 | 0,18 | 0,16 | 0,13 | -1,85 | -2,39 | -1,49 | -0,55 | -0,33 | -0,67 | -0,71 | 0,53 | 0,63 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€5.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €167,18 Mn | €131,04 Mn | €102,39 Mn | €27,82 Mn | €25,45 Mn | €75,81 Mn | €11,59 Mn | €76,70 Mn | €15,60 Mn | €69,16 Mn | €27,67 Mn | €42,78 Mn | €50,35 Mn | €74,42 Mn | €37,48 Mn | €44,22 Mn | -€72,97 Mn | -€147,94 Mn | -€780,43 Mn | -€24,42 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€7,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,0% | 1,4% | 1,5% | 1,7% | 2,0% | 16,0% | 18,2% | 43,1% | 49,6% | 53,4% | 56,4% | 23,1% | 74,1% | 69,8% | 65,0% | 61,8% | 60,2% | 54,3% | 45,7% | 16,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,11 | 1,19 | 1,18 | 1,12 | 0,99 | 0,97 | 0,96 | 0,76 | 0,71 | 0,60 | 0,54 | 0,19 | 0,21 | 0,23 | 0,26 | 0,30 | 0,36 | 0,43 | 0,50 | 0,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,52 | 5,41 | 4,64 | 3,79 | 3,22 | 3,34 | 3,33 | 2,64 | 2,37 | 2,13 | 1,86 | 1,62 | 1,83 | 2,28 | 2,61 | 2,96 | 3,76 | 4,69 | 5,42 | 4,56 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,2% | 11,9% | 12,9% | 14,7% | 14,4% | 15,2% | 14,2% | 17,2% | 16,0% | 17,1% | 18,8% | 20,0% | 16,0% | 6,9% | 20,2% | 11,6% | 10,9% | -0,3% | 10,1% | 8,1% |
| FAVÖK Marjı | 4,8% | 4,1% | 3,8% | 3,8% | 4,7% | 6,1% | 3,6% | 5,8% | 4,6% | 4,1% | 5,9% | 1,5% | 1,5% | -6,3% | 6,9% | -17,2% | -13,3% | -0,9% | 9,4% | 6,3% |
| Net Kâr Marjı | 2,5% | 2,1% | 1,5% | 1,5% | 1,3% | 2,4% | 17,0% | 1,7% | 1,7% | 1,6% | 1,6% | -25,8% | -29,5% | -14,8% | -4,8% | -2,5% | -4,0% | -3,4% | 2,2% | 3,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,5% | 8,4% | 7,7% | 2,5% | 2,7% | 7,9% | 1,2% | 10,1% | 2,3% | 11,3% | 5,2% | 9,2% | 9,6% | 11,3% | 5,0% | 5,2% | -6,7% | -11,0% | -50,0% | -1,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.