MTBMontebalito, S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $69,89 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €106,09 Mn | €102,33 Mn | €102,31 Mn | €111,49 Mn | €96,17 Mn | €102,09 Mn | €118,80 Mn | €123,74 Mn | €123,41 Mn | €123,73 Mn | €159,67 Mn | €106,24 Mn | €119,83 Mn | €165,36 Mn | €176,95 Mn | €187,52 Mn | €202,29 Mn | €266,27 Mn | €159,88 Mn | €126,78 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €1,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €27,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €78,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €19,41 Mn | €17,09 Mn | €18,53 Mn | €20,20 Mn | €18,09 Mn | €15,85 Mn | €18,68 Mn | €19,50 Mn | €7,74 Mn | €18,11 Mn | €47,58 Mn | €50,31 Mn | €58,58 Mn | €72,02 Mn | €97,13 Mn | €98,24 Mn | €94,22 Mn | €116,78 Mn | €76,20 Mn | €49,70 Mn |
| Net Borç† | €7,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €7,24 Mn | €9,05 Mn | €13,35 Mn | €13,10 Mn | €10,43 Mn | €9,16 Mn | €6,22 Mn | €4,78 Mn | €5,42 Mn | €13,05 Mn | €9,61 Mn | €12,52 Mn | €9,65 Mn | €22,75 Mn | €15,69 Mn | €27,41 Mn | €47,08 Mn | €33,09 Mn | €13,49 Mn | €6,73 Mn |
| Brüt Kâr | €7,98 Mn | €4,05 Mn | €2,82 Mn | €5,18 Mn | €4,02 Mn | -€8,09 Mn | €2,80 Mn | €4,30 Mn | €450.000 | €1,54 Mn | €1,90 Mn | -€2,78 Mn | €2,02 Mn | €7,47 Mn | €6,30 Mn | €6,41 Mn | €13,14 Mn | €15,72 Mn | €6,12 Mn | €4,77 Mn |
| FAVÖK | €5,37 Mn | €1,09 Mn | -€1,33 Mn | €964.000 | €279.000 | -€12,38 Mn | -€1,08 Mn | €50.000 | -€3,43 Mn | €1,01 Mn | €1,53 Mn | -€2,12 Mn | €4,45 Mn | €6,02 Mn | €3,00 Mn | €1,91 Mn | €3,95 Mn | €35,80 Mn | €4,89 Mn | €2,88 Mn |
| Net Kâr | €3,55 Mn | €1,38 Mn | €4,12 Mn | €3,25 Mn | -€6,06 Mn | -€13,66 Mn | -€2,01 Mn | €687.000 | €1,18 Mn | €259.000 | €13,29 Mn | €216.000 | -€31,84 Mn | €348.000 | -€5,04 Mn | -€3,43 Mn | -€13,25 Mn | €2,98 Mn | €15,64 Mn | €11,07 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,11 | 0,04 | 0,13 | 0,11 | -0,19 | -0,43 | -0,06 | 0,02 | 0,04 | 0,01 | 0,58 | 0,01 | -2,13 | 0,02 | -0,34 | -0,23 | -0,87 | 0,19 | 1,18 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€534.000 | -€3,41 Mn | €173.000 | -€918.000 | €1,17 Mn | -€941.000 | -€5,41 Mn | -€16,91 Mn | -€2,69 Mn | €5,70 Mn | -€9,10 Mn | €6,16 Mn | -€3,42 Mn | €15,52 Mn | -€3,66 Mn | -€3,14 Mn | -€28,32 Mn | -€128,99 Mn | -€31,62 Mn | -€26,17 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,3% | 16,7% | 18,1% | 18,1% | 18,8% | 15,5% | 15,7% | 15,8% | 6,3% | 14,6% | 29,8% | 47,4% | 48,9% | 43,6% | 54,9% | 52,4% | 46,6% | 43,9% | 47,7% | 39,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,09 | 0,13 | 0,12 | 0,11 | 0,09 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,11 | 0,06 | 0,12 | 0,08 | 0,14 | 0,09 | 0,15 | 0,23 | 0,12 | 0,08 | 0,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,09 | 0,11 | 0,17 | 0,17 | 0,13 | 0,12 | 0,08 | 0,06 | 0,07 | 0,17 | 0,12 | 0,16 | 0,12 | 0,29 | 0,20 | 0,35 | 0,60 | 0,42 | 0,17 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 110,2% | 44,7% | 21,1% | 39,6% | 38,5% | -88,3% | 45,1% | 90,0% | 8,3% | 11,8% | 19,8% | -22,2% | 20,9% | 32,8% | 40,1% | 23,4% | 27,9% | 47,5% | 45,4% | 70,9% |
| FAVÖK Marjı | 74,2% | 12,0% | -10,0% | 7,4% | 2,7% | -135,2% | -17,4% | 1,0% | -63,3% | 7,8% | 15,9% | -16,9% | 46,1% | 26,5% | 19,1% | 6,9% | 8,4% | 108,2% | 36,3% | 42,9% |
| Net Kâr Marjı | 49,0% | 15,2% | 30,9% | 24,8% | -58,1% | -149,1% | -32,4% | 14,4% | 21,8% | 2,0% | 138,3% | 1,7% | -329,8% | 1,5% | -32,1% | -12,5% | -28,1% | 9,0% | 116,0% | 164,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,4% | -37,7% | 1,3% | -7,0% | 11,3% | -10,3% | -87,0% | -353,9% | -49,6% | 43,6% | -94,7% | 49,2% | -35,4% | 68,2% | -23,3% | -11,5% | -60,2% | -389,8% | -234,4% | -389,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.