NEANicolas Correa, S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $139,14 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €158,55 Mn | €135,63 Mn | €137,63 Mn | €122,22 Mn | €115,09 Mn | €97,14 Mn | €88,15 Mn | €81,47 Mn | €72,90 Mn | €70,87 Mn | €76,24 Mn | €79,53 Mn | €74,96 Mn | €81,06 Mn | €86,21 Mn | €83,08 Mn | €85,56 Mn | €113,78 Mn | €109,13 Mn | €89,94 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €26,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €65,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €93,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €9,93 Mn | €2,23 Mn | €4,89 Mn | €7,56 Mn | €9,06 Mn | €12,27 Mn | €4,64 Mn | €4,34 Mn | €11,69 Mn | €15,15 Mn | €11,05 Mn | €19,59 Mn | €24,40 Mn | €24,60 Mn | €23,26 Mn | €23,02 Mn | €23,20 Mn | €15,10 Mn | €13,85 Mn | €10,04 Mn |
| Net Borç† | -€16,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €119,09 Mn | €121,48 Mn | €109,86 Mn | €98,15 Mn | €76,55 Mn | €66,52 Mn | €73,96 Mn | €71,68 Mn | €58,41 Mn | €59,61 Mn | €55,89 Mn | €55,60 Mn | €54,75 Mn | €31,70 Mn | €63,94 Mn | €31,12 Mn | €55,04 Mn | €113,73 Mn | €89,37 Mn | €63,10 Mn |
| Brüt Kâr | €34,77 Mn | €37,49 Mn | €32,96 Mn | €28,49 Mn | €21,84 Mn | €17,86 Mn | €21,07 Mn | €21,20 Mn | €13,22 Mn | €12,26 Mn | €12,22 Mn | €11,43 Mn | €10,12 Mn | €1,71 Mn | €13,25 Mn | -€7,63 Mn | -€2,92 Mn | €24,04 Mn | €21,53 Mn | €10,34 Mn |
| FAVÖK | €16,07 Mn | €17,84 Mn | €13,58 Mn | €10,11 Mn | €7,49 Mn | €7,15 Mn | €9,35 Mn | €8,12 Mn | €3,50 Mn | €14,14 Mn | €3,66 Mn | €2,96 Mn | €1,41 Mn | -€6,34 Mn | €2,30 Mn | -€9,04 Mn | -€5,39 Mn | €4,08 Mn | €3,00 Mn | -€3,04 Mn |
| Net Kâr | €12,04 Mn | €13,70 Mn | €10,54 Mn | €9,04 Mn | €5,57 Mn | €5,76 Mn | €8,05 Mn | €7,83 Mn | €2,24 Mn | €4,11 Mn | €1,36 Mn | €1,35 Mn | -€84.000 | -€7,09 Mn | €451.000 | -€8,59 Mn | -€5,03 Mn | €4,16 Mn | €4,28 Mn | -€2,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,99 | 1,13 | 0,87 | 0,75 | 0,46 | 0,47 | 0,66 | 0,64 | 0,18 | 0,34 | 0,11 | 0,11 | -0,01 | -0,58 | 0,04 | -0,69 | -0,41 | 0,33 | 0,34 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€284.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€895.000 | €10,65 Mn | €4,29 Mn | €5,22 Mn | €13,64 Mn | -€220.000 | €5,93 Mn | €5,41 Mn | €2,88 Mn | €2,77 Mn | €1,86 Mn | €3,21 Mn | €283.000 | -€1,60 Mn | -€4,50 Mn | -€203.000 | -€8,43 Mn | -€6,44 Mn | €8,26 Mn | -€3,61 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€11,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,3% | 1,6% | 3,6% | 6,2% | 7,9% | 12,6% | 5,3% | 5,3% | 16,0% | 21,4% | 14,5% | 24,6% | 32,6% | 30,4% | 27,0% | 27,7% | 27,1% | 13,3% | 12,7% | 11,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,75 | 0,90 | 0,80 | 0,80 | 0,67 | 0,68 | 0,84 | 0,88 | 0,80 | 0,84 | 0,73 | 0,70 | 0,73 | 0,39 | 0,74 | 0,37 | 0,64 | 1,00 | 0,82 | 0,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,28 | 1,30 | 1,18 | 1,05 | 0,82 | 0,71 | 0,79 | 0,77 | 0,63 | 0,64 | 0,60 | 0,60 | 0,59 | 0,34 | 0,68 | 0,33 | 0,59 | 1,22 | 0,96 | 0,68 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,2% | 30,9% | 30,0% | 29,0% | 28,5% | 26,8% | 28,5% | 29,6% | 22,6% | 20,6% | 21,9% | 20,6% | 18,5% | 5,4% | 20,7% | -24,5% | -5,3% | 21,1% | 24,1% | 16,4% |
| FAVÖK Marjı | 13,5% | 14,7% | 12,4% | 10,3% | 9,8% | 10,7% | 12,6% | 11,3% | 6,0% | 23,7% | 6,5% | 5,3% | 2,6% | -20,0% | 3,6% | -29,0% | -9,8% | 3,6% | 3,4% | -4,8% |
| Net Kâr Marjı | 10,1% | 11,3% | 9,6% | 9,2% | 7,3% | 8,7% | 10,9% | 10,9% | 3,8% | 6,9% | 2,4% | 2,4% | -0,2% | -22,4% | 0,7% | -27,6% | -9,1% | 3,7% | 4,8% | -4,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,8% | 8,8% | 3,9% | 5,3% | 17,8% | -0,3% | 8,0% | 7,5% | 4,9% | 4,7% | 3,3% | 5,8% | 0,5% | -5,1% | -7,0% | -0,7% | -15,3% | -5,7% | 9,2% | -5,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.