OLEDEOLEO, S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $218,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €804,82 Mn | €840,04 Mn | €832,96 Mn | €880,82 Mn | €901,02 Mn | €851,59 Mn | €847,08 Mn | €808,67 Mn | €1,14 Mr | €1,14 Mr | €1,41 Mr | €1,51 Mr | €1,72 Mr | €1,67 Mr | €1,99 Mr | €2,30 Mr | €2,31 Mr | €2,73 Mr | €1,77 Mr | €1,74 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €31,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €373,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €431,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €126,79 Mn | €165,40 Mn | €148,76 Mn | €167,07 Mn | €206,21 Mn | €222,72 Mn | €635,54 Mn | €603,43 Mn | €576,10 Mn | €559,11 Mn | €566,95 Mn | €563,21 Mn | €640,17 Mn | €720,02 Mn | €757,21 Mn | €980,61 Mn | €1,53 Mr | €1,80 Mr | €827,28 Mn | €795,85 Mn |
| Net Borç† | €94,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €820,95 Mn | €996,65 Mn | €837,62 Mn | €827,45 Mn | €703,08 Mn | €665,61 Mn | €561,95 Mn | €605,56 Mn | €692,33 Mn | €695,21 Mn | €817,28 Mn | €773,24 Mn | €812,99 Mn | €828,87 Mn | €960,81 Mn | €1,03 Mr | €1,36 Mr | €1,26 Mr | €1,40 Mr | €1,47 Mr |
| Brüt Kâr | €117,92 Mn | €97,76 Mn | €105,34 Mn | €150,68 Mn | €137,87 Mn | €162,82 Mn | €96,82 Mn | €82,10 Mn | €89,41 Mn | €97,99 Mn | €111,00 Mn | €155,94 Mn | €150,56 Mn | €161,93 Mn | €154,52 Mn | €98,33 Mn | €157,88 Mn | €158,60 Mn | €256,79 Mn | €225,04 Mn |
| FAVÖK | €46,04 Mn | -€28,86 Mn | €28,44 Mn | €42,37 Mn | €47,63 Mn | €71,99 Mn | €30,24 Mn | €14,79 Mn | €11,98 Mn | €8,52 Mn | €17,28 Mn | €67,39 Mn | €68,69 Mn | €57,66 Mn | €72,21 Mn | €16,23 Mn | €38,11 Mn | €19,52 Mn | €80,31 Mn | €52,07 Mn |
| Net Kâr | €9,40 Mn | -€28,32 Mn | -€17,98 Mn | €2,71 Mn | €30,86 Mn | €270,43 Mn | -€10,61 Mn | -€291,06 Mn | -€18,36 Mn | -€179,07 Mn | -€61,27 Mn | -€74,05 Mn | €19,88 Mn | -€245,57 Mn | €1,06 Mn | -€50,23 Mn | -€177,44 Mn | -€192,77 Mn | €26,12 Mn | €11,76 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | -0,06 | -0,04 | 0,01 | 0,06 | 0,29 | -0,01 | -0,24 | -0,02 | -0,15 | -0,05 | -0,06 | 0,02 | -0,23 | 0,00 | -0,27 | -0,67 | -0,82 | 0,11 | 0,05 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €9,47 Mn | €4,40 Mn | -€15,07 Mn | €13,98 Mn | €24,90 Mn | €37,13 Mn | €5,55 Mn | -€15,27 Mn | -€29,34 Mn | -€17,41 Mn | -€35,19 Mn | -€29,76 Mn | €133,63 Mn | €46,93 Mn | €187,47 Mn | €53,91 Mn | €86,86 Mn | €580,64 Mn | -€33,93 Mn | -€222,66 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€7,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,8% | 19,7% | 17,9% | 19,0% | 22,9% | 26,2% | 75,0% | 74,6% | 50,6% | 49,1% | 40,1% | 37,2% | 37,1% | 43,2% | 38,1% | 42,7% | 66,2% | 65,9% | 46,6% | 45,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,02 | 1,19 | 1,01 | 0,94 | 0,78 | 0,78 | 0,66 | 0,75 | 0,61 | 0,61 | 0,58 | 0,51 | 0,47 | 0,50 | 0,48 | 0,45 | 0,59 | 0,46 | 0,79 | 0,84 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,90 | 2,31 | 1,94 | 1,92 | 1,63 | 1,54 | 1,30 | 1,40 | 1,61 | 1,61 | 1,90 | 1,79 | 1,89 | 1,92 | 2,23 | 2,40 | 3,15 | 2,92 | 3,26 | 3,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,4% | 9,8% | 12,6% | 18,2% | 19,6% | 24,5% | 17,2% | 13,6% | 12,9% | 14,1% | 13,6% | 20,2% | 18,5% | 19,5% | 16,1% | 9,5% | 11,6% | 12,6% | 18,3% | 15,3% |
| FAVÖK Marjı | 5,6% | -2,9% | 3,4% | 5,1% | 6,8% | 10,8% | 5,4% | 2,4% | 1,7% | 1,2% | 2,1% | 8,7% | 8,4% | 7,0% | 7,5% | 1,6% | 2,8% | 1,6% | 5,7% | 3,5% |
| Net Kâr Marjı | 1,1% | -2,8% | -2,1% | 0,3% | 4,4% | 40,6% | -1,9% | -48,1% | -2,7% | -25,8% | -7,5% | -9,6% | 2,4% | -29,6% | 0,1% | -4,9% | -13,1% | -15,3% | 1,9% | 0,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,2% | 0,4% | -1,8% | 1,7% | 3,5% | 5,6% | 1,0% | -2,5% | -4,2% | -2,5% | -4,3% | -3,8% | 16,4% | 5,7% | 19,5% | 5,2% | 6,4% | 46,1% | -2,4% | -15,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.