PVAPescanova, S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,05 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €33,98 Mn | €33,27 Mn | €47,77 Mn | €48,55 Mn | €46,80 Mn | €44,97 Mn | €44,11 Mn | €46,23 Mn | €46,74 Mn | €59,99 Mn | €1,38 Mr | €2,73 Mr | €2,28 Mr | €2,19 Mr | €2,08 Mr | €2,07 Mr | €1,57 Mr | €1,43 Mr | €1,25 Mr | €955,80 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €241.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €40,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -€6,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €9,48 Mn | €9,47 Mn | €13,67 Mn | €13,45 Mn | €12,78 Mn | €11,75 Mn | €11,07 Mn | €14,31 Mn | €13,96 Mn | €15,74 Mn | €3,22 Mr | €3,55 Mr | €960,93 Mn | €794,43 Mn | €749,85 Mn | €822,04 Mn | €518,92 Mn | €449,71 Mn | €370,18 Mn | €252,91 Mn |
| Net Borç† | €9,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €317.000 | €309.000 | €0,00 | €0,00 | €146.000 | €75.000 | €0,00 | €69.000 | €104.000 | €0,00 | €1,06 Mr | €1,47 Mr | €1,67 Mr | €1,56 Mr | €1,47 Mr | €1,34 Mr | €1,29 Mr | €1,13 Mr | €999,09 Mn | €933,35 Mn |
| Brüt Kâr | €27.000 | €36.000 | -€204.000 | -€208.000 | -€109.000 | -€206.000 | €0,00 | -€340.000 | €57.000 | €0,00 | €156,33 Mn | €201,20 Mn | €337,36 Mn | €313,55 Mn | €291,14 Mn | €279,14 Mn | €268,86 Mn | €247,18 Mn | €194,13 Mn | €179,63 Mn |
| FAVÖK | €27.000 | €36.000 | €77.000 | €37.000 | -€218.000 | -€510.000 | -€529.000 | — | — | — | €793.000 | -€31,78 Mn | €165,24 Mn | €143,25 Mn | €126,56 Mn | €117,54 Mn | €103,77 Mn | €91,02 Mn | €62,46 Mn | €51,53 Mn |
| Net Kâr | -€98.000 | -€670.000 | -€6,87 Mn | €26.000 | €13.000 | -€827.000 | -€179.000 | -€6.000 | -€3,00 Mn | €73,63 Mn | -€715,22 Mn | -€775,62 Mn | €50,14 Mn | €36,30 Mn | €32,09 Mn | €25,77 Mn | €25,07 Mn | €22,56 Mn | €18,06 Mn | €12,49 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,02 | -0,24 | 0,00 | 0,00 | -0,03 | -0,01 | -0,00 | -0,10 | 2,56 | -24,93 | -40,07 | 2,24 | 1,72 | 1,52 | 1,60 | 1,56 | 1,41 | 1,13 | 0,78 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€98.000 | -€670.000 | -€143.000 | -€783.000 | €180.000 | €135.000 | €5.000 | -€28.000 | €170.000 | — | €57,79 Mn | -€378,75 Mn | -€175,70 Mn | -€32,32 Mn | -€100,32 Mn | -€242,34 Mn | -€24,55 Mn | -€103,22 Mn | -€135,83 Mn | -€7,11 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | €0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,9% | 28,5% | 28,6% | 27,7% | 27,3% | 26,1% | 25,1% | 30,9% | 29,9% | 26,2% | 233,3% | 129,8% | 42,2% | 36,3% | 36,1% | 39,8% | 33,0% | 31,5% | 29,6% | 26,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,77 | 0,54 | 0,73 | 0,71 | 0,71 | 0,65 | 0,82 | 0,79 | 0,80 | 0,98 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,05 | -0,05 | -0,00 | -0,00 | -0,02 | -0,01 | -0,00 | -0,01 | -0,02 | -0,00 | -164,19 | -226,36 | -258,14 | -241,78 | -227,59 | -207,55 | -199,84 | -175,08 | -154,37 | -144,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,5% | 11,7% | — | — | -74,7% | -274,7% | — | -492,8% | 54,8% | — | 14,7% | 13,7% | 20,2% | 20,0% | 19,8% | 20,8% | 20,8% | 21,8% | 19,4% | 19,2% |
| FAVÖK Marjı | 8,5% | 11,7% | — | — | -149,3% | -680,0% | — | — | — | — | 0,1% | -2,2% | 9,9% | 9,2% | 8,6% | 8,8% | 8,0% | 8,0% | 6,3% | 5,5% |
| Net Kâr Marjı | -30,9% | -216,8% | — | — | 8,9% | -1.102,7% | — | -8,7% | -2.883,7% | — | -67,3% | -52,9% | 3,0% | 2,3% | 2,2% | 1,9% | 1,9% | 2,0% | 1,8% | 1,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -30,9% | -216,8% | — | — | 123,3% | 180,0% | — | -40,6% | 163,5% | — | 5,4% | -25,9% | -10,5% | -2,1% | -6,8% | -18,0% | -1,9% | -9,1% | -13,6% | -0,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.