REDRedeia Corporacion SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,35 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €15,43 Mr | €15,16 Mr | €14,58 Mr | €14,78 Mr | €13,98 Mr | €12,95 Mr | €12,73 Mr | €11,34 Mr | €10,92 Mr | €10,55 Mr | €10,60 Mr | €10,56 Mr | €9,42 Mr | €9,22 Mr | €8,77 Mr | €8,28 Mr | €6,14 Mr | €5,81 Mr | €5,32 Mr | €4,82 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €546,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €8,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €5,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €6,14 Mr | €6,42 Mr | €5,80 Mr | €6,24 Mr | €7,32 Mr | €6,64 Mr | €6,47 Mr | €5,54 Mr | €5,46 Mr | €5,34 Mr | €5,42 Mr | €5,80 Mr | €4,71 Mr | €4,88 Mr | €5,47 Mr | €5,57 Mr | €3,10 Mr | €2,92 Mr | €2,66 Mr | €2,65 Mr |
| Net Borç† | €5,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €1,66 Mr | €1,59 Mr | €1,82 Mr | €2,02 Mr | €1,95 Mr | €1,99 Mr | €2,01 Mr | €1,95 Mr | €1,94 Mr | €1,93 Mr | €1,94 Mr | €1,85 Mr | €1,76 Mr | €1,76 Mr | €1,64 Mr | €1,40 Mr | €1,20 Mr | €1,13 Mr | €1,03 Mr | €949,26 Mn |
| Brüt Kâr | €1,04 Mr | €990,27 Mn | €1,22 Mr | €1,29 Mr | €1,28 Mr | €1,29 Mr | €1,35 Mr | €1,34 Mr | €1,28 Mr | €1,27 Mr | €1,28 Mr | €1,23 Mr | €1,17 Mr | €880,15 Mn | €822,50 Mn | €681,58 Mn | €800,21 Mn | €720,09 Mn | €630,18 Mn | €578,13 Mn |
| FAVÖK | €1,20 Mr | €1,16 Mr | €1,32 Mr | €1,44 Mr | €1,47 Mr | €1,54 Mr | €1,58 Mr | €1,53 Mr | €1,52 Mr | €1,46 Mr | €1,45 Mr | €1,38 Mr | €1,29 Mr | €1,29 Mr | €1,21 Mr | €986,64 Mn | €842,04 Mn | €750,95 Mn | €697,79 Mn | €646,90 Mn |
| Net Kâr | €505,64 Mn | €368,44 Mn | €689,64 Mn | €664,73 Mn | €680,63 Mn | €621,18 Mn | €714,75 Mn | €704,56 Mn | €669,84 Mn | €636,92 Mn | €606,01 Mn | €717,82 Mn | €529,14 Mn | €492,29 Mn | €460,35 Mn | €390,15 Mn | €330,40 Mn | €286,12 Mn | €243,05 Mn | €200,15 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,94 | 0,68 | 1,28 | 1,23 | 1,26 | 1,15 | 1,32 | 1,31 | 1,24 | 1,18 | 1,12 | 1,33 | 0,98 | 0,92 | 0,86 | 0,73 | 0,61 | 0,53 | 0,45 | 0,37 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€8,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€338,88 Mn | €3,00 Mn | -€352,58 Mn | €1,03 Mr | €1,05 Mr | €835,09 Mn | €525,89 Mn | €643,81 Mn | €680,60 Mn | €642,77 Mn | €867,25 Mn | -€592,93 Mn | €613,24 Mn | €60,56 Mn | €273,47 Mn | -€1,48 Mr | -€84,17 Mn | -€93,77 Mn | €82,94 Mn | €235,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,8% | 42,3% | 39,7% | 42,2% | 52,3% | 51,3% | 50,8% | 48,9% | 50,0% | 50,7% | 51,1% | 54,9% | 50,0% | 53,0% | 62,4% | 67,2% | 50,5% | 50,1% | 50,0% | 55,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,11 | 0,12 | 0,14 | 0,14 | 0,15 | 0,16 | 0,17 | 0,18 | 0,18 | 0,18 | 0,17 | 0,19 | 0,19 | 0,19 | 0,17 | 0,20 | 0,19 | 0,19 | 0,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,31 | 0,30 | 0,34 | 0,38 | 0,37 | 0,37 | 0,38 | 0,37 | 0,37 | 0,36 | 0,36 | 0,35 | 0,33 | 0,33 | 0,31 | 0,26 | 0,23 | 0,21 | 0,19 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 62,5% | 62,1% | 67,1% | 63,8% | 65,6% | 65,1% | 67,1% | 68,8% | 66,1% | 65,9% | 66,2% | 66,7% | 66,4% | 50,1% | 50,2% | 48,8% | 66,7% | 64,0% | 61,1% | 60,9% |
| FAVÖK Marjı | 72,4% | 72,6% | 72,6% | 71,5% | 75,3% | 77,6% | 78,5% | 78,7% | 78,3% | 75,8% | 74,6% | 74,6% | 73,2% | 73,2% | 73,6% | 70,6% | 70,2% | 66,7% | 67,7% | 68,1% |
| Net Kâr Marjı | 30,5% | 23,1% | 37,9% | 33,0% | 34,9% | 31,3% | 35,6% | 36,2% | 34,5% | 33,0% | 31,3% | 38,9% | 30,1% | 28,0% | 28,1% | 27,9% | 27,5% | 25,4% | 23,6% | 21,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -20,4% | 0,2% | -19,4% | 51,1% | 53,7% | 42,1% | 26,2% | 33,0% | 35,1% | 33,3% | 44,7% | -32,1% | 34,9% | 3,5% | 16,7% | -106,1% | -7,0% | -8,3% | 8,0% | 24,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.