RIOBodegas Riojanas, S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,24 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €46,13 Mn | €55,79 Mn | €56,50 Mn | €52,88 Mn | €49,98 Mn | €48,89 Mn | €50,08 Mn | €51,68 Mn | €53,72 Mn | €55,67 Mn | €53,75 Mn | €52,39 Mn | €53,02 Mn | €52,87 Mn | €53,68 Mn | €52,27 Mn | €53,10 Mn | €54,25 Mn | €54,55 Mn | €53,99 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €605.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €35,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €9,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €24,73 Mn | €25,92 Mn | €22,30 Mn | €21,25 Mn | €20,97 Mn | €21,17 Mn | €21,26 Mn | €21,25 Mn | €23,21 Mn | €25,35 Mn | €20,21 Mn | €20,46 Mn | €21,65 Mn | €22,14 Mn | €23,14 Mn | €22,50 Mn | €21,77 Mn | €21,45 Mn | €22,12 Mn | €18,73 Mn |
| Net Borç† | €24,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €13,54 Mn | €16,09 Mn | €17,36 Mn | €18,28 Mn | €18,25 Mn | €16,82 Mn | €18,68 Mn | €19,21 Mn | €21,84 Mn | €18,56 Mn | €17,04 Mn | €16,94 Mn | €16,74 Mn | €16,11 Mn | €15,30 Mn | €13,52 Mn | €14,93 Mn | €17,06 Mn | €16,61 Mn | €16,57 Mn |
| Brüt Kâr | -€1,98 Mn | €1,51 Mn | €3,58 Mn | €4,05 Mn | €3,20 Mn | €1,97 Mn | €3,42 Mn | €4,52 Mn | €6,14 Mn | €5,03 Mn | €6,30 Mn | €1,60 Mn | €1,54 Mn | €3,70 Mn | €4,48 Mn | €4,38 Mn | €5,31 Mn | €5,57 Mn | €5,57 Mn | €5,32 Mn |
| FAVÖK | -€4,24 Mn | -€130.000 | €1,85 Mn | €2,22 Mn | €4,60 Mn | €783.000 | €1,66 Mn | €210.000 | €1,98 Mn | €1,17 Mn | €2,79 Mn | €2,74 Mn | €2,71 Mn | €2,60 Mn | €2,40 Mn | €2,73 Mn | €3,28 Mn | €3,58 Mn | €3,29 Mn | €5,82 Mn |
| Net Kâr | -€8,64 Mn | -€2,69 Mn | €128.000 | €896.000 | €693.000 | €181.000 | €332.000 | -€635.000 | €630.000 | -€114.000 | €892.000 | €831.000 | €744.000 | €731.000 | €699.000 | €659.000 | €809.000 | €1,34 Mn | €1,18 Mn | €3,51 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,79 | -0,56 | 0,03 | 0,19 | 0,14 | 0,04 | 0,07 | -0,13 | 0,13 | -0,02 | 0,17 | 0,15 | 0,14 | 0,14 | 0,13 | 0,12 | 0,15 | 0,25 | 0,22 | 0,64 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €1,41 Mn | -€3,34 Mn | -€2,69 Mn | €1,66 Mn | €906.000 | €258.000 | €310.000 | €2,40 Mn | €2,66 Mn | -€999.000 | €632.000 | €1,72 Mn | €1,20 Mn | €1,72 Mn | €81.000 | -€244.000 | €551.000 | €1,42 Mn | -€1,83 Mn | €1,65 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€161.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 53,6% | 46,5% | 39,5% | 40,2% | 41,9% | 43,3% | 42,5% | 41,1% | 43,2% | 45,5% | 37,6% | 39,1% | 40,8% | 41,9% | 43,1% | 43,0% | 41,0% | 39,5% | 40,5% | 34,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,29 | 0,29 | 0,31 | 0,35 | 0,37 | 0,34 | 0,37 | 0,37 | 0,41 | 0,33 | 0,32 | 0,32 | 0,32 | 0,30 | 0,28 | 0,26 | 0,28 | 0,31 | 0,30 | 0,31 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,49 | 1,77 | 1,91 | 2,01 | 2,01 | 1,85 | 2,06 | 2,12 | 2,41 | 2,04 | 1,88 | 1,87 | 1,84 | 1,77 | 1,69 | 1,49 | 1,65 | 1,88 | 1,83 | 1,83 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -14,6% | 9,4% | 20,6% | 22,1% | 17,5% | 11,7% | 18,3% | 23,5% | 28,1% | 27,1% | 37,0% | 9,4% | 9,2% | 22,9% | 29,3% | 32,4% | 35,6% | 32,6% | 33,5% | 32,1% |
| FAVÖK Marjı | -31,3% | -0,8% | 10,6% | 12,2% | 25,2% | 4,7% | 8,9% | 1,1% | 9,0% | 6,3% | 16,4% | 16,2% | 16,2% | 16,1% | 15,7% | 20,2% | 22,0% | 21,0% | 19,8% | 35,1% |
| Net Kâr Marjı | -63,8% | -16,7% | 0,7% | 4,9% | 3,8% | 1,1% | 1,8% | -3,3% | 2,9% | -0,6% | 5,2% | 4,9% | 4,4% | 4,5% | 4,6% | 4,9% | 5,4% | 7,8% | 7,1% | 21,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,4% | -20,8% | -15,5% | 9,1% | 5,0% | 1,5% | 1,7% | 12,5% | 12,2% | -5,4% | 3,7% | 10,1% | 7,2% | 10,7% | 0,5% | -1,8% | 3,7% | 8,3% | -11,0% | 10,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.