RLIARealia Business, S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,71 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €3,58 Mr | €3,53 Mr | €2,07 Mr | €2,09 Mr | €2,06 Mr | €2,09 Mr | €2,12 Mr | €2,06 Mr | €2,01 Mr | €2,06 Mr | €2,24 Mr | €2,14 Mr | €3,14 Mr | €3,37 Mr | €3,61 Mr | €3,80 Mr | €3,68 Mr | €3,81 Mr | €3,90 Mr | €3,60 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €135,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €1,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €2,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €688,35 Mn | €925,81 Mn | €475,08 Mn | €491,57 Mn | €498,21 Mn | €568,06 Mn | €585,11 Mn | €608,09 Mn | €757,18 Mn | €850,43 Mn | €1,32 Mr | €1,77 Mr | €2,28 Mr | €2,49 Mr | €2,25 Mr | €2,45 Mr | €2,41 Mr | €2,41 Mr | €2,11 Mr | €1,84 Mr |
| Net Borç† | €552,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €326,79 Mn | €319,84 Mn | €152,24 Mn | €134,19 Mn | €180,07 Mn | €104,29 Mn | €94,91 Mn | €93,88 Mn | €101,05 Mn | €97,17 Mn | €98,58 Mn | €117,93 Mn | €218,89 Mn | €210,36 Mn | €234,61 Mn | €292,31 Mn | €332,39 Mn | €389,89 Mn | €623,71 Mn | €522,75 Mn |
| Brüt Kâr | €145,50 Mn | €195,33 Mn | €107,62 Mn | €85,87 Mn | €104,49 Mn | €85,65 Mn | €82,64 Mn | €80,12 Mn | €76,36 Mn | €51,09 Mn | €43,67 Mn | €17,98 Mn | €81,94 Mn | €81,03 Mn | €83,28 Mn | €87,98 Mn | €102,44 Mn | €166,29 Mn | €352,21 Mn | €279,65 Mn |
| FAVÖK | €150,78 Mn | €157,44 Mn | €58,86 Mn | €73,53 Mn | €68,05 Mn | €37,74 Mn | €59,00 Mn | €51,22 Mn | €46,26 Mn | -€8,01 Mn | €7,73 Mn | €8,05 Mn | €27,30 Mn | -€211,85 Mn | €32,51 Mn | €49,02 Mn | €18,23 Mn | -€9,26 Mn | €267,56 Mn | €250,27 Mn |
| Net Kâr | €129,40 Mn | €74,24 Mn | €24,70 Mn | €58,14 Mn | €57,86 Mn | €2,11 Mn | €44,88 Mn | €40,16 Mn | €30,46 Mn | €115,70 Mn | €17,20 Mn | -€39,61 Mn | -€51,02 Mn | -€319,23 Mn | €1,24 Mn | €1,12 Mn | -€54,15 Mn | -€45,79 Mn | €140,44 Mn | €160,87 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,09 | 0,03 | 0,07 | 0,07 | 0,00 | 0,05 | 0,06 | 0,05 | 0,25 | 0,05 | -0,12 | -0,17 | -1,05 | 0,00 | 0,00 | -0,18 | -0,15 | 0,46 | 0,53 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €143,04 Mn | €150,77 Mn | €53,79 Mn | €46,22 Mn | €81,73 Mn | €18,65 Mn | €7,22 Mn | €10,28 Mn | €47,76 Mn | €44,54 Mn | €33,01 Mn | €23,17 Mn | -€14,50 Mn | -€24,92 Mn | -€77,05 Mn | -€248,37 Mn | -€161,38 Mn | -€334,30 Mn | -€84,38 Mn | -€210,69 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€9,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,2% | 26,2% | 22,9% | 23,5% | 24,1% | 27,1% | 27,6% | 29,5% | 37,6% | 41,3% | 58,6% | 82,6% | 72,4% | 73,8% | 62,2% | 64,6% | 65,5% | 63,3% | 54,2% | 51,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,09 | 0,09 | 0,07 | 0,06 | 0,09 | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,08 | 0,09 | 0,10 | 0,16 | 0,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,15 | 0,14 | 0,07 | 0,06 | 0,08 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,10 | 0,09 | 0,10 | 0,13 | 0,15 | 0,17 | 0,28 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 44,5% | 61,1% | 70,7% | 64,0% | 58,0% | 82,1% | 87,1% | 85,3% | 75,6% | 52,6% | 44,3% | 15,2% | 37,4% | 38,5% | 35,5% | 30,1% | 30,8% | 42,7% | 56,5% | 53,5% |
| FAVÖK Marjı | 46,1% | 49,2% | 38,7% | 54,8% | 37,8% | 36,2% | 62,2% | 54,6% | 45,8% | -8,2% | 7,8% | 6,8% | 12,5% | -100,7% | 13,9% | 16,8% | 5,5% | -2,4% | 42,9% | 47,9% |
| Net Kâr Marjı | 39,6% | 23,2% | 16,2% | 43,3% | 32,1% | 2,0% | 47,3% | 42,8% | 30,1% | 119,1% | 17,5% | -33,6% | -23,3% | -151,8% | 0,5% | 0,4% | -16,3% | -11,7% | 22,5% | 30,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 43,8% | 47,1% | 35,3% | 34,4% | 45,4% | 17,9% | 7,6% | 11,0% | 47,3% | 45,8% | 33,5% | 19,7% | -6,6% | -11,8% | -32,8% | -85,0% | -48,6% | -85,7% | -13,5% | -40,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.