ROVILaboratorios Farmaceuticos Rovi, S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,35 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €955,69 Mn | €832,02 Mn | €799,88 Mn | €878,70 Mn | €732,68 Mn | €574,44 Mn | €511,21 Mn | €402,70 Mn | €298,38 Mn | €287,85 Mn | €263,85 Mn | €261,32 Mn | €235,92 Mn | €222,36 Mn | €228,07 Mn | €212,89 Mn | €164,52 Mn | €135,91 Mn | €112,16 Mn | €76,04 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €97,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €276,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €675,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €136,76 Mn | €126,20 Mn | €65,43 Mn | €72,17 Mn | €73,16 Mn | €74,44 Mn | €84,81 Mn | €34,22 Mn | €43,24 Mn | €33,79 Mn | €28,18 Mn | €20,56 Mn | €1,21 Mn | €38,39 Mn | €50,68 Mn | €51,90 Mn | €31,80 Mn | €28,09 Mn | €24,97 Mn | €14,06 Mn |
| Net Borç† | €38,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €743,48 Mn | €763,75 Mn | €829,51 Mn | €817,70 Mn | €648,68 Mn | €419,96 Mn | €381,31 Mn | €303,20 Mn | €275,65 Mn | €265,17 Mn | €246,01 Mn | €238,05 Mn | €217,59 Mn | €201,92 Mn | €184,71 Mn | €158,65 Mn | €141,81 Mn | €127,54 Mn | €100,71 Mn | €78,63 Mn |
| Brüt Kâr | €451,65 Mn | €449,68 Mn | €464,09 Mn | €496,74 Mn | €363,46 Mn | €221,72 Mn | €196,49 Mn | €92,37 Mn | €99,26 Mn | €81,65 Mn | €77,19 Mn | €76,50 Mn | €70,13 Mn | €67,54 Mn | €53,17 Mn | €33,26 Mn | €59,01 Mn | €57,23 Mn | €45,55 Mn | €31,10 Mn |
| FAVÖK | €203,52 Mn | €206,72 Mn | €243,80 Mn | €276,61 Mn | €203,10 Mn | €97,20 Mn | €60,25 Mn | €27,91 Mn | €28,71 Mn | €52,14 Mn | €30,80 Mn | €33,72 Mn | €29,67 Mn | €24,50 Mn | €20,24 Mn | €16,31 Mn | €23,73 Mn | €25,15 Mn | €15,11 Mn | €1,84 Mn |
| Net Kâr | €140,44 Mn | €136,88 Mn | €170,34 Mn | €199,67 Mn | €153,08 Mn | €61,06 Mn | €39,27 Mn | €17,89 Mn | €17,24 Mn | €26,09 Mn | €19,81 Mn | €24,12 Mn | €23,02 Mn | €19,51 Mn | €18,13 Mn | €24,58 Mn | €20,14 Mn | €23,54 Mn | €14,96 Mn | €5,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,75 | 2,68 | 3,29 | 3,73 | 2,76 | 1,10 | 0,71 | 0,35 | 0,35 | 0,53 | 0,40 | 0,48 | 0,46 | 0,39 | 0,36 | 0,49 | 0,41 | 0,47 | 0,30 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€37,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €120,16 Mn | €77,52 Mn | €60,55 Mn | €186,60 Mn | €109,00 Mn | €7,24 Mn | -€34,98 Mn | -€7,94 Mn | €3,14 Mn | €36,35 Mn | €13,92 Mn | €2,51 Mn | €17,45 Mn | €8,15 Mn | €7,45 Mn | €18,25 Mn | €8,77 Mn | €4,33 Mn | -€7,45 Mn | €4,96 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€67,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,3% | 15,2% | 8,2% | 8,2% | 10,0% | 13,0% | 16,6% | 8,5% | 14,5% | 11,7% | 10,7% | 7,9% | 0,5% | 17,3% | 22,2% | 24,4% | 19,3% | 20,7% | 22,3% | 18,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,78 | 0,92 | 1,04 | 0,93 | 0,89 | 0,73 | 0,75 | 0,75 | 0,92 | 0,92 | 0,93 | 0,91 | 0,92 | 0,91 | 0,81 | 0,75 | 0,86 | 0,94 | 0,90 | 1,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,10 | 1,13 | 1,23 | 1,21 | 0,96 | 0,62 | 0,56 | 0,45 | 0,41 | 0,39 | 0,36 | 0,35 | 0,32 | 0,30 | 0,27 | 0,23 | 0,21 | 0,19 | 0,15 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 60,7% | 58,9% | 55,9% | 60,7% | 56,0% | 52,8% | 51,5% | 30,5% | 36,0% | 30,8% | 31,4% | 32,1% | 32,2% | 33,5% | 28,8% | 21,0% | 41,6% | 44,9% | 45,2% | 39,6% |
| FAVÖK Marjı | 27,4% | 27,1% | 29,4% | 33,8% | 31,3% | 23,1% | 15,8% | 9,2% | 10,4% | 19,7% | 12,5% | 14,2% | 13,6% | 12,1% | 11,0% | 10,3% | 16,7% | 19,7% | 15,0% | 2,3% |
| Net Kâr Marjı | 18,9% | 17,9% | 20,5% | 24,4% | 23,6% | 14,5% | 10,3% | 5,9% | 6,3% | 9,8% | 8,1% | 10,1% | 10,6% | 9,7% | 9,8% | 15,5% | 14,2% | 18,5% | 14,9% | 6,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,2% | 10,2% | 7,3% | 22,8% | 16,8% | 1,7% | -9,2% | -2,6% | 1,1% | 13,7% | 5,7% | 1,1% | 8,0% | 4,0% | 4,0% | 11,5% | 6,2% | 3,4% | -7,4% | 6,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.