SLRSolaria Energia y Medio Ambiente, S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,63 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €2,44 Mr | €1,97 Mr | €1,65 Mr | €1,43 Mr | €1,04 Mr | €715,51 Mn | €600,53 Mn | €394,67 Mn | €280,89 Mn | €252,27 Mn | €172,23 Mn | €195,79 Mn | €194,03 Mn | €312,36 Mn | €394,90 Mn | €425,75 Mn | €313,10 Mn | €388,95 Mn | €399,29 Mn | €39,37 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €73,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €1,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €709,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €1,51 Mr | €1,15 Mr | €1,06 Mr | €881,43 Mn | €666,88 Mn | €417,85 Mn | €347,34 Mn | €213,17 Mn | €216,46 Mn | €178,20 Mn | €103,87 Mn | €109,85 Mn | €102,31 Mn | €152,74 Mn | €148,24 Mn | €131,49 Mn | €64,22 Mn | €93,08 Mn | €58,50 Mn | €16,39 Mn |
| Net Borç† | €1,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €197,44 Mn | €176,91 Mn | €191,32 Mn | €139,28 Mn | €95,07 Mn | €53,27 Mn | €34,54 Mn | €33,79 Mn | €31,12 Mn | €23,11 Mn | €16,54 Mn | €24,88 Mn | €34,40 Mn | €35,07 Mn | €122,25 Mn | €161,34 Mn | €88,89 Mn | €119,12 Mn | €186,21 Mn | €19,15 Mn |
| Brüt Kâr | €121,20 Mn | €122,88 Mn | €148,92 Mn | €113,94 Mn | €71,35 Mn | €32,93 Mn | €18,42 Mn | €18,47 Mn | €16,53 Mn | €10,76 Mn | €4,71 Mn | €8,40 Mn | -€6,83 Mn | €218.000 | -€21,92 Mn | €17,57 Mn | €14,81 Mn | €10,55 Mn | €72,75 Mn | €9,15 Mn |
| FAVÖK | €265,55 Mn | €201,35 Mn | €200,06 Mn | €137,41 Mn | €89,08 Mn | €45,44 Mn | €26,31 Mn | €28,48 Mn | €21,91 Mn | €16,40 Mn | €7,03 Mn | €14,87 Mn | -€22,45 Mn | -€5,24 Mn | -€39,77 Mn | €16,12 Mn | €7,90 Mn | -€27,17 Mn | €71,48 Mn | €8,89 Mn |
| Net Kâr | €137,39 Mn | €88,61 Mn | €107,51 Mn | €90,05 Mn | €48,03 Mn | €30,41 Mn | €23,87 Mn | €21,35 Mn | €15,01 Mn | €7,02 Mn | €6,64 Mn | €5,99 Mn | -€78,14 Mn | -€24,18 Mn | -€40,94 Mn | €6,50 Mn | €2,45 Mn | -€21,46 Mn | €48,40 Mn | €5,64 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,10 | 0,71 | 0,86 | 0,72 | 0,38 | 0,24 | 0,19 | 0,18 | 0,14 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | -0,80 | -0,25 | -0,41 | 0,07 | 0,03 | -0,21 | 0,90 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€260,10 Mn | -€72,07 Mn | -€230,53 Mn | -€216,98 Mn | -€101,24 Mn | -€86,80 Mn | -€85,14 Mn | -€12,38 Mn | -€29,55 Mn | -€1,03 Mn | -€1,28 Mn | -€9,05 Mn | €18,36 Mn | -€10,60 Mn | -€13,98 Mn | -€66,18 Mn | €60,01 Mn | -€150,23 Mn | -€101,64 Mn | -€10,96 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€398,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 61,7% | 58,3% | 64,3% | 61,8% | 64,0% | 58,4% | 57,8% | 54,0% | 77,1% | 70,6% | 60,3% | 56,1% | 52,7% | 48,9% | 37,5% | 30,9% | 20,5% | 23,9% | 14,7% | 41,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,09 | 0,12 | 0,10 | 0,09 | 0,07 | 0,06 | 0,09 | 0,11 | 0,09 | 0,10 | 0,13 | 0,18 | 0,11 | 0,31 | 0,38 | 0,28 | 0,31 | 0,47 | 0,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,28 | 0,25 | 0,27 | 0,20 | 0,13 | 0,08 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,17 | 0,23 | 0,13 | 0,17 | 0,26 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 61,4% | 69,5% | 77,8% | 81,8% | 75,1% | 61,8% | 53,3% | 54,6% | 53,1% | 46,6% | 28,5% | 33,8% | -19,9% | 0,6% | -17,9% | 10,9% | 16,7% | 8,9% | 39,1% | 47,8% |
| FAVÖK Marjı | 134,5% | 113,8% | 104,6% | 98,7% | 93,7% | 85,3% | 76,2% | 84,3% | 70,4% | 71,0% | 42,5% | 59,8% | -65,3% | -15,0% | -32,5% | 10,0% | 8,9% | -22,8% | 38,4% | 46,4% |
| Net Kâr Marjı | 69,6% | 50,1% | 56,2% | 64,7% | 50,5% | 57,1% | 69,1% | 63,2% | 48,2% | 30,4% | 40,2% | 24,1% | -227,1% | -69,0% | -33,5% | 4,0% | 2,8% | -18,0% | 26,0% | 29,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -131,7% | -40,7% | -120,5% | -155,8% | -106,5% | -163,0% | -246,5% | -36,6% | -95,0% | -4,5% | -7,7% | -36,4% | 53,4% | -30,2% | -11,4% | -41,0% | 67,5% | -126,1% | -54,6% | -57,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.