TUBTubacex, S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $345,93 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €1,22 Mr | €1,33 Mr | €1,21 Mr | €1,16 Mr | €1,04 Mr | €1,04 Mr | €1,08 Mr | €992,23 Mn | €906,18 Mn | €851,80 Mn | €859,12 Mn | €700,27 Mn | €637,12 Mn | €675,28 Mn | €626,96 Mn | €586,89 Mn | €526,02 Mn | €674,96 Mn | €603,08 Mn | €539,62 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €144,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €822,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €394,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €525,08 Mn | €512,18 Mn | €503,11 Mn | €498,66 Mn | €517,70 Mn | €504,76 Mn | €435,88 Mn | €443,23 Mn | €407,42 Mn | €352,89 Mn | €362,02 Mn | €258,78 Mn | €233,61 Mn | €290,36 Mn | €265,01 Mn | €258,50 Mn | €194,05 Mn | €250,26 Mn | €202,79 Mn | €196,93 Mn |
| Net Borç† | €368,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €719,26 Mn | €766,49 Mn | €851,42 Mn | €708,45 Mn | €341,86 Mn | €460,53 Mn | €613,54 Mn | €622,12 Mn | €490,36 Mn | €494,03 Mn | €533,41 Mn | €546,65 Mn | €554,15 Mn | €532,42 Mn | €486,60 Mn | €361,78 Mn | €371,46 Mn | €671,80 Mn | €696,73 Mn | €539,07 Mn |
| Brüt Kâr | €172,38 Mn | €258,07 Mn | €285,27 Mn | €244,05 Mn | €48,70 Mn | €50,29 Mn | €123,16 Mn | €155,83 Mn | €83,27 Mn | €86,08 Mn | €83,47 Mn | €124,99 Mn | €116,45 Mn | €101,92 Mn | €53,98 Mn | €50,45 Mn | €33,63 Mn | €147,22 Mn | €172,65 Mn | €122,47 Mn |
| FAVÖK | €39,89 Mn | €96,02 Mn | €108,28 Mn | €79,66 Mn | €2,66 Mn | €19,37 Mn | €51,31 Mn | €68,12 Mn | €25,44 Mn | €42,15 Mn | €33,01 Mn | €57,49 Mn | €44,95 Mn | €40,17 Mn | €22,18 Mn | €7,84 Mn | -€21,28 Mn | €69,71 Mn | €100,22 Mn | €63,13 Mn |
| Net Kâr | -€31,28 Mn | €22,85 Mn | €36,33 Mn | €20,23 Mn | -€35,95 Mn | -€26,51 Mn | €11,15 Mn | €17,39 Mn | -€19,71 Mn | €507.000 | €8,41 Mn | €23,76 Mn | €15,01 Mn | €11,86 Mn | €3,65 Mn | -€6,54 Mn | -€25,78 Mn | €37,58 Mn | €56,66 Mn | €30,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,25 | 0,18 | 0,29 | 0,16 | -0,29 | -0,21 | 0,08 | 0,13 | -0,15 | 0,00 | 0,07 | 0,18 | 0,12 | 0,09 | 0,03 | -0,05 | -0,20 | 0,29 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€273.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€64,63 Mn | -€102,07 Mn | €36,73 Mn | €70,76 Mn | -€40,01 Mn | -€26,66 Mn | €22,75 Mn | -€41,78 Mn | -€24,60 Mn | €16,67 Mn | €37,94 Mn | €49,63 Mn | €71,70 Mn | -€33,18 Mn | -€20,11 Mn | -€70,13 Mn | €76,59 Mn | -€12,29 Mn | -€1,37 Mn | -€36,21 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€66,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 43,1% | 38,4% | 41,5% | 43,0% | 49,7% | 48,6% | 40,2% | 44,7% | 45,0% | 41,4% | 42,1% | 37,0% | 36,7% | 43,0% | 42,3% | 44,0% | 36,9% | 37,1% | 33,6% | 36,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,59 | 0,58 | 0,70 | 0,61 | 0,33 | 0,44 | 0,57 | 0,63 | 0,54 | 0,58 | 0,62 | 0,78 | 0,87 | 0,79 | 0,78 | 0,62 | 0,71 | 1,00 | 1,16 | 1,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,83 | 1,94 | 2,16 | 1,80 | 0,87 | 1,17 | 1,56 | 1,58 | 1,24 | 1,25 | 1,35 | 1,39 | 1,41 | 1,35 | 1,23 | 0,92 | 0,94 | 1,70 | 1,77 | 1,37 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,0% | 33,7% | 33,5% | 34,4% | 14,2% | 10,9% | 20,1% | 25,0% | 17,0% | 17,4% | 15,6% | 22,9% | 21,0% | 19,1% | 11,1% | 13,9% | 9,1% | 21,9% | 24,8% | 22,7% |
| FAVÖK Marjı | 5,5% | 12,5% | 12,7% | 11,2% | 0,8% | 4,2% | 8,4% | 10,9% | 5,2% | 8,5% | 6,2% | 10,5% | 8,1% | 7,5% | 4,6% | 2,2% | -5,7% | 10,4% | 14,4% | 11,7% |
| Net Kâr Marjı | -4,3% | 3,0% | 4,3% | 2,9% | -10,5% | -5,8% | 1,8% | 2,8% | -4,0% | 0,1% | 1,6% | 4,3% | 2,7% | 2,2% | 0,8% | -1,8% | -6,9% | 5,6% | 8,1% | 5,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -9,0% | -13,3% | 4,3% | 10,0% | -11,7% | -5,8% | 3,7% | -6,7% | -5,0% | 3,4% | 7,1% | 9,1% | 12,9% | -6,2% | -4,1% | -19,4% | 20,6% | -1,8% | -0,2% | -6,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.