YARPArrienda Rental Properties SOCIMI SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $69,38 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||
| Toplam Varlıklar | €49,87 Mn | €47,16 Mn | €41,42 Mn | €33,76 Mn | €31,65 Mn | €31,19 Mn | €31,28 Mn | €29,38 Mn | €28,06 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €226.077 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €23,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €26,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €21,10 Mn | €20,24 Mn | €15,51 Mn | €7,60 Mn | €6,65 Mn | €7,38 Mn | €6,39 Mn | €5,56 Mn | €6,51 Mn |
| Net Borç† | €20,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||
| Ciro | €4,95 Mn | €4,34 Mn | €3,20 Mn | €2,60 Mn | €2,12 Mn | €1,82 Mn | €2,62 Mn | €2,46 Mn | €2,15 Mn |
| Brüt Kâr | €3,63 Mn | €2,79 Mn | €2,08 Mn | €1,64 Mn | €1,10 Mn | €840.077 | €1,59 Mn | €1,74 Mn | €1,67 Mn |
| FAVÖK | €4,15 Mn | €3,26 Mn | €2,42 Mn | €1,93 Mn | €1,40 Mn | €1,12 Mn | €1,88 Mn | €1,60 Mn | €1,55 Mn |
| Net Kâr | €3,07 Mn | €2,13 Mn | €1,67 Mn | €1,47 Mn | €1,67 Mn | €57.657 | €1,51 Mn | €1,23 Mn | €1,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,15 | 0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,08 | 0,00 | 0,07 | 0,06 | 0,06 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €4,22 Mn | €2,67 Mn | €1,83 Mn | €1,30 Mn | €1,12 Mn | €1,31 Mn | €2,22 Mn | €2,29 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | €0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||
| Borç / Aktif | 42,3% | 42,9% | 37,4% | 22,5% | 21,0% | 23,7% | 20,4% | 18,9% | 23,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,10 | 0,09 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,08 | 0,08 | 0,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,19 | 0,17 | 0,12 | 0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,10 | 0,09 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 73,4% | 64,4% | 65,0% | 63,2% | 51,8% | 46,3% | 60,6% | 70,8% | 77,5% |
| FAVÖK Marjı | 83,9% | 75,2% | 75,5% | 74,3% | 65,9% | 61,6% | 71,8% | 65,2% | 71,9% |
| Net Kâr Marjı | 62,0% | 49,2% | 52,0% | 56,6% | 78,5% | 3,2% | 57,5% | 49,8% | 54,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 85,3% | 61,6% | 57,0% | 50,2% | 52,7% | 71,9% | 84,8% | 93,1% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.