YDOAInversiones Doalca SOCIMI SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $186,84 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €43,09 Mn | €42,29 Mn | €42,10 Mn | €40,33 Mn | €36,56 Mn | €35,85 Mn | €37,35 Mn | €23,23 Mn | €23,81 Mn | €23,15 Mn | €21,95 Mn | €23,80 Mn | €21,88 Mn | €20,86 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €372.132 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €8,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €34,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €4,15 Mn | €5,16 Mn | €6,15 Mn | €7,13 Mn | €8,12 Mn | €12,26 Mn | €14,00 Mn | €71.599 | €2,29 Mn | €2,23 Mn | €28.408 | €0,00 | €0,00 | €0,00 |
| Net Borç† | €780.077 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | €12,04 Mn | €11,60 Mn | €11,29 Mn | €10,87 Mn | €8,82 Mn | €9,32 Mn | €9,03 Mn | €8,93 Mn | €8,40 Mn | €7,73 Mn | €7,31 Mn | €7,89 Mn | €8,62 Mn | €8,55 Mn |
| Brüt Kâr | €8,41 Mn | €8,03 Mn | €7,87 Mn | €7,22 Mn | €5,36 Mn | €6,07 Mn | €5,89 Mn | €5,93 Mn | €7,55 Mn | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | €8,77 Mn | €8,26 Mn | €8,09 Mn | €7,48 Mn | €5,57 Mn | €6,25 Mn | €6,01 Mn | €5,93 Mn | €5,26 Mn | €4,70 Mn | €4,06 Mn | €4,54 Mn | €5,17 Mn | €4,99 Mn |
| Net Kâr | €7,46 Mn | €7,20 Mn | €7,04 Mn | €10,18 Mn | €8,08 Mn | €5,15 Mn | €5,20 Mn | €5,06 Mn | €4,03 Mn | €4,04 Mn | €3,75 Mn | €5,46 Mn | €3,24 Mn | €3,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,22 | 1,18 | 1,15 | 1,68 | 1,33 | 0,85 | 0,86 | 0,83 | 0,66 | 0,67 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €8,19 Mn | €7,64 Mn | €7,48 Mn | €11,31 Mn | €8,70 Mn | €5,14 Mn | €6,56 Mn | €6,16 Mn | €4,21 Mn | €5,72 Mn | €4,26 Mn | — | €3,32 Mn | €4,72 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€257.284 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,6% | 12,2% | 14,6% | 17,7% | 22,2% | 34,2% | 37,5% | 0,3% | 9,6% | 9,6% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,28 | 0,27 | 0,27 | 0,27 | 0,24 | 0,26 | 0,24 | 0,38 | 0,35 | 0,33 | 0,33 | 0,33 | 0,39 | 0,41 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,35 | 0,33 | 0,33 | 0,31 | 0,25 | 0,27 | 0,26 | 0,26 | 0,24 | 0,22 | 0,21 | 0,23 | 0,25 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 69,9% | 69,2% | 69,6% | 66,4% | 60,8% | 65,1% | 65,2% | 66,3% | 90,0% | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 72,8% | 71,2% | 71,6% | 68,8% | 63,2% | 67,0% | 66,5% | 66,4% | 62,7% | 60,8% | 55,5% | 57,5% | 60,0% | 58,3% |
| Net Kâr Marjı | 62,0% | 62,1% | 62,3% | 93,7% | 91,6% | 55,3% | 57,6% | 56,7% | 48,0% | 52,3% | 51,2% | 69,2% | 37,6% | 35,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 68,0% | 65,8% | 66,2% | 104,1% | 98,7% | 55,2% | 72,6% | 69,0% | 50,1% | 74,1% | 58,3% | — | 38,6% | 55,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.