YENTEntrecampos Cuatro SOCIMI SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $116,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €109,26 Mn | €105,16 Mn | €103,25 Mn | €104,60 Mn | €105,50 Mn | €100,78 Mn | €102,36 Mn | €104,23 Mn | €101,15 Mn | €100,92 Mn | €100,69 Mn | €90,65 Mn | €90,96 Mn | €94,77 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €867.829 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €39,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €70,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €23,51 Mn | €20,71 Mn | €23,85 Mn | €24,82 Mn | €25,81 Mn | €21,95 Mn | €22,94 Mn | €24,71 Mn | €25,84 Mn | €26,47 Mn | €29,11 Mn | €20,28 Mn | €21,40 Mn | €23,35 Mn |
| Net Borç† | €22,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | €9,22 Mn | €9,17 Mn | €7,77 Mn | €6,72 Mn | €6,79 Mn | €6,22 Mn | €6,69 Mn | €6,76 Mn | €6,56 Mn | €6,81 Mn | €5,51 Mn | €4,99 Mn | €5,65 Mn | €6,56 Mn |
| Brüt Kâr | €2,44 Mn | €3,50 Mn | €2,36 Mn | €1,81 Mn | €2,12 Mn | €1,86 Mn | — | €1,55 Mn | — | €2,86 Mn | — | — | — | — |
| FAVÖK | €4,88 Mn | €5,73 Mn | €4,31 Mn | €3,66 Mn | €3,90 Mn | €3,57 Mn | €3,90 Mn | €3,14 Mn | €3,99 Mn | €3,92 Mn | €2,68 Mn | €2,31 Mn | €2,41 Mn | €3,60 Mn |
| Net Kâr | €1,49 Mn | €2,28 Mn | €1,16 Mn | €1,55 Mn | €1,87 Mn | €1,27 Mn | €1,92 Mn | €5,50 Mn | €2,10 Mn | €2,03 Mn | €1,20 Mn | €3,31 Mn | -€695.371 | -€3,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,04 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,04 | 0,10 | 0,04 | 0,04 | 0,02 | 0,06 | -0,01 | -0,05 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €2,92 Mn | €4,07 Mn | €3,02 Mn | €2,94 Mn | €3,78 Mn | €2,88 Mn | €3,12 Mn | €3,12 Mn | €3,63 Mn | €3,82 Mn | — | — | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€196.046 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,5% | 19,7% | 23,1% | 23,7% | 24,5% | 21,8% | 22,4% | 23,7% | 25,5% | 26,2% | 28,9% | 22,4% | 23,5% | 24,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,09 | 0,08 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,13 | 0,13 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,09 | 0,10 | 0,10 | 0,09 | 0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,08 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,5% | 38,2% | 30,3% | 27,0% | 31,2% | 29,9% | — | 22,9% | — | 41,9% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 53,0% | 62,4% | 55,4% | 54,4% | 57,5% | 57,3% | 58,4% | 46,5% | 60,8% | 57,5% | 48,7% | 46,2% | 42,6% | 54,8% |
| Net Kâr Marjı | 16,1% | 24,9% | 14,9% | 23,1% | 27,6% | 20,4% | 28,7% | 81,4% | 32,0% | 29,9% | 21,7% | 66,3% | -12,3% | -55,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 31,7% | 44,4% | 38,9% | 43,7% | 55,6% | 46,3% | 46,7% | 46,2% | 55,3% | 56,1% | — | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.